Jak vařit vykostěné krůtí prsa

Krůtí prsa bez kosti je vynikající alternativou kuřecího masa a je skvělou náhradou, když nemáte čas uvařit celé krůty. Krůtí prsa obvykle váží mezi dvěma a deseti libry, což poskytuje davu spoustu masa. Nejsnadněji se vaří v troubě nebo v pomalém hrnci. Křehké křehké bílé maso je skvělým základem pro jakýkoli typ kořenící směsi.

Metoda 1 ze 3: Nákup a příprava krůtí prsa

 1. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 1

  1 Kupte to za libru. Krůtí prsa bez kostí lze koupit čerstvé nebo zmrazené na libru. Krůtí prsa jsou mnohem větší než kuřecí prsa, takže to budete chtít zohlednit, když se rozhodnete, kolik koupit. Velikost porce krůtových prsou vychází na 1/4 až 1/2 libry na osobu. Vzhledem k tomu, že vařená krůta se dobře uchovává v chladničce, možná budete chtít koupit další, takže budete mít zbytky na sendviče.
  • Pokud kupujete čerstvé krůty, hledejte něžná růžová prsa bez skvrn odbarvení. Pokud kupujete čerstvé krůty, které jsou balené, ujistěte se, že je použijete nebo zmrazíte před datem expirace.
  • Vyberte si mražená krůtí prsa bez známek spálení mrazem. Nevařená krůtí prsa lze uchovávat v mrazáku až devět měsíců.


 2. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 2

  2 Rozmrazte, pokud je zmrzlý. Pokud se pokusíte uvařit krůtu ze zmrazeného stavu, bude to trvat neuvěřitelně dlouho. Doporučenou metodou je použití chladničky k pomalému rozmrazování. Asi tu noc, než se chystáte uvařit krůtí prsa, ji vložte do lednice, aby mohla pomalu rozmrzat. Budete muset vyhradit 24 hodin rozmrazování na každých 4 až 5 liber hmotnosti.
  • Zmrazená prsa, stále v obalu, nechte v chladničce tak dlouho, jak je potřeba, aby se rozmrazila. Položte prsa na talíř nebo podnos, abyste zachytili šťávy, které by mohly při rozmrazování masa odkapávat z obalu.
  • Pokud vás tlačí čas, rozmrazte krůtu ve studené vodní lázni. Ponořte ještě zabalenou krůtu do velké mísy nebo dřezu studené vody z vodovodu. Vodu vyměňujte každou půl hodinu za čerstvou studenou vodu z vodovodu. Při této metodě přidělte půl hodiny rozmrazování na kilogram hmotnosti.
  • Pro nejrychlejší alternativu rozmrazování použijte mikrovlnnou troubu. Z krůtího prsíčka odstraňte všechny obaly. Umístěte jej na misku vhodnou do mikrovlnné trouby, abyste zachytili všechny šťávy. Použijte nastavení výkonu a dobu vaření doporučenou pro rozmrazování nebo rozmrazování masa v uživatelské příručce.
 3. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 3

  3 Odstraňte obal. Jakmile se prsa rozmrazí, odstraňte veškerý obal, do kterého přišla. Čerstvá nebo mražená krůtí prsa se často balí zabalená v plastové síťce a chcete ji mít jistou, než ji uvaříte. Pokud se vám prsa stočila jako pečeně, před vařením ji rozviňte.
 4. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 4

  4 Zvažte marinování krůtích prsou. Zatímco použití marinády není nutné, výsledkem je jemné a chutné maso. Marinádu si připravte alespoň hodinu před tím, než plánujete vařit krůtu. Vyberte si jakoukoli marinádu zakoupenou v obchodě, abyste ochutnali krůtu, nebo si připravte vlastní. Krůtu vložte do velké nádoby na potraviny a zalijte marinádou. Na každou libru krůtího masa použijte do nádoby jednu čtvrtinu šálku marinády. Před vařením nechte marinovat jednu až tři hodiny.
  • Rychlou marinádu můžete vyšlehat smícháním 1/2 šálku octa, 1/4 šálku olivového oleje, 4 lžiček mletého česneku, 1 lžičky pepře a 1/2 lžičky soli na každé čtyři kila krůty.
  • Po dobu marinování maso vložte zpět do chladničky.
  • Protože rozmrazování při vysokých teplotách (studená vodní lázeň a mikrovlnná trouba) může podpořit růst bakterií, doporučujeme rychle rozmrazené maso okamžitě uvařit. Pokud tedy plánujete marinovat několik hodin před vařením, musíte krůtí prsa pomalu rozmrazit v chladničce.
  reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 2 ze 3: Vaření vykostěné krůtí prsa v troubě

