Jak se oblékat jako teenager z 90. let

Pokud chcete nasměrovat módy jedné z největších desetiletí všech dob, tento článek vás naučí základní věci!

Část 1 ze 3: Trendy

 1. 1 Jdi na grunge. Výstřední styl je celkově „odfláknutý“ vzhled, který naznačuje, že jste netrávili moc času sestavováním oblečení, a přesto se vám podařilo vypadat úžasně. Chcete -li dosáhnout výstředního vzhledu, rozhodněte se pro trojí hrozbu: denim, trička a kožené bundy.

  • Noste volné oblečení. Obrázek s názvem Dress Like a

  • Najděte cutoff, kyselinou vyprané nebo jinak zničené džíny. Obrázek s názvem Noste bojové boty Krok 13

  • Pokud je to možné, mějte na oblečení díry nebo praskliny. Obrázek s názvem Dress Like a

  • Zvažte raději faux, než nošení pravé kůže. Obrázek s názvem Dress Like a

  • Udržujte si vlasy rozcuchané. V ideálním případě se vyhněte praní několik dní, abyste dosáhli mastného vzhledu. Obrázek s názvem Dress Like a

  • Zkuste najít trička kapel, které byly populární před 90. lety a během nich, jako Nirvana, Nine Inch Nails, Led Zeppelin, AC/DC a The Doors. Obrázek s názvem Dress Like a 2. Obrázek s názvem Dress Like a

  2 Získejte dolled nahoru. Babydoll šaty byly velmi populární v 90. letech a byly obvykle s krátkým rukávem a květinovým potiskem. Tyto šaty pro panenku byly variací květovaných šatů, které byly populární ve třicátých letech minulého století. Přes den byli často ‚oblečeni‘ do bojových bot, tenisek a/nebo džíny.
  • Sametové šaty s vědomím těla (zkuste kaštanové nebo černé) byly v té době také ve stylu. Obrázek s názvem Dress Like a

  • Noste oříznuté topy. Zkuste spárovat džíny s vysokým pasem s oříznutým tričkem, tílkem, svetrem. Trendy pro ženy byla také přiléhavá trička (rozhodněte se pro velikost nebo dvě menší, než jaké byste běžně nosili). Obrázek s názvem Dress Like a

  • Noste si do vlasů motýlkové spony. Tyto drobné, plastové, vícebarevné sponky do vlasů byly oblíbené mezi dívkami všech věkových kategorií. Jedním trendovým pohledem bylo stáhnout přední část vlasů do segmentů o jednom palci a každý připnout motýlkovou sponou. Konečný výsledek by měl vypadat, jako byste měli na sobě „čelenku“ motýlů. Obrázek s názvem Dress Like a

 3. Obrázek s názvem Dress Like a

  3 Noste přehoz a spoustu toho. Kostkované košile s knoflíky, kostkované sukně a kostkované šaty byly sponky 90. let. Zkuste vrstvit přehoz na knoflík na zbytek svého oblečení (nechte jej rozepnutý), nebo si kolem pasu omotejte kostkovanou košili. Pokuste se najít kostkovaný co nejvíce opotřebovaný a dávejte mu výstřední vzhled.
 4. Obrázek s názvem Dress Like a

  4 Pohoďte si kombinézu. Dlouhé kombinézy, šortky a šaty celkově byly v 90. letech v módě! To byla běžná móda pro dospívající ženy také během třicátých let, zvláště pro ty, kteří žili ve venkovských oblastech. Pro větší autenticitu ponechte jednu ze spon zpět.
 5. Obrázek s názvem Dress Like a

  5 Na triko, košili s dlouhým rukávem nebo šaty navlékněte vestu. Vesty 90. let přicházely v každé představitelné barvě a potisku; zkuste džínovou, háčkovanou nebo květovanou vestu.
 6. 6 Znovu se podívejte do 70. let a Velké hospodářské krize. Pamatujte, že v 90. letech došlo k oživení módy 70. let, která zahrnovala mnoho trendů inspirovaných hippie a disco. S prosperující ekonomikou 90. let mnoho dospívajících a mladých dospělých očarovalo „chudý život“ třicátých let, který zahrnuje grungeovou módu.

  • Noste cokoli, na čem je kravata, znamení míru nebo květiny.

  • Najděte pár zvonů. Dolní části zvonu jsou kalhoty, které jsou nasazeny nahoře a ve spodní části dramaticky vzplanou. Vyzkoušejte je v džíně nebo manšestru. Přidejte do kalhot znamení míru nebo květinový flíček, abyste získali další vzplanutí!

  • Noste boty na platformě. Tyto boty inspirované diskotékou byly v 90. letech na plný plyn. Platformové boty jsou k dispozici v sandálech, podpatcích, klíncích a dokonce i teniskách a jsou k dispozici v různých barvách.

  reklama

Část 2 ze 3: Obuv a doplňky 1. 1 Noste vysoké, vícebarevné tenisky. Zkuste Converse, Nike, Reebok a Vans. Pokud se chystáte na vzhled grunge, obujte si tenisky, které byly nadměrně opotřebované a mají skvrny od bláta a/nebo díry.


 2. 2 Investujte do černých bojových bot. Doc Martens, mezi ostatními, byli v 90. letech všichni vzteky jako muži a ženy.


 3. 3 Najděte pár želé. Tyto boty byly k dispozici v každé představitelné barvě: fialové, růžové, zelené, šedé, modré a dokonce i jasné!


 4. 4 Noste čelenky. Najděte tlusté (asi na šířku dvou prstů), jasně zbarvené čelenky, které pokud možno ladí s vaším topem nebo šaty.


 5. 5 Noste klobouky. Černé fedory a zaostalé baseballové čepice byly pro klobouky základem 90. let. Ženy často nosily klobouky s velkými květinami nebo s mašlemi. reklama

Část 3 ze 3: Kde nakupovat 1. 1 Nakupujte značky. V 90. letech byly populární značky oblečení a obuvi: JNCO, Tommy Hilfiger, Hypercolor, Umbros, Calvin Klein, Roxy, Keds, Reebok, Guess a Nike.


 2. 2 Prohledejte místní obchody se šetrností. V moderních obchodech s oblečením může být těžké najít autentické oblečení 90. let, takže obchody se šetrností jsou dobrou volbou. Navíc nakupováním z druhé ruky ušetříte spoustu peněz.


 3. 3 Nakupujte na eBay, Etsy nebo jiných webech, které nesou vintage předměty. Tyto weby a další jim podobné nosí položky, které jsou vintage nebo vintage inspirované a které již nemusí být v obchodech k dispozici.


 4. 4 Nájezd do skříně. Podívejte se na skříně svých rodičů nebo starších sourozenců nebo se zeptejte přítele, jestli mají nějaké oblečení z 90. let, které už nechtějí. Ponořte se do hloubky vlastní skříně (pokud jste byli v 90. letech), abyste zjistili, jaké oblečení jste drželi! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaká je dobrá košile, která se obléká jako teenager z 90. let? Jakékoli tričko, jako je Metallica, Beatles, Nirvana atd., Nebo můžete nosit značky 90. let jako Champion, Fila, Ellesse nebo vintage topy od Nike, Adidas, Reebok atd.
 • Otázka Fungovaly by poloviční boty místo bojových bot? Ano, určitě by fungovaly.
 • Otázka Jak si vyrobím oblečení podle Cher Horowitze