Jak roztomilým způsobem požádat dívku o ples nebo návrat domů

Pozvat dívku na ples nebo návrat domů je jednou z nejvíce stresujících věcí, které na střední škole děláte. Očekávání velkého návrhu může být více stresující než samotný tanec. Naštěstí existuje celá řada kreativních a promyšlených způsobů, jak můžete dívku pozvat na ples nebo návrat domů. Pomocí rekvizit nebo svých přátel můžete jedinečným a nezapomenutelným způsobem pozvat dívku svých snů.Metoda 1 ze 3: Použití rekvizit

 1. 1 Umístěte značky na okraj silnice. Postupně můžete vytvářet značky trávníku, abyste položili své rozdrcené otázce. Každé znamení by mělo obsahovat jedno slovo v otázce, aby je muselo číst dál, aby zjistilo, co říká. Ujistěte se, že jste to dali na úsek silnice, který často používají, a nezapomeňte uvést její jméno, aby věděli, pro koho jsou značky určeny.
  • Vaše znamení mohou říkat něco jako 'Morgan', 'Will You', 'Go To', 'Prom,' With Me? '
  • Vyhněte se umístění všech slov na jedno znamení. Je tu šance, že by jí to mohlo uniknout, a také nebude žádné očekávání.
  • Zajistěte, aby byly značky dobře viditelné z dálky. Udělejte písmena velká a tučně. Pokud dokážete snadno přečíst značky z celé místnosti, máte vše připraveno.
 2. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo roztomilý návrat domů Krok 2

  2 Skryjte svou otázku uvnitř balónků. Napište zprávu na kousek papíru a poté jej srolujte do tuby. Zastrčte ho do balónu a poté balón vyhodte do vzduchu. Vyhoďte do vzduchu několik dalších balónků a poté je dejte svému potenciálnímu datu. Řekněte jí, že v jednom z balónků je překvapení.
  • Nezapomeňte jí dát špendlík, aby mohla bouchnout balónky.
  • Případně napište každé slovo vaší zprávy na samostatný list papíru a poté vložte každý papír do samostatného balónu. Dejte jí dohromady zprávu!
 3. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo roztomilý návrat domů Krok 3

  3 Použijte lepenku nebo lepící poznámky. Můžete požádat o datum plesu zřízením různých kusů plakátových plakátů nebo poznámek s nápisem „Prom?“. Pokud používáte plakát, můžete napsat každé písmeno „plesu“? nebo 'návrat domů'? a poté vložte kousky na zeď. Pokud používáte metodu rychlých poznámek, použijte k napsání slov různě barevné poznámky.
  • Otázku můžete položit na zeď ve svém pokoji, než ji pozvete dál. Když vejdou do vašeho pokoje, uvidí otázku.
  • Mezi další místa, kam dát plakát nebo lepící poznámky, patří garážová vrata, zeď, kterou pravidelně míjejí, nebo na auto.
 4. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo roztomilý návrat domů Krok 4

  4 Vyřaďte otázku pomocí svíček. Vyslovení otázky malými svíčkami je skvělé romantické gesto. Kupte si svíčky na čajovou svíčku v obchodním domě. Počkejte, až bude dotyčný doma, a otázku vyslovte na trávníku. Zavolejte jim a řekněte jim, aby se podívali z okna, aby to viděli.
  • Než to uděláš, je dobré získat povolení od rodičů tvého rande.
  • Pokud se obáváte vzniku nebezpečí požáru, zkuste místo toho čajové svíčky poháněné baterií.
 5. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo návrat domů roztomilým způsobem Krok 5

  5 Zařiďte lov mrchožroutů. To je skvělé pro dívky, které rády řeší hádanky a problémy. Vytvořte si seznam poznámek s vodítky a skryjte je po celém domě. Na poslední notu lovu napište svůj návrh na ples nebo návrat domů. Později pozvěte své rande, aby mohla lovit.
  • Vaše poznámky mohou říkat například: „Další stopu najdete tam, kde si umyjete ruce“, „Další stopa je za něčím, co udává čas“ a „Poslední stopa je místo, kde spím“.
  • Napište poznámky na pěkný papír nejlepším rukopisem nebo si je vytiskněte. To jí ukáže ještě větší úsilí a to, že ti to opravdu záleží.
  • Pokud na ni chcete opravdu udělat dojem, přiložte ke každé poznámce malý dárek, například čokoládový polibek. Jako konečný dárek použijte červenou růži!
  reklama

Metoda 2 ze 3: Získání přátel na pomoc

 1. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo roztomilý návrat domů Krok 6