 1. Obrázek s názvem Cook vykostěná krůtí prsa Krok 5

  1 Předehřejte troubu na 323 ° F (163 ° C).
 2. Obrázek s názvem Cook vykostěná krůtí prsa, krok 6

  2 Vypočítejte dobu vaření. Čím větší jsou krůtí prsa, tím déle se bude vařit. Když se krůtí prsa praží při 163 ° C, vyžaduje přibližně 25 minut vaření na libru.
  • Pro menší čtyři až šest liber krůtí prsa odložte mezi 1 1/2 a 2 1/2 hodiny. Pro větší krůtí prsa o hmotnosti 6 až 8 liber odložte na 2 1/2 až 3 1/2 hodiny.
  • Pokud vaříte v nadmořské výšce 5 000 a více stop, budete muset přidat jednu až pět minut vaření navíc na libru.
 3. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 7

  3 Turecko ochutíme. Krůtí prsa potřete olivovým olejem a posypte kůží několika špetkami soli a pepře. Pokud chcete, posypte krůtí sušený tymián, oregano, šalvěj nebo bazalku.
  • Pokud chcete použít čerstvé bylinky, nasekejte je nahrubo a vložte pod kůži krůty, aby se uvařily přímo proti masu, aby ochutnalo.
  • Pokud máte rádi chuť citronu s drůbeží, zkuste nakrájet citron a vložit plátky pod kůži, které po upečení vyjmete.
 4. Obrázek s názvem Cook vykostěná krůtí prsa, krok 8

  4 Vložte krůtu do pekáče. Pekáč vhodný pro použití v troubě nastříkejte nepřilnavým sprejem nebo rostlinným olejem, aby se krůta nepřichytila. Krůtí prsa vložte do pekáče kůží nahoru.
 5. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa, krok 9

  5 Uvařte krůtu. Krůtu pečte, dokud vnitřní teplota nedosáhne 68 ° C, měřeno a teploměr na maso . Vaření krůty na nižší teplotě (325 ° F) pomáhá zajistit, aby prsa nevyschla.
  • Pokud chcete zajistit, aby prsa zůstala vlhká, můžete vrchní část prsu pravidelně vařit. Pomocí velké lžíce nebo krůtího lžíce nalijte pánev tekutinou na povrch prsou.
  • Chcete -li mít křupavou kůži, zapněte brojlery a grilujte pět minut poté, co dosáhly vnitřní teploty 68 ° C.
 6. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 10

  6 Krůtu necháme 20 minut odpočívat při pokojové teplotě. Krůtu zakryjte fólií a nechte několik minut odpočívat na desce. Během této doby se šťávy z krůty znovu vstřebají do masa. Přeskočení tohoto kroku bude mít za následek sušší maso.
 7. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa, krok 11

  7 Nakrájejte krůtí prsa. Pomocí řezbářského nože ho nakrájejte na plátky velikosti porcí. Položte je na velký talíř a podávejte. reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 3 ze 3: Vaření vykostěných krůtí prsa v pomalém hrnci

 1. Obrázek s názvem Cook vykostěná krůtí prsa, krok 12

  1 Vypočítejte si dobu vaření. Protože pomalý hrnec pracuje při mnohem nižší teplotě než trouba, trvá mnohem déle, než krůtí prsa dosáhne vnitřní teploty 68 ° C. To vám umožní jej zapnout a zapomenout na několik hodin během dne.
  • Při použití „nízkého“ nastavení bude menší krůtí prsa o hmotnosti čtyři až šest liber vařit v pomalém hrnci pět až šest hodin. Větší prsa o hmotnosti 6 až 10 liber bude vyžadovat osm až devět hodin.
  • Použití nastavení „vysoké“ povede ke kratší době vaření, což je ekvivalent k běžné troubě.
 2. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa, krok 13

  2 Vložte krůtí prsa do pomalého hrnce. Pamatujte, že před vařením je nutné ho rozmrazit a rozbalit. Je také dobré odstranit kůži. Kůži nemůžete v pomalém hrnci křupat, takže ji také můžete před vařením zlikvidovat.
 3. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa, krok 14

