Jak přimět každou dívku, aby vás měla ráda

Mnoho mladých lidí si myslí, že konkrétní dívka je velmi roztomilá, ale nemají tušení, jak ji přimět, aby se jim líbila. Samozřejmě, všechny dívky jsou jiné, takže neexistuje žádný zaručený způsob, jak přimět dívku, aby se vám líbila, ale existují věci, které můžete udělat, abyste maximalizovali své šance. Celkově jde o to, dát svou nejlepší nohu dopředu, být reprezentativní, přátelský a sebevědomý a dát najevo svůj zájem.způsoby šněrování tenisek

Část 1 ze 4: Zvýšení vlastní datability

 1. 1 Zapracujte na své důvěře. Důvěra je často hodnocena jako jeden z nejatraktivnějších rysů, pokud jde o přilákání dívek. Pokud je vaše sebevědomí a sebeúcta nízká, celé setkání, flirtování a seznamování bude mnohem těžší. Některé metody pro zvýšení důvěry zahrnují:
  • Odstraňte negativní myšlenky o sobě. Pokud si všimnete, že se vám v hlavě často objevují myšlenky, které vás položily, zkuste zapracovat na umlčení a nezabývat se těmito myšlenkami.
  • Soustřeďte se na ostatní. Jednou z běžných vlastností nedůvěryhodných lidí je, že jsou příliš ve svých hlavách. Zkuste se více soustředit na to, co se děje kolem vás, co lidé dělají a říkají.
  • Naučte se přijmout selhání. Pravdou je, že budete odmítnuti a společenské situace všeho druhu ne vždy půjdou vaší cestou. Přijetí této skutečnosti vás dovede daleko, pokud jde o získání sebevědomí.
 2. 2 Rozvíjejte své zájmy. Může se to zdát zřejmé, ale stojí za to říci, že lidé se zájmy jsou zajímavější. Najděte své vášně a věci, které je třeba dělat mimo školu, práci a socializaci, a výrazně zvýšíte svou schopnost přitahovat dívky. Jaké zájmy byste měli rozvíjet, je zcela na vás. Zamyslete se nad tím, co máte rádi a jaké koníčky již máte, a poté najděte způsoby, jak se jim dále věnovat.
  • Pokud máte například rádi počítače, zvažte, že se naučíte programovat jako koníček. Existuje mnoho bezplatných webových stránek, které lze použít k naučení se kódovat.
 3. 3 Zůstaňte v obraze o aktuálních událostech a populární kultuře. Jednoduše řečeno, čím více budete ve smyčce o tom, o čem lidé mluví, tím lépe budete konverzační. Sdílení našich myšlenek a pocitů o populární kultuře, jako jsou filmy, pořady a hudba, je jedním z nejběžnějších způsobů, jakými se lidé nejprve navzájem pojí a navazují přátelství. A vědět o aktuálních událostech z vás udělá světovějšího a informovanějšího člověka, což je atraktivní.
  • Najděte si zpravodajský web, který se vám líbí, a začněte jej pravidelně procházet.
  • Promluvte si se svými přáteli o tom, jaké pořady a filmy v poslední době hráli a jakou hudbu poslouchali. Nemusí se vám líbit vše, co je populární, stačí se dozvědět, co tam je a co si o tom myslíte.
  reklama