  1 Nechte to vysvětlit svými přáteli. Zapište si písmena ve slovech „Návrat domů?“ nebo 'Prom?' na různých kusech plakátové desky. Shromážděte několik svých přátel a požádejte každého, aby držel ve slově jiné písmeno. Pozvěte na rande a překvapte ji otázkou.
  • Můžete to udělat ve své škole na konci dne nebo ráno, než všichni přijdou.
 2. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo návrat domů roztomilým způsobem, krok 7

  2 Uspořádejte své talentované přátele, aby vytvořili píseň a taneční rutina . Vzpomeňte si na své oblíbené romantické umělce a hudebníky. Choreograf a tanec rutina před rukou a cvičení se svými přáteli. Poté pozvěte své rande, nasaďte si rutinu a na konci položte velkou otázku.
  • Pokud neumíte zpívat, pusťte si skladbu přes reproduktory a synchronizaci rtů pro komediálnější pocit.
  • Hledejte choreografické tance online, které můžete použít pro svůj návrh.
  • Vyberte si píseň, která vás oba baví, nebo oblíbenou romantickou píseň. Mezi ty dobré patří „Let’s Get It On“ od Marvina Gayeho, „I Want It That Way“ od Backstreet Boys, „I Wanna Dance With Somebody“ od Whitney Houston.
 3. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo návrat domů roztomilým způsobem, krok 8

  3 Požádejte přítele, aby otázku doručil do poznámky. Pokud chcete být se svou otázkou subtilní, nebo neznáte své potenciální datum tak dobře, napište si poznámku, která vysvětluje, proč chcete s danou osobou jít na ples nebo domů. Nezapomeňte uvést podrobnosti o tom, proč jsou pro vás důležité a jak by vám udělalo radost, kdyby s vámi šli na ples. Posuňte poznámku kamarádovi a požádejte ji, aby ji předala vašemu datu.
  • Vaše poznámka může znít jako „Hej Jane, jsi úžasný člověk. Od té doby, co jsme se potkali, jsem věděl, že máme zvláštní spojení a pouto. Jen tě chci víc poznat. Chtěl bych vědět, jestli se mnou chceš jít domů. Odpovězte prosím na tuto poznámku. S pozdravem, Bradu. '
  reklama

Metoda 3 ze 3: Přizpůsobení vašeho návrhu

 1. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo roztomilý návrat domů Krok 9

  1 Sepište si seznam jejich zájmů. Vědět, jaké věci rád dělá vaše plesové datum, vám umožní uspokojit váš návrh podle jejich vkusu a zájmů. Zamyslete se nad tím, jaké jsou jejich koníčky, jakékoli sporty nebo činnosti, kterým se věnují, a jaký druh hudby mají rádi. Zkuste jednu nebo více z těchto věcí začlenit do svého návrhu na návrat domů nebo na ples. Například:
  • Pokud ji tenis opravdu baví, můžete napsat PROM? pomocí jedné koule pro každé písmeno.
  • Pokud mají chuť na sladké, upečte jim nějaké košíčky a pak na ně v polevě napište svou zprávu.
  • Pro knihomoly si kupte knihu ze žánru, který ji baví, a poté vklouzněte mezi stránky poznámku. Můžete jí také dát záložku s pozvánkou.
  • Zapojte umělce vytvořením komiksu. Pomocí prvních pár panelů ukažte své postavě, která žádá své na ples. Nechte poslední panel prázdný, aby mohli nakreslit svou odpověď!
 2. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo návrat domů roztomilým způsobem, krok 10

  2 Udělejte něco, co má pro ně smysl. Přemýšlejte o osobnosti člověka a o tom, co se ho dotýká nebo ho emocionálně investuje. Může to být konkrétní píseň, fotografie nebo něco, co zažili v minulosti. Pokuste se to vtělit do svého návrhu tak, aby to mělo nejvíce emocionální dopad.
  • Pokud například víte, že mají oblíbenou romantickou píseň, můžete si vytvořit taneční a zpěvovou rutinu, která píseň pokryje.
  • Pokud jste pořídili snímky s datem, můžete je zahrnout do lovu mrchožroutů pro váš návrh.
  • Pokud se vám oba líbí citát nebo řádek z knihy, zkuste to začlenit do svého návrhu.
 3. Obrázek s názvem Požádejte dívku o ples nebo roztomilý návrat domů Krok 11

