„Jelena je nejkompletnější osoba, kterou znám“ - Novak Djokovic

Novak Djokovic s manželkou Jelenou na Adria Tour

Novak Djokovic s manželkou Jelenou na Adria Tour

Novák Djokovic smetl zprávy o domácích problémech s manželkou Jelenou a uvedl, že zcela ignoruje negativní články, které mediální domy píší o mocenském páru. Srbská hvězda také zdůraznila, jak mu jeho lepší polovička za ta léta pomohla vyvinout se jako člověk.

Mluvit s Blic.rs v pondělí (17. června) se Novak Djokovic dotkl tématu svého života mimo kurt. Mluvil o svém vztahu s Jelenou, jeho dětmi Tarou a Stefanem a o tom, zda je vidí jako budoucí tenisty.

Ani Jelena, ani já jsme nezatíženi takovými formalitami: Novak Djokovic

Novak Djokovic s manželkou Jelenou na předávání světových sportovních cen

Novak Djokovic s manželkou Jelenou na předávání světových sportovních cen

Na otázku, jak se cítí, když čte příležitostné články z médií související s údajnou nestabilitou jeho vztahu s Jelenou, Novak Djokovic odpověděl:

„Nečtu ani nesleduji média, většinou ne. Takže nejsem naštvaný. Chápu, že je pro lidi zajímavější číst, jak se Nole a Jelena rozvádějí, než se Nole a Jelena milují. Ale to na Jelenu a mě nemá vliv, protože se opravdu milujeme. '

Vítěz Australian Open 2020 dále popsal pouto, které sdílí s Jelenou, a pokračoval:

„Ani Jelena, ani já jsme takovými formalitami nezatíženi. Oba prožíváme náš vztah tím, že ho udržujeme každý den a nezanedbáváme to, co dělá naši lásku tak silnou. Pro každý vztah je důležité, abychom věcem rozuměli a nezanedbávali je. Obchodní, soukromé, lásky, rodiny, manželství ... zasvětil jsem všechno, co je pro nás důležité. '
Novak Djokovic si vzal Jelenu v červenci 2014

Novak Djokovic si vzal Jelenu v červenci 2014

Novák Djokovic, který nedávno oslavil své narozeniny speciálním párovým tancem “hromadila na Jelenu chválu a odkazovala na ni jako na nejúplnější osobu, kterou zná. Dodal také, že ho v životě vždy podporovala.

„Je to nejkompletnější osoba, kterou znám. Otevřená a plná podpory. Rostu s ní, stejně jako se snažím, aby rostla se mnou, “řekl hráč světové jedničky.

Djokovic byl později dotázán, zda věří, že otcové mají bližší spojení s dcerami než syny, na což odpověděl:

`` Nechci generalizovat, ale myslím, že ano. Tara je tak sladká, něžná; teď mě hledá čím dál víc. Dříve to byla máma, mami. Teď, když mě vidí, objímá mě tak něžně, že se svět zastavuje, “odpověděl.

Nakonec Novak Djokovič hovořil o tom, zda jeho děti mají o tenis zájem. Vítěz 2016 French Open zdůraznil, že není správné nutit své dítě dělat kariéru v určitém oboru. Ačkoli jeho syn zjevně projevuje určitý zájem ve sportu Djokovič řekl, že dovolí svým dětem jít za svými sny.

„Chtěl bych, aby věřili ve své sny, snili, tvrdě pracovali a aby se jejich sny staly skutečností. Žiji si svůj sen. To chci i pro své děti, “podepsal.

Populární Problémy

Kinesio tape vytvořil a vyvinul Dr. Kenzo Kase na začátku sedmdesátých let. temeř...

Ať žije starý král Roland Garros: Pocta Bjornu Borgovi

Soupeři Kansas a KSU se setkají v úterý v Lawrence. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Ping pong někdy dostane špatný rap. V některých kruzích je to způsob, jak zabít 5 minut ve vašem suterénu. V jiných je to sport, kde nejlepší uchazeči dostávají výplaty v milionech. Http://www.businessinsider.com/china-ping-pong-2012-9 Pokud jste ...

Alexander Zverev se ve čtvrtek ve druhém kole akce ATP 250 v Kolíně setká s Fernandem Verdascem. Zverev vede vzájemný zápas 3: 2 mezi oběma hráči.

Jak stylovat muly. Mules jsou neuvěřitelně populární díky své pohodlné kvalitě a nazouvacímu stylu. Můžete je nosit při pochůzkách, práci v kanceláři nebo na rande. Tím, že se rozhodnete, jaký styl hledáte a ...