Část 2 ze 4: Udělat dobrý první dojem

 1. 1 Dbejte na hygienu. Dívky mají rády lidi, kteří se o sebe starají. Věnování trochu většího úsilí vaší hygieně vám poskytne výhodu oproti většině lidí.
  • Denně si čistěte zuby a nit.
  • Nechte se pravidelně stříhat a vlasy si pravidelně myjte a upravujte.
  • Vždy noste deodorant. A mytí těla je váš přítel.
 2. 2 Dobře se obleč. Věřte nebo ne, dívkám záleží na tom, jak se oblékáte. Většina lidí vynakládá na své oblečení velmi malé úsilí, udělejte si proto laskavost a zamyslete se nad tím, jak se oblékáte. Především se ujistěte, že vaše oblečení je vždy čisté. Vaše oblečení je metoda sebevyjádření, proto najděte styl, který odráží vaši osobnost, a rozhýbejte jej.
 3. 3 Přistupte k dívce. Pokud je dívka, která se vám líbí, někým, s kým ještě nemáte nějaké přátelství, budete muset začít tím, že se s ní seznámíte. Je jen na vás, kde a jak to uděláte, ale některá z nejlepších míst jsou: ve škole, v jídelně nebo ve třídě před nebo po začátku vyučování, na večírku nebo živé hudební show mezi kapelami nebo na nějakém druhu společenský koníček, jako jsou kurzy vaření nebo jóga. Najděte si důvod, proč si s ní trochu promluvit a vyměnit si jména. Udržujte to jednoduché.
  • To, co jí řeknete, když přistupujete, je mnohem méně důležité, než být sebevědomý a přátelský, když to děláte. Pokud máte pochybnosti, jednoduše ji pochvalte za něco, co má na sobě. Pokud to řeknete upřímně s vřelým úsměvem, je velká šance, že s vámi bude mluvit.
  • Často je nejlepším a nejsnadnějším způsobem, jak zahájit konverzaci s kýmkoli, včetně dívky, která se vám líbí, vyjádřit se k něčemu, co se děje kolem vás. Například v živé hudební show se jí zeptejte, jaké písničky se těší, až uslyší hrát headlinera.
 4. 4 Založte počátky přátelství. Jakmile se dostatečně dobře znáte, že není neobvyklé, že si tu a tam pár z vás pár krátkých rozhovorů zeptejte, zeptejte se jí na číslo, tím způsobem s ní můžete také mluvit prostřednictvím textových zpráv. Pokud znáte některé lidi, se kterými sedí u oběda, zeptejte se, zda se k nim můžete někdy přidat, nebo ji pozvěte, aby si s vámi a vašimi přáteli sedla během oběda. Nebo například pokud chodíte na stejnou lekci jógy, zeptejte se jí, jestli se k vám a vašim přátelům nechce přidat po obědě na oběd.
  • Přidejte si ji pro pořádek také na Facebook. Tímto způsobem budete mít další cestu k interakci s ní. Líbit si některé její stavy a všimnout si, zda dělá to samé, je dobrý způsob, jak nenápadně změřit její zájem o vás. Ukázalo se, že lidé, kteří se navzájem zajímají, mají tendenci více komunikovat na Facebooku.
  • Dávejte si pozor, abyste jí příliš neposílali textové zprávy nebo se nepokoušeli být neustále v její blízkosti, protože to může přijít jako příliš těžké snažení.
  reklama

Část 3 ze 4: Dobře komunikovat

 1. 1 Najděte způsoby, jak získat šanci si s ní promluvit. Poté, co se představíte, hledejte příležitosti, jak se s ní lépe seznámit. Pokud s ní máte třídu, nebojte se navázat konverzaci. Pozdravte ji ráno, když ji míjíte v hale, nebo když chodíte do práce. Pokud jste k ní pravidelně přátelští, pravděpodobně bude přátelská i zpět.
 2. 2 Naslouchat jí. Jednou z nejdůležitějších částí, jak na dívku udělat dobrý dojem, je být dobrým posluchačem. Když s ní mluvíte, měli byste oba mluvit o stejném množství, nebo pokud je upovídaná, nechte ji mluvit trochu víc než vy. A když už mluví, zajímejte se o to, co říká, a reagujte způsobem, který jí dá vědět, že posloucháte. Tři klíče dobrého posluchače jsou:
  • Věnujte pozornost, jinými slovy, nemyslete na nic jiného, ​​než na to, co říká. Pokud mluví o tom, co dělala o víkendu, nemyslete současně na to, co jste dělali o víkendu.
  • Vyjasněte svůj zájem o její slova prostřednictvím řeči těla a mimiky, které reagují na to, co říká. Nejzákladnějším příkladem je přikyvování a říkání 'uh-huh' se zájmem, když dokončuje nápady, aby ukázal, že jste slyšeli a rozumíte.
  • Poskytněte zpětnou vazbu ve formě otázek o tom, co říká, a prohlášení o tom, jak můžete spolu komunikovat. Pokud například řekne, že si chce pořídit kočku, jakmile se přestěhuje do svého nového bytu, zeptejte se jí, jestli jí vyrůstala nějaká domácí zvířata.
 3. 3 Rozesmát ji. Humor je jedním z nejlepších způsobů, jak přimět dívku, aby se vám líbila. Pokud ji dokážete přimět pravidelně se smát, bude ráda, když budete kolem vás. Každý má svůj vlastní styl humoru, takže je nejlepší to nechat přirozeně. Vtipné komentáře k věcem, které se kolem vás dějí. V ideálním případě se dokonce připojí k žertu s vámi.
 4. 4 Pochválit ji. Komplimenty dělají dvě dobré věci, dělají z dívky zvláštní pocit a ocenění a naznačují, že se o ni zajímáte, aniž byste byli příliš dopředu. Nekomplikujte ji neustále, protože to bude vypadat jako neuvážené. Prostě ji pochvalte, když něco, co dělá, na vás opravdu v dobrém vystupuje.
  • Některé z nejlepších věcí, které je třeba pochválit, zahrnují: její oblečení, její akademické úspěchy, pozitivní rysy její osobnosti nebo její dovednosti v koníčku, který ji baví.
  reklama

