Wimbledon 2013: Hlavní body

Šampióni: Andy Murray (L) a Marion BartoliLetošní Wimbledon byl opravdu zábavný a přinesl spoustu překvapení, pár dobrých zápasů a spoustu kvalitního tenisu. Zde jsou některé z vrcholů turnaje.

Vítězové:Vítězové dvouhry pánů a dam, Andy Murray a Marion Bartoli, byli jednoznačně nejlepšími hráči turnaje.

zpovědi vraha chris watts

Zatímco Murrayovy šance byly před turnajem pochybovány, protože vynechal French Open, v úvodních fázích hrál výjimečně dobře. Jeho skutečný test přišel od čtvrtfinále; byl důkladně testován Fernandem Verdascem, načež hrál dobře proti dobře sloužícímu Jerzymu Janowiczovi, než nakonec ve finále porazil č. 1 Novaka Djokoviče ve dvou setech. Jeho rytířství je téměř zaručeno poté, co se stal prvním Britem, který vyhrál titul wimbledonské dvouhry mužů za 77 let.

Upřímně řečeno, vítězkou překvapení byla Marion Bartoli. Poté, co špičková semena jako Victoria Azarenková a Maria Šarapovová padla na začátku turnaje, byl Serenin titul ztracen, vzhledem k formě, ve které byla. Mladá Němka Sabine Lisicki, která byla finalistkou, porazila Serenu pozoruhodným způsobem, ale padla na Bartoli poslední překážka. Bartoli byla během turnaje velmi působivá, když uvážila, že přes Slam nepropadla ani jednu sadu. I ve finále drtila velkolepě všechny německé naděje.Oba měli slzy v očích; jeden měl radost, druhý bolest.

Mladé zbraně, které zapůsobily

Běh Jerzyho Janowicze do semifinále nebyl o nic menší než pohádkový příběh. Pocházel z chudé rodiny v Polsku a jednou ani neměl dost peněz na cestu na Australian Open. Jeho rodiče se ho ale nikdy nevzdali a mladý Janowicz na své rodiče udělal hrdost. Částečně mu pomohly špičkové semena vypadávající brzy, jeho výkon byl nicméně neuvěřitelný.tenisky versus běžecké boty

Laura Robson byla ženskou verzí Andyho Murraye. Když se všichni statistici seřadili, aby na ni vyvinuli zbytečné statistiky, běh mladé dívky do 4. kola nebyl žádný malý výkon. Má světlou budoucnost. Kdo ví, možná někdy v budoucnu napíšu o jejím vítězství v šampionátu.

Balíček překvapení

Mezi gentlemany to musí být Fernando Verdasco.

otevřené dveře auta s tenisovým míčkem

Vždy žil ve stínu svých talentovanějších spolubojovníků, předvedl velkolepý běh, dosáhl čtvrtfinále a také natáhl případného šampiona na pět fascinujících sad.

A kromě Agnieszky Radwanské byly všechny tři další semifinalistky na straně žen balíčky překvapení. Zvláštní zásluhu ale musí mít Kirsten Flipkensová, která se po poražení šampionky 2011 Petry Kvitové probojovala do semifinále.

Zápas turnaje

Když jsem sledoval čtvrtfinále Wimbledonu, byl jsem si docela jistý, že do této rubriky zařadím zápas Murray vs Verdasco, ale jistý zápas mezi Djokovičem a Juanem Martinem Del Potrem mě přiměl přemýšlet jinak. Jaký zápas odehráli! Kredity Djokovičovi za to, že držel nervy a vydělával, když byl Del Potro unavený, a sláva Del Potrovi, který předvedl tak velkolepé představení pod bolestí.

jak sledovat espn na firestick zdarma

A mezi dámami musí být volbou semifinále Radwanska-Lisicki. Oba předvedli nádherný tenis, v rozhodujícím setu převládal Lisicki. Ale Němci bohužel nemohli jít celou cestu.

Rozrušení turnaje

Před 12 lety jistého 7násobného wimbledonského šampiona přehrával mladý Švýcar jménem Roger Federer. Když se kruh života chýlil ke konci, Federera, sedminásobného wimbledonského šampiona, přehrával Sergiy Stakhovsky ve své vlastní hře, podání a volej. Ačkoli Stakhovsky nebyl jméno domácnosti, ten den byl jeho den. Byl odvážný, sebevědomý a způsobil jednu z největších roztržitostí poslední doby (Nadal’s se nepočítá, protože tráva není jeho síla, na rozdíl od Federerovy).

A podobně pětinásobnou wimbledonskou šampionku Serenu Williamsovou koupila na kolena Sabine Lisicki. Osobně jsem si myslel, že si Lisicki zaslouží vyhrát, ale možná někdy v budoucnu vyhraje mistrovství.

Populární Problémy

Jak cvičit po sekci C. Přestože jsou císařské řezy stále běžnější součástí porodního procesu, je tento postup stále považován za velkou operaci. Http://www.hmhb.org/virtual-library/interviews-with-experts/cesarea ...

Jak opravit bederní lordózu. Lumbální hyperlordóza, také nazývaná lordóza, nastává, když se křivka dolní části zad (bederní oblast) přehnaně zvětší. Lordóza je běžný stav, který lze často léčit doma kombinací ...

Manny Pacquiao se vrací do ringu, aby v sobotu večer nastoupil proti Yordenis Ugas. Zde si můžete koupit boj.

Michigan State zahájil ve středu svou basketbalovou sezónu 20-21 proti národním soupeřům Eastern Michigan. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online zdarma.

Zde je návod, jak sledovat hry Blazers online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na trhu nebo mimo trh.