  3 Přidejte koření. Cokoli přidáte do pomalého hrnce, bude s krůtím prsem dusit celý den a vznikne tak úžasně chutný konečný produkt. Můžete si připravit vlastní kořenící směs nebo použít směs zakoupenou v obchodě. Zkuste jeden z těchto:
  • Vytvořte si vlastní kombinaci 1 lžičky sušeného česneku, 1 lžičky ochucené soli, 1 lžičky italského koření a 1 lžičky pepře.
  • Pokud nemáte správné koření, můžete použít balíček směsi cibulové polévky nebo kostku nebo balíček bujónu. Jednu kostku/balíček rozpusťte v šálku horké vody a přidejte do pomalého hrnce.
 4. Obrázek s názvem Cook vykostěná krůtí prsa, krok 15

  4 Zvažte přidání zeleniny a bylinek. Na pomalém hrnci je skvělé, že jde o vaření v jednom hrnci, které nelze pokazit, takže do toho vhoďte veškerou zeleninu a bylinky, které máte v lednici, pokud s krůtou dávají smysl. Brambory, mrkev a cibule jsou skvělé možnosti pro zeleninu, stejně jako petržel, šalvěj a oregano pro bylinky.
  • Nakrájejte zeleninu na větší kousky, abyste zabránili jejímu přílišnému rozpadání po dlouhou dobu vaření.
  • Pokud nemáte v chladničce nebo na zahradě čerstvé bylinky, můžete je nahradit sušenými bylinkami ze stojanu na koření.
 5. Obrázek s názvem Připravte kuřecí vývar ve finále pomalého hrnce

  5 Vše zalijte vodou. Přidejte tolik vody, aby pokryla vršek krůty, aby při vaření nevyschla. Místo vody můžete také použít kuřecí vývar.
 6. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa, krok 16

  6 Nastavte úroveň výkonu na pomalém sporáku. V závislosti na tom, kolik času máte, jej nastavíte na vysoký nebo nízký. Pamatujte, že pokud nastavíte pomalý hrnec na nízkou teplotu, jeho vaření bude trvat pět až osm hodin; pokud ho nastavíte na vysokou teplotu, zabere to mnohem méně času.
 7. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa Krok 17

  7 Zkontrolujte vnitřní teplotu, abyste se ujistili, že je propečená. Pomocí a. Zajistěte, aby vnitřní teplota krůty dosáhla alespoň 68 ° C teploměr na maso . Vložte konec teploměru do nejsilnější části prsu, dávejte pozor, abyste teploměr nepropíchli skrz prsa. Před čtením teploty počkejte, až se displej stabilizuje.
 8. Obrázek s názvem Kuchařská vykostěná krůtí prsa, krok 18

  8 Vyjměte krůtu z pomalého hrnce, abyste ji vyřezali. Položte ho na prkénko a pomocí řezbářského nože ho nakrájejte na plátky.
 9. Obrázek s názvem Cook vykostěné krůtí prsa finále