Část 4 ze 4: Uzavření dohody

 1. 1 Flirtujte, aby byl váš zájem známý. Pokud s dívkou chcete být víc než jen přátelé, musíte se podle toho chovat. To znamená flirtovat. Flirtování je jen zvláštní pozornost, kterou věnujete někomu, kterou byste normálnímu příteli nevěnovali. Existuje mnoho způsobů, jak flirtovat, například:
  • Neinvazivní doteky, jako když se dotknete její paže, když uděláte bod, nebo si sednete vedle ní, takže se vaše nohy lehce dotknou.
  • Občas s ní oční kontakt trvá déle než normální konverzační oční kontakt.
  • Hravé škádlení o maličkostech. To se nejlépe provádí, když konverzace není vážná.
 2. 2 Buďte milí na její přátele a rodinu. Dívky si všimnou, jak se chováte kolem jejích přátel a její rodiny, a je jim to jedno. Chovat se k jejím přátelům laskavě a ne tak, že by byli zátěží, s níž je třeba se vypořádat, půjde dlouhou cestou, pokud jde o přilákání dívky, která se vám líbí. V závislosti na jejím vztahu s rodiči to pro ně může platit dokonce dvojnásob. Ve společnosti jejích rodičů buďte vždy zdvořilí a laskaví. Pokud jste pozváni na večeři, přineste dárek, nabídněte pomoc s pokrmy a pochvalte kuchaře. Dobře zacházet s jejími rodiči a přáteli není těžké, ale je to zásadní.
 3. 3 Pozvi ji někam. Konečně, jakmile navážete přátelství a dáte jí důvod věřit, že o ni máte zájem, je čas vyložit karty na stůl. Pozvěte ji na rande a ujistěte se, že ví, že je to rande. Můžete to buď udělat ve skutečnosti pomocí slova „datum“, nebo můžete říci něco jako „je to moje pochoutka“ nebo „Chci něco udělat jen s námi dvěma“ a zaplatit za cokoli, co vy dva uděláte . Některé nápady na rande zahrnují oběd, sledování filmu nebo návštěvu parku.
  • Pokud to nepřijme, nepotí to. Možná tě jen potřebuje nejdřív lépe poznat. Nemá cenu přemýšlet, co jsi mohl udělat jinak.
 4. 4 Vezměte ji na dobré první rande. Na prvním rande, bez ohledu na to, kde je, je třeba se vyvarovat určitých chování. Samozřejmě nemeškejte. Vyhněte se používání telefonu, protože to se může snadno stát neslušným, a příliš mnoho nemluvte. Konverzace by měla být buď rovnocenná, nebo nechat více mluvit, a být dobrým posluchačem. Je důležité, aby se první rande cítilo jinak než vaše předchozí interakce jako přátel. To znamená, že se musíte opravdu otevřít a být zranitelní.
  • Mezi známky dobrého rande patří: spousta smíchu, kombinace zábavné konverzace a hluboké konverzace, spousta očního kontaktu a úsměvu, a hlavně necháte na rande pocit, jako byste se opravdu sešli.
  • Tento nejlepší způsob, jak pravděpodobně udělat dobré první rande, je soustředit se na tři jednoduché věci: relaxovat, být celé své a upřímné já a soustředit se na svou touhu poznat ji.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vždy buďte zdvořilí kolem ní a všech ostatních. Nechcete v ní vzbudit dojem, že jste k ní milí, a pak se chováte jako někdo jiný vůči jiné osobě.
 • Rytířství není mrtvé. Dívky mají rády chlapa, který je uctivý i pozorný. Držte jí tedy dveře a pokračujte v tom ještě dlouho po prvním rande.
 • Pokud ji máte rádi, pravděpodobně vás má ráda i zpět, takže se moc nezblázněte!
 • Najděte si společné zájmy, ale nezklamte, abyste věděli o všem, co má ráda.
 • Pokud a kdy ji pozveš ven, nedělej to na veřejném místě. Vezměte ji stranou a zkuste to udělat osobně.
 • Nevyvíjejte na dívku tlak tím, že ji pozvete před přáteli.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nesnažte se příliš. Dívky to cítí.
 • Nesnažte se s ní hádat. Pokud ano, nezvyšujte hlas a buďte milí.


reklama

Populární Problémy

Iga Swiatek se snaží znovu objevit svou formu na US Open 2021, ale nejprve se potýká s potenciálně ošidným soupeřem v podobě amerického kvalifikačního hráče Jamieho Loeba.

Poté, co minulý měsíc prohrál ve třetím kole olympijských her v Tokiu, je Diego Schwartzman tento týden opět v akci na National Bank Open v Torontu.

Zde je návod, jak sledovat film „Lets Go Crazy: The Grammy Salute to Prince“ online zdarma a bez kabelu.Stát se kapitánem lodi může být časově náročný, ale obohacující proces. Kapitánský průkaz není nutný, pokud si jen chcete vzít vlastní loď na výletní plavby, ale je vyžadována, pokud za svou loď dostanete jakoukoli náhradu ...