Živý přenos finále Liga MX: Jak sledovat Ameriku vs Cruz Azul Leg 2 v USAGetty Club America a Cruz Azul hrály v první části finále Liga MX Apertura nerozhodně.

Club America a Cruz Azul se v neděli setkají ve druhé etapě finále Liga MX Apertura.

kde mohu sledovat kopce: nové začátky

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 19:30. ET a budou vysílány na Univision. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledujte živé přenosy ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení přes FuboTV „Bezdrátová streamovací služba, která má více než 75 kanálů, včetně Univision.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Club America vs Cruz Azul Preview

Druhá etapa se bude hrát v místě první etapy, Estadio Azteca, kterému soupeři z Mexico City říkají domov.

První dva týmy v základní části odehrály v prvním zápase finále bezbrankovou remízu.

Jsou to opravdu sporné zápasy. Pokud na chvíli zůstanete na místě, možná vybíráte míč ze své sítě, řekl manažer Club America Miguel Herrera podle Goal.com . Nezajímá mě, jak mohou hrát. Máme schopnost je porazit. Bránili dobře, skóre zůstalo 0: 0, ale vidím, že jsem šťastný v neděli, když jsem vyhrál zápas.

Přestože se ani jeden tým nedokázal v první etapě odlišit, Cruz Azul získal náskok - Amerika ztratila záložníka Mateuse Uribeho a útočníka Rogera Martineze a oba mají pochybnosti o návratu do druhé etapy.

Ale manažer Cruz Azul Pedro Caixinha nepočítá s tím, že jeho tým přecení zkráceného soupeře.

Myslím, že naší největší prací byla pokora, pokora být schopen respektovat své protivníky a hluboce je znát, řekl Caixinha po první etapě, podle Goal.com . Nikdy se nemůžeme nechat rozptýlit. Soustředíme se na to, co máme, jak zápas dopadne a co ve hře uděláme. Zajímá nás jen jedna věc: vítězství.

Ve svém prvním ročníku s Cruz Azul vedl Caixinha tým k titulu Apertura 2018 Copa MX, poté jej dovedl k prvnímu místu v základní části. Šli 11-3-3 za 36 bodů a odevzdali pouhých 13 gólů, nejméně v lize.

Jak jsem řekl od prvního dne v tomto klubu, nemá to nic společného se mnou - je to vše s hráči, řekl Caixinha po postupu přes Monterrey v semifinále, podle Skotské slunce . Jsem spokojený, že jsem se dostal do finále, ale nejdůležitější krok zůstává. Budeme hrát finále s velkou pokorou, s velkým respektem k jakémukoli soupeři, kterého hrajeme. Ale to je všechno na hráčích. Byli pro mě fantastickí.

Amerika skončila na druhém místě po Caixinhově boku v základní části s 33 body (9-6-2). Ve 33 letech vstřelili více gólů než kterýkoli jiný tým v lize a druhý nejméně odevzdali v 17 letech.

jak vybrat správnou tenisovou raketu

Populární Problémy

Olympijské hry v Pekingu 2008: Cesta Rafaela Nadala ke slávě

Legenda říká, že Brett Favre by hodil fotbal tak tvrdě a rychle, že by v ledových hrách Green Bay zlomil prsty svého přijímače. I když to může, ale nemusí být pravda (nebo hezká věc, kterou můžete udělat svým spoluhráčům), jeho slavný ...

Mats Wilander věří, že Roland Garros bude letos kvůli povětrnostním podmínkám pro Rafaela Nadala obrovskou výzvou. Švéd také tvrdil, že Novak Djokovic bude ve výhodě kvůli specifickým přednostem jeho hry.

Seahawks a Rams se setkají v bitvě NFC West o Sunday Night Football. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak dát starožitnému povrchu nové stříbro. I když je leštěné stříbro krásné, nemusí to být váš styl. Pokud dáváte přednost vzhledu vintage nebo starožitného stříbra, můžete být nadšení, když zjistíte, že můžete svůj oblíbený vzhled znovu vytvořit pomocí ...