  3 Zjistěte, zda si dotyčný užívá soukromí nebo má rád velkolepá gesta. Někteří lidé nemají rádi velká veřejná gesta a jsou snadno v rozpacích. Ostatní lidé potřebují velká gesta, aby na vás udělali dojem a pochopili, že vám na nich záleží. Například:
  • Pokud se dívka snadno ztrapní, bude lepší se jí zeptat soukromě, nebo zanechat poznámku v její skříňce. Stále můžete být romantičtí, například nechat růži u jejího auta.
  • Pokud si dívka užije dobrou show, klidně vytáhněte všechny zarážky. Pozvěte ji na PA systém během ranních oznámení, zavěste plakáty, vytvořte písničku a tanec atd.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se zeptám dívky, kterou rád promuji? Jsem extrémně stydlivý a ona je podtřída. Protože jste starší než ona, máte ve skutečnosti větší šanci, že řeknou ano. Pochopte, že i když řekne ne, že nejste špatný nebo nežádoucí člověk a není to konec světa. Jediný způsob, jak překonat svou plachost, je vystavit se zranitelným situacím, jako je pozvat někoho na ples. Být jisti. Výsledky vás mohou mile překvapit.
 • Otázka Co když se bojím zeptat se jich přede všemi? Pokud se bojíte zveřejnění, ne. Můžete být nervózní a ztrapnit se, a to by mohlo být možné vypnutí. Vaše nejlepší trefa je pravděpodobně sladká a soukromá, což dívkám připadá stejně promyšlené.
 • Otázka Chci požádat dívku o návrat domů, ale nevím, jak se zeptat a co když řekne ne? Co budu dělat? Bude to úplně trapné, když řekne ne a pak ji uvidím kolem školy! Když někoho pozvete, vždy existuje riziko, že řekne ne. To se nikdy nezmění, ani když budeš starší. Jediný způsob, jak překonat svůj strach, je dát si negativní myšlenky do zátylku a jít do toho. Pokud dívku dobře neznáte, seznámení s ní dříve, než ji požádáte o návrat domů, zvýší vaše šance, že řekne ano.
 • Otázka Nápady na formální s růží? K růži můžete připojit smysluplnou báseň, nebo můžete namalovat obrázek, který růži doprovází. Doručte to veřejně, pokud se snadno neztrapní.
 • Otázka Co když jsem druhák a ona seniorka? Někdy na věku nezáleží, pokud jde o skutečné spojení. Pokud chcete zvýšit své šance, že řekne ano, ujistěte se, že ji už znáte.
 • Otázka Co mám dělat, když se chci zeptat, jak jsem zamilovaný do Winter Formal? Můžete použít některou z výše uvedených metod na jiné tance, například Winter Formal.
 • Otázka Co mám dělat, když jsem dívka a ona také, takže se obávám šikany? Pokud si nemyslíte, že by vás lidé podporovali, zeptejte se jí soukromě, pak můžete jít na tanec „jako přátelé“, pokud by vám to udělalo větší pohodlí. Pamatujte však, že pár hrubých komentářů opravdu není žádný velký problém a neměli byste nechat ignorující lidi, aby vám překáželi být sami sebou a dělat to, co chcete.
 • Otázka Je tu dívka, kterou opravdu chci požádat o návrat domů, ale kdykoli se pokusím zahájit konverzaci, její pozornost je někde jinde a mám pocit, že neposlouchá. Co bych měl dělat? Nezní to, jako by o tebe měla takový zájem, jako ty o ni. Můžete se jí zeptat, jestli by s vámi chtěla jít domů, ale pokud řekne ne, buďte připraveni jít dál.
 • Otázka Jak mám požádat svoji přítelkyni-která je venkovanka-o ples? Zkuste apelovat na její venkovské tendence. Má ráda country? Má ráda kovbojskou kulturu? Můžete si vytvořit rutinu písniček a tanců z country písničky, která ji baví, nebo se můžete obléknout jako kovboj a svůj návrh upravit podle země.
 • Otázka Jak mohu požádat dívku, aby se vrátila domů, pokud je oblíbená a já ne? Na sociálním postavení by nemělo záležet. Můžete požádat, abyste si s ní promluvili soukromě, nebo jí nechat poznámku. Pokud máte přátele, můžete je také požádat, aby jí dali poznámku.

Populární Problémy

Jen málo věcí je lepších, než začít den lahodnou dávkou palačinek. Bez ohledu na to, jak je rádi jíte, Bisquick je usnadňuje. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Zahřejte pánev nebo pánev na středně vysokou teplotu. Pokud používáte ...Chcete sledovat ESPN+ na Apple TV? Připravili jsme pro vás tohoto úplného průvodce krok za krokem.Kdo mezi Daniilem Medveděvem a Grigorem Dimitrovem dosáhne svého prvního grandslamového finále? Analýza:.

Za posledních 10 let proběhlo několik úžasných finále Slam.Jak spát s chrápajícím partnerem. Spát vedle někoho, kdo chrápe, může být výzva. Naštěstí existuje několik způsobů, jak můžete vy i váš chrápač lépe spát. Naučte se blokovat zvuky chrápání a pomoci komukoli ...