Armed Forces Bowl 2018 přímý přenos: Jak se dívat na Houston vs armáda onlineGetty Houston Cougars se setkají s armádními černými rytíři v míse ozbrojených sil.

Houston Cougars a Army Black Knights se v sobotu setkají v míse ozbrojených sil na stadionu Amona G. Cartera ve Forth Worthu v Texasu.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN2. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

pažní opora pro tenisový loket

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.

kontinentální tenisový grip

Náhled mísy ozbrojených sil 2018

Houston klopýtl pozdě v sezóně, když po začátku 7: 1 upustil tři ze svých čtyř posledních zápasů. Pokud mají jít 9: 4, budou muset porazit armádu bez svého nejlepšího hráče, obranného hráče Eda Olivera.

Při ztrátě týmu 23. listopadu s Memphisem Tigers si All-American poranil koleno. Přesto novinářům řekl, že si myslí, že by se hodil na týmovou misku.

Pokud vím právě teď, ano, řekl Oliver ESPN . Chci hrát každou hru.

Hlavní trenér Houstonu Major Applewhite nečekal, že Oliver bude sedět v přípravě na draft NFL.

Nemyslím si to, řekl Applewhite, podle ESPN. To není dojem, jaký jsem z něj kdy měl.

O týden později Oliver oznámil, že se vzdá závěrečné vysokoškolské hry.

Když jsem poprvé vstoupil na akademickou půdu, věděl jsem, že jednoho dne opustím fotbalový program University of Houston, abych si mohl splnit sen hrát na další úrovni, napsal Oliver Cvrlikání . Dnes je ten den. Po vážném zvážení jsem se rozhodl nehrát misku 2018, abych mohl okamžitě začít trénovat na nadcházející draft. Díky univerzitě v Houstonu, celému trenérskému štábu a mým spoluhráčům za stoprocentní podporu - hodně to pro mě znamená. Všem fanouškům děkuji za neutuchající podporu. Navždy budu Coog! Go Coogs!

ptex kinetický loketní návlek

Většina zesměšňuje, že se Oliver dostal do top 10 nadcházejícího draftu NFL. Ale junior si myslí, že cokoli jiného než první celkově je příliš pozdě.

Opravdu mě to dostává, řekl Oliver ESPN v říjnu. Existuje jen jedna věc, která mě ve skutečnosti motivuje víc než cokoli jiného ve fotbale, a to je jednička. A to se vrací až ze střední školy, jen mi můj trenér řekl, jestli chceš, abych se k tobě choval jako k obyčejnému muži, nebo chceš, abych se k tobě choval jako chlap číslo jedna v národě? A řekl jsem mu, aby se ke mně choval jako k číslo jedna v národě. A když jsem přišel ze střední školy, byl jsem číslo čtyři (na národní úrovni), ale cítil jsem, že bych měl být číslo jedna. Teď mám pocit, že bych teď měl být jednička. Takže to je jediná věc, která mě opravdu pohání, říkáte, že je někdo lepší než já, já vím, v duchu si myslím, že nikdo není lepší než já. Takže mě to bude opravdu pohánět, dokud tě nepřesvědčím, že jsem nejlepší, to je to, co mě vlastně pohání.

Po startu 2: 2, který zahrnoval prohru s Oklahoma č. 5, vyhráli Black Knights osmkrát za sebou. V poslední době srazili Navy 17: 10 za třetí vítězství v řadě nad svými rivaly.

Nikdy nechci, aby naši kluci přestali slavit, řekl hlavní trenér armády Jeff Monken po vítězství Associated Press . Slibuji vám, že budu slavit každý rok, pokud tuto věc vyhrajeme, protože vím, jak je to těžké.


Populární Problémy

Španěl Rafael Nadal byl ponechán optimistický, přestože utrpěl ztrátu na Kooyong Classic.

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Stefanos Tsitsipas vedl důvěřivou Naomi Osaku k přesvědčení, že má šílenou rutinu péče o vlasy. Tsitispas a Osaka během interakce na Instagramu diskutovali o řadě zábavných témat.

Sestavený seznam nejlepších tenisových knih uspořádaných tak, abyste mohli snadno najít skvělou knihu, která vyhovuje vašim potřebám - podívejte se!

Jak nastartovat BMW (s komfortním přístupem). Po celá léta se považovalo za samozřejmé, že nastartování auta vyžaduje otočení klíčem. Některé automobilky, jako například BMW, tuto představu zpochybňují. BMW vyvinulo systém známý jako komfortní přístup ...

Jak vyrobit závěs na paži. Ramenní popruh imobilizuje a chrání poraněnou paži. Ačkoli jsou zlomenýma rukama častým důvodem nošení popruhu, nemusíte mít nutně zlomeninu, abyste si jej mohli vzít - pohmožděniny, podvrtnutí a ...