Jak sledovat Ultimate Tag online bez kabelu

ULTIMATE TAG: The Boss (Brooke Ence).

LIŠKA ULTIMATE TAG: The Boss (Brooke Ence).

Je tu nový Američtí gladiátoři -eskutečná soutěžní série, která tento týden zasahuje do éteru Konečný tag premiéra středa 20. května ve 21 hodin ET/PT na Foxu.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Konečný tag na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Fox na FuboTV

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Konečný tag žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Fox na Hulu pomocí živé televize

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Konečný tag žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Fox na Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Konečný tag živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Ultimate Tag“Hrát si

Watt, který potřebujete vědět | Sezóna 1 | ULTIMATE TAG JJ Watt a jeho bratři rozbíjejí ULTIMATE TAG a vysvětlují, že je to jednoduché pravidlo: Ne. Dostat. Chycen. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Ultimate Tag: fox.tv/SubscribeFOX Sledujte další videa z Ultimate Tag: fox.tv/UltimateTagSeason1 Další informace: fox.tv/UltimateTagYT Like Ultimate Tag na Facebooku: fox.tv/UltimateTag_FB Sledujte Ultimate Tag na Twitteru: fox.tv/UltimateTag_TW Sledujte Ultimate Tag na Instagramu: fox.tv/UltimateTag_IG Like… 2020-05-17T15: 59: 54Z

Konečný tag staví světské lidi (no, obyčejné lidi, kteří jsou v neuvěřitelné formě) proti 18 profesionálním taggerům v soutěži o finanční odměnu. Existují různé kurzy, které jsou s postupujícími konkurenty stále obtížnější. V každém kurzu jsou na hřiště přerušovaně vysíláni profesionální značkovači, aby se pokusili zastavit soutěžící.

Podle Týden zábavy Kurzy zahrnují:

pánské tenisové rakety

Dome Tag: Soutěžící lpí na kleci 30 stop ve vzduchu bez postroje.

Chase Tag: Přímočará hra s tagem hraná na překážkové dráze. relativně přímočará hra tagů hraná na překážkové dráze.

Revenge Tag: Soutěžící se tak dostává do bludiště a pokouší se stisknout tlačítka, která soutěžícím umožní otočit stoly na značkovačích a na 10 sekund jít za nimi.

Konečné zúčtování: To kombinuje různé kurzy do jedné hry.Hrát si

Ultimate Bloopers: TJ Watt | Sezóna 1 | ULTIMATE TAG TJ bloopery jsou vrcholem bratrské reakce. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Ultimate Tag: fox.tv/SubscribeFOX Sledujte další videa z Ultimate Tag: fox.tv/UltimateTagSeason1 Další informace: fox.tv/UltimateTagYT Like Ultimate Tag na Facebooku: fox.tv/UltimateTag_FB Sledujte Ultimate Tag na Twitteru: fox.tv/UltimateTag_TW Sledujte Ultimate Tag na Instagramu: fox.tv/UltimateTag_IG Like FOX na Facebooku: fox.tv/FOXTV_FB Sledujte FOX na Twitteru: fox.tv/FOXTV_Twitter Co-hosted… 2020-05-18T23: 59: 54Z

Tuto novou soutěžní sérii reality pořádá sourozenecké trio NFL JJ, TJ a Derek Watt. V rozhovoru před show ukázali EW, že atletické dovednosti, které mají soutěžící i taggers, nejsou vtipy.

Je to mnohem více sportu, než je to herní show ... Tito lidé jsou na to opravdu hrdí a předvádějí neuvěřitelné sportovní dovednosti, sílu a vytrvalost. Z našeho pohledu je to pekelně únavné, řekl JJ.

Je to práce celého těla, nemůžete být jen ve formě. Musíte být silní, musíte umět běhat, musíte mít vytrvalost, dodala TJ.

Bratři Wattové také řekli, že diváci se ocitnou v zastoupení pro nebo proti taggerům, podle toho, komu se začnou líbit.

Budete fandit lidem, kteří se vám líbí, budete fandit proti taggerům, které nemáte rádi. Pro nás, dokonce i pro hostování, je to zábava sledovat to a sledovat, jak se děj vyvíjí, a jak se to jmenuje, takže je tu spousta momentů na hraně vašeho místa, kde jste jako: „Don nechytí se! Nenechte se chytit! ‘Řekl JJ.

Konečný tag vysílá ve středu v 9 hodin ET/PT na FOX.


Populární Problémy

South Park Pandemic Special se koná ve středu večer. Zde je návod, jak a kde sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Jak udržet kočky mimo nábytek. Výcvik koček, aby se vyhýbaly nábytku, pomáhá chránit pohovky, postele, stoly a další ceněný nábytek před škrábanci, škrábanci a kočičími chlupy. Kočky můžete odpuzovat z nábytku sprejem a nepříjemným ...

Jak se protáhnout, když jste těhotná. Protahování je skvělý způsob, jak uvolnit napětí a bolesti, které se mohou objevit během těhotenství. Jak se vaše břicho zvětšuje, může být obtížné provádět úseky, na které jste zvyklí, ale některé snadné ...

Akrobatický odvážlivec Nik Wallenda se projde po aktivní sopce Masaya v Nikaragui. Zde je návod, jak to sledovat online naživo.

Organizátoři navyšují výhru ve Wimbledonu o 40%

Existuje řada důvodů, proč byste se chtěli zbavit toalety. Starší modely jsou mnohem méně účinné než dnešní toalety a jejich nahrazením můžete výrazně snížit své účty za vodu. Https://www.washingtonpost.com/lifestyle/home/its ...