  9 Hotovo. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Liší se doba vaření u svinutých a svázaných prsou bez kůže? Záleží na velikosti prsou. Plochější prsa se vaří rychleji než tlustší, takže rolované kuře může trvat déle.
 • Otázka Mohu den předem uvařit krůtí prsa? Absolutně. Předehřejte ho zakryté v troubě na 325 stupňů.
 • Otázka Mám v troubě použít jakoukoli tekutinu s krůtím prsem? Pokud marinujete krůtí prsa jako první, neměli byste je muset pražit v tekutině, protože přidání tekutiny do trouby odradí kůži od křupání a hnědnutí. Pokud potřebujete mít na pánvi tekutinu, aby se dno nepřipálilo (chcete -li z pánve kapat omáčku), přidejte kuřecí vývar. Voda by také fungovala, ale nepřidala by chuť, jen aby kapání nepřipálilo.
 • Otázka Jak dlouho mám vařit 2 1/2 lb vykostěná krůtí prsa v pomalém hrnci? Asi dvě až tři a půl hodiny.
 • Otázka Mohu nechat krůtí prsa nakrájet na kostky na polévku a pak vařit v pomalém hrnci s vývarem? Samozřejmě. Nakrájejte si krůtu na kousky a určitě si ji můžete uvařit ve svém pomalém hrnci s vývarem. Mějte na paměti, že tímto způsobem bude vařit mnohem rychleji, takže to vezměte v úvahu.
 • Otázka Mám krůtí prsa bez kůže, které chci nacpat. Mohu použít tkaninu nebo sáček na pečení, aby nevyschly? Pokud marinujete krůtí prsa před nádivkou, vyjde přirozeně s mnohem větší vlhkostí. Vázání prsou po vycpání by mohlo vést k jednotnějšímu kuchaři - menší šance, že to vyjde přehnané nebo podhodnocené. Použití nízké teploty (325 F) a varného sáčku by fungovalo dobře.
 • Otázka Bude to trvat déle, pokud chci péct více než jedna krůtí prsa najednou? Pokud je umístíte tak, aby se nedotýkaly vaší pánve, mělo by jejich vaření trvat stejně dlouho za předpokladu, že jsou stejně velké.
 • Otázka Jak dlouho mám vařit 2, tři libry krůtí prsa ve stejné troubě? Prsa by měla být vařena asi jednu hodinu.
 • Otázka Jak dlouho vaří 15 lb vykostěná krůtí prsa v pomalém hrnci? Nějaké návrhy na to, že nevysychá? Příště postupujte podle receptu na solanku. Když je Den díkůvzdání, pokud máte před vařením čas na solanku, udělejte to hned. Potřebuje solanku po dobu minimálně 6-8 hodin. A pamatujte, že po vyjmutí krůty nepoužívejte solanku. Před přidáním koření a pečením opláchněte uzenou krůtu.
 • Otázka Mám přikrýt vykostěná krůtí prsa, aby zůstala šťáva uvnitř? Pokud ji nejprve solíte, není třeba ji zakrývat. Opečte ho na otevřené pánvi. Solanka bude mít za následek vlhké prsa. Řiďte se doporučeními ze svého receptu.
Nezodpovězené otázky
 • Jak dlouho mám vařit 1 a půl lb krůtí prsa v hrnci? Musí být na vysoké nebo nízké úrovni?
 • Musím při vaření vykostěných krůtích prsů přidat sůl?
 • Jak dlouho vařím vykostěné krůty na libru, pokud jsou v sáčku?
 • Pokud uvařím vykostěná krůtí prsa den před Dnem díkůvzdání, musím ho po uvaření vyřezat nebo můžeme počkat do Díkuvzdání?
 • Jak dlouho mám vařit 3 kila vykostěná krůtí prsa?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud není k dispozici teploměr na maso, vařte krůtí prsa, dokud uvnitř nevyteče šťáva. Chcete -li to vyzkoušet, proveďte malý řez do středu krůtího prsu. Šťávy unikající tímto řezem by měly být zcela čiré, aby naznačovaly důkladně uvařená prsa.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Maso vždy rozmrazujte v chladničce, pokud ho plánujete marinovat, protože rychle rozmrazené maso musí být uvařeno okamžitě.
 • Rychle rozmrazené maso znovu nezmrazujte; musí se hned vařit.
 • Maso okamžitě uvařte, pokud krůtu rychle rozmrazíte ve studené vodní lázni nebo rozmrazením v mikrovlnné troubě.
 • Po manipulaci se syrovým masem si vždy umyjte ruce mýdlem a teplou vodou.
 • Nenechte své krůty rozmrazit příliš rychle, protože to může umožnit vývoj potenciálně nebezpečných zárodků.
reklama

Populární Problémy

Výlet do paměti, vzpomínka na Federerovy nejlepší okamžiky na US Open.

S omezenými světelnými zdroji, nízkými stropy a odkrytými trubkami lze sklepy těžko ozdobit. Naštěstí existuje spousta designových řešení, která dokážou rozjasnit i tu nejtemnější místnost. Při dokončování vašeho sklepa je nejvíce ...

Skákací zvedáky jsou základní cvičení, které téměř každý dělal v dětství, ale věděli jste, jak prospěšné mohou být skákací zvedáky pro vaše srdce a plíce? Ať už muž nebo žena, mladý nebo starý, fyzicky zdatný nebo teprve začínáte cvičit, ...

Školní tance jsou zábavný způsob, jak se stýkat se svými přáteli, a také možnost obléknout se do školy každý den více, než kolik toho děláte. Zjistěte, co si vzít na každý druh tance, a naučte se, jak se správně oblékat, a přitom stále vypadat dobře! Určit...

Cardinals a Rams v neděli odpoledne bojují o místo v play -off. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Vedoucí představitelé SEC East Georgia se utkají s Auburnem v obrovském sobotním zápase v Jordan-Hare. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.