Jak se dívat na 2. sérii „Very Cavallari“ online

Sledujte Very Cavallari online

GettyKristin Cavallari je zpět se svou reality show, jako její show Velmi Cavallari se vrací s druhou sezónou. Cavallari, její manžel a její dramatičtí zaměstnanci jsou zpět na E! síť v neděli večer v 10 hodin ET/PT a 21:00 CT. Pro ty, kteří chtějí sledovat show, ale nemají kabelové předplatné nebo se nemohou přihlásit ke kabelovému poskytovateli. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTVkvíz o tenisových raketách

E! je jedním z více než 95 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud se nemůžete dívat Velmi Cavallari naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli zaznamenat je.PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují E !.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud se nemůžete dívat Velmi Cavallari v přímém přenosu je PlayStation Vue součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně E !.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat Velmi Cavallari naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostor a schopnost rychle postupovat vpřed prostřednictvím reklam).

kolik her v sadě v tenise

Pokud jde o to, co očekávat na show v této sezóně, Newsweek oznámil Cavallari a řekl: Je to více o mém osobním životě, v této sezóně. Je to víc než jen drama, máme s Jayem více komedií. Srdce je víc.

oblečení na bílé tenisky

Cavallari a její manžel Jay Cutler mluví o svých dětech v pořadu, ale děti se neobjevují a jejich tváře nejsou zobrazeny na fotografiích. Pár se rozhodl, že je nebude v centru pozornosti kvůli soukromí jejich dětí.

Nedávno Cavallari mluvila o tom, zda by chtěla mít více dětí. Když Nás týdně zeptala se Cavallari, jestli chce přidat ke svému plodu, Cavallari řekl: Ne. To je těžké ne! Cítíme se jako velmi kompletní rodina, zejména proto, že jsem dostal svou dívku a věci jsou tak skvělé ... Proč otřásat lodí?

A pokud jde o zvěsti o stavu jejího manželství, Cavallari řekl: Myslím tím, je to manželství. Jsou to vzestupy a pády a myslím, že pro nás jsme si role opravdu vyměnili. Šli jsme z toho, že šlo o Jayovu kariéru a jeho rozvrh a všechno, až dosud Uncommon James opravdu startoval a show a všechno a byl doma. Takže se to jen snaží procházet tímto novým normálem. Ale myslím, že věci jsou v pořádku. Je to všechno dobré!

Podrobnosti o některých z nadcházejících epizod seriálu Velmi Cavallari níže si přečtěte několik popisů epizod.

VELMI CAVALLARI SEASON 2 EPIZODA 1: Don’t Want No Llama Drama je název premiérového dílu a popis toho, co lze v pořadu očekávat, Kristin a Jay se přestěhovali do nového domova a rozšířili svou rodinu na farmě; Neobvyklý James je zaneprázdněnější než kdy dříve a Kristin má nyní 55 zaměstnanců; Kristin potřebuje, aby si každý přinesl svoji A hru, ale Shannon fláká.

VELMI CAVALLARI SEASON 2 EPIZODA 2: Název epizody je Shake Ya Palm Palms a epizoda 2 se bude vysílat 10. března 2019. Popis epizody zní: Kristin bilancuje byznys a potěšení, když míří do Palm Springs, Kalifornie, na natáčení kampaně; v Nashvillu se Bretaň snaží převzít kontrolu nad masivním problémem s přepravou; Jay to má těžké s Kristin vždy mimo město.


Populární Problémy

Rivals Virginia a Virginia Tech se setkají v sobotu večer na basketbalovém zápase. Pokud nemáte síť ACC, můžete hru sledovat online naživo.

Jak zastavit krvácení. Odborníci se shodují, že první věc, kterou byste měli udělat, pokud krvácíte, je vyvinout tlak na tuto oblast. Ke krvácení dochází, když vám krev vytéká z cév, často kvůli ráně. K vnějšímu krvácení dochází, když ...

5 unikátních faktů o finále Australian Open.

Laura Robson a Eugenie Bouchard: Dva přátelé odhodlaní vzít svět

Objevte nejlepší streamovací služby pro streamování filmů, vašich oblíbených televizních pořadů a/nebo živé televize s naším dokonalým průvodcem pro 2021 kutry.