Chiefs vs Chargers Live Stream: Jak sledovat online zdarma

Chiefs vs Chargers hodinky

Getty QB Patrick Mahomes předává Clyde Edwards-Helaire.

Patrick Mahomes a Kansas City Chiefs (1-0) zamíří na SoFi Stadium, kde se v neděli utkají s Tyrodem Taylorem a Los Angeles Chargers (1-0).Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos hry Chiefs vs Chargers:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Los Angeles a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Chiefs vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a Los AngelesMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chiefs vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a Los Angeles

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chiefs vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Los Angeles a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Chiefs vs Chargers můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Chiefs vs Chargers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.

modré tenisové kurty

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chiefs vs Chargers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled náčelníků vs nabíječek

Žádný tým nevypadal lépe ani dominantněji 1. týden než obhájci titulu Super Bowl Champions. Mahomes šel 24-32 na 211 yardů a tři přistání při přesvědčivé výhře 34–20 nad Texany a nebyl to ani ten, kdo po skončení hry získal titulky. Té cti se dostalo nováčkovi, který utíkal zpět Clyde Edwards-Helaire , který se ve své vůbec první hře ukázal velkým způsobem.

Edwards-Helaire ve svém debutu oslnil, spěchal na 138 yardů na 25 přenosů (to je 5,5 yardů na spěch) a zároveň zaznamenal své první přistání jako profesionál. Půjde proti obraně vedené Joey Bosou, která minulý týden umožňovala proti Bengals 4,4 yardů za přenos.

Kansas City vypadalo proti Houstonu naleštěně na obou stranách míče, ale jejich obrana proti běhu byla do očí bijící slabostí. Náčelníci povoleno 5,4 yardů za spěch proti Texanům, takže Tyrod Taylor a společnost opravdu mohli způsobit nějaké škody.

Nabíječky běží zpět Austin Ekeler měl 84 yardů na 19 nese při vítězství týmu v 1. týdnu nad Bengals a bude to někdo, koho obrana Kansas City klíčově zaujme hned. Klíčové bude, jak dobře Taylor dokáže používat své další zbraně, zejména širokoúhlý Keenan Allen.

Pokud jde o rozehrávače Chargers, Taylor při výhře 16-13 nad Cincinnati svého týmu přesně nezapálil. Dokončil hru s 208 yardy, bez přistání a bez trsátek, a jeho šest yardů spěchajících po celé hře nevyděsí mnoho obran. Anthony Lynn a koordinátor ofenzivy Shane Steichen budou muset najít způsoby, jak Taylora více zapojit, pokud chtějí Chargers letos soutěžit, zejména v těžkých divizních zápasech, jako je tento.

Lynn bude mít také plné ruce práce s Mahomesem, takže nějaká solidní ofenzivní produkce by neuškodila. Pokud Bosa dokáže vytvořit takový tlak, o kterém je vepředu známý, mohl by být pro Mahomese docela trnem v oku.

Mohou být noční můrou zápasu, ale myslím si, že naše obrana odvedla opravdu dobrou práci, když obsahovala K.C. z větší části, Řekla Lynn tento týden . Pokud se staráme o míč a hrajeme náš typ hry, těším se, až si zahraji tyto lidi.Populární Problémy

Serena Williamsová během své tiskové konference před začátkem Italian Open 2021 prozradila, že zvažuje zmeškání olympijských her v Tokiu kvůli cestovním omezením zavedeným na

Třpytivé dědictví Rafaela Nadala bylo pro Španělsko velkým zdrojem hrdosti. A mezi nesčetnými vyznamenáními, která mu byla udělena jeho zemí, je ta nejnovější zcela zvláštní.

Feliciano Lopez a Pierre-Hugues Herbert se ve středu setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Lopez vede Herberta 2-1 v head-to-head na turnaji ATP.

Roger Federer zahájí svou travnatou sezónu za několik dní, když nastoupí na hřiště v Halle.

Hledáte přehled o tom, jak sledovat UFC 264 na Firestick nebo Amazon Fire TV? Zde je kompletní průvodce vším, co potřebujete vědět.