Jak sledovat hry Celtics online bez kabelu 2019

Sledujte hru Celtics bez kabelu

Getty

Poté, co se Boston Celtics v loňském roce opět nedostal do play off Východu, předal klíče bodového strážce Kemba Walkerovi v naději, že v letech 2019-20 omladí franšízu.

Hry Celtics budou letos buď v NBC Sports Boston (místně vysílané pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celostátně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně vysílané).

badmintonové kurty

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Celtics naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Keltské kanály v ceně : NBC Sports Boston (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)

Cena : 44,99 $ za měsíc

NBC Sports Boston, ESPN, TNT a ABC patří mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány na NBC Sports Boston, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Celtics online bez kabelu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Celtics na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Keltské kanály v ceně : NBC Sports Boston (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

jak koupit boj UFC

NBC Sports Boston, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na NBC Sports Boston a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Celtics na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ za sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ za měsíc nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled sezóny Boston Celtics 2019

Celtics před sezónou odehráli zápasy 49: 33, poté v pěti zápasech padli v semifinále Východní konference s Milwaukee Bucks.

Přes offseason ztratili dvojici All-Stars v bodové stráži Kyrie Irvingové a velkého muže Al Horforda-jejich lídry v sezóně 2018-19 v asistencích na zápas, v zisku akcií, boxu plus/minus a VORP-ve volném zastoupení.

Boston získal strážce hvězd Kemba Walkera All-Star v sign-and-trade s Charlotte Hornets, barvil ho na maximální smlouvu s možností hráče v posledním roce a poslal kolegu stráže Terryho Roziera do Severní Karolíny. Podepsali také statného centra Enesa Kantera na dvouletou smlouvu s hráčskou opcí na 9,8 milionu dolarů na druhý rok.

sledujte, jak říká šatům ano

Walker vstupuje do kampaně 2019-20 s osmi sezónami NBA, všechny s Charlotte, která v tomto období zaznamenala pouze dva vítězné rekordy.

Po tréninku 14. října trojnásobný All-Star řekl, že se těší, až bude mít kolem sebe lepší podpůrné obsazení.

Vyžaduje to velký tlak, řekl Walker MassLive.com . Také dostávám spoustu různých záběrů, ale miluji to, protože jsem toho tolik nedělal pořád. Naštěstí se moje míra využití může trochu snížit. Umožňuje ostatním klukům hrát hry a já to určitě dokážu ocenit.

Dodal: Vycházíme spolu velmi dobře a myslím si, že je to opravdu důležité. Tvrdě pracujeme každý den. Nemáme žádné špatné praktiky, což si myslím, že je opravdu důležité ... Bude to nějakou dobu trvat, než se budeme navzájem zlepšovat, ale první věcí je, že se máme rádi. Myslím, že je to pro nás opravdu důležité.

Po slibné nováčkovské kampani a výkonu v play off bostonské křídlo Jayson Tatum neprovedlo skok, který se loni očekával. I přes mírný nárůst využití jeho výkonnostní čísla klesaly napříč.

V létě ho trenérský tým Celtics a trenér Tatumu Drew Hanlen povzbudili k práci na efektivnějších střelách, což znamená útočit na okraj a vyhýbat se dlouhým 2-ukazatelům pro 3-ukazovátka.

Zastřelil to. Řídil to on. Byl agresivní. Neváhá se svými 3, řekl hlavní trenér Brad Stevens během soustředění ESPN .

Myslím, že ať už se potřebuje zlepšit na čemkoli, bylo to docela zřejmé, ale ty návyky si musíte vybudovat a chce to čas. Opravdu udělal velké pokroky. Myslel jsem, že to začalo na konci loňského roku, pokračovalo přes léto, a teď to můžete vidět. [Ví]: „To je to, co děláme.“


Populární Problémy

V blockbusteru ve čtvrtém kole se druhá nasazená Simona Halepová postaví oblíbenému davu Venus Williamsové.

Novak Djokovič získal počátkem tohoto měsíce svůj šestý wimbledonský titul a celkově 20. Grand Slam.

Serena Williamsová bude mít nyní šanci vyhrát 14. major poté, co porazila Wozniackého v semifinále US Open 2011.

Jak si vyrobit šátek. Šátek je všestranný a stylový doplněk. Můžete si jej přivázat na hlavu, abyste si udrželi vlasy, ukázali svou věrnost něčemu nebo dokonce udělali módní prohlášení. Ve špetce jej můžete použít k smrkání, ...

Jak navštívit Paros. Paros je jedním z kykladských ostrovů a leží západně od Naxosu. V Parosu je co vidět a dělat, což z něj činí velmi populární řecký turistický hotspot. Pokud uvažujete o dovolené tam, nezapomeňte ...

Tigres a Leon se setkají ve finále Liga MX Clausura. Zde je návod, jak sledovat první etapu v USA.