Jak sledovat premiéru série „Reef Break“ online bez kabelu

ABC/Craig Sjodin Ve filmu Reef Break hrají Tamala Shelton, Poppy Montgomery, Ray Stevenson, Melissa Bonne a Desmond Chiam.Nová série od ABC, Reef Break je akční, hodinové drama plné sexu, v němž hlavní roli hraje Poppy Montgomery ( Bez stopy , Nezapomenutelný ) jako Cat Chambers, zloděj, který se stal opravářem pro guvernéra ohromujícího a svůdného ráje na Tichém ostrově. Její méně než dokonalá minulost jí poskytne všechny nástroje a vhled, který bude potřebovat k vypátrání hbitých a mazaných zločinců na ostrově.

Reef Break premiéra čtvrtek 20. června ve 22 hodin ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC (nebo sledovat nové epizody na vyžádání později) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů- bezplatné předplatné služby streamování živého televizního vysílání:PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Reef Break na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Reef Break na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Reef Break na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.


Náhled na sérii „Reef Break“

Reef Break , Nejnovější drama ABC, slibuje vysokooktanová dobrodružství a spoustu intrik, protože Cat Chambers, bývalý zloděj, se vrací domů do ráje na Tichém ostrově známého jako The Reef. Její znovuobjevení dělá vlny pro její staré kohorty, mezi něž patří přátelé, milenci a samozřejmě nepřátelé, včetně jejího bývalého manžela agenta FBI, jejího uvězněného zločineckého šéfa a milence policejních detektivů, kterých může být nad hlavu. Krátce po svém návratu se Cat ocitne uprostřed únosu, když zmizí dcera nejvýznamnějšího obyvatele ostrova. Její dřívější stinná jednání jí dala instinktivní dar pro řešení kriminality, protože se rychle zamotá na ostrovech do mnoha dramat a přestupků.

loketní popruh na tenisový loket

ABC rychle vyzvedl show, když si objednal 13 epizod přímo do série. Podle síť „Každá epizoda bude koktejlem zločinu, surfování, sexu a sluníčka řízeného postavami a pro Cat nikdy nebyly hranice mezi prací a hrou rozmazanější.

Kromě své hlavní role bude Montgomery také výkonným producentem seriálu (který je založen na jejím nápadu) spolu s Kenem Sanzelem, který je na palubě jako spisovatel a showrunner. Mezi hlavní televizní počiny společnosti Montgomery patří dva dlouhodobé seriály CBS, Bez stopy , který běžel po dobu sedmi sezón, a Nezapomenutelný , který běžel po dobu pěti sezón. Za první byla nominována na cenu Screen Actors Guild a za druhou získala nominaci na People’s Choice Award. Sanzel je nejlépe známý pro svou práci výkonného producenta v úspěšné show CBS Numb3rs kde také sloužil jako showrunner.Hrát si

Video Video týkající se toho, jak sledovat premiéru série „Reef Break“ online bez kabelu 2019-06-20T16: 00: 49-04: 00

K Montgomerymu se přidává Ray Stevenson ( Thor , Tři mušketýři ) jako Jake Elliot, Desmond Chiam ( The Shannara Chronicles , Nyní Apokalypsa ) jako Wyatt Cole, Melissa Bonne ( lis , Doma i venku ) jako Ana Dumont a Tamala Shelton ( Nikde Kluci , Nowhere Boys: The Book of Shadows ) jako Petra.

Kromě dnešní pilotní epizody jsou v plánu ABC ještě další tři epizody. V Lost and Found, vysílaném 27. června, novodobí piráti unesou jachtu a ukradnou notebook obsahující informace, které by mohly sundat guvernéra. Cat Chambers skočí do akce a najde mnohem víc, než čekala. V následujících týdnech budou následovat Pohřbené věci a Vítejte v džungli.


Populární Problémy

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odchází několik populárních dětských filmů, jako jsou Trollové a Moana, stejně jako Air Bud, Tinkerbell a mnoho dalších.

Nová televizní show ABC The Fix má premiéru dnes večer. Podívejte se, jak sledovat 1. sérii seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

Chcete snadno sledovat Wrestlemania 36 online zdarma? Zde je snadný návod, jak postupovat krok za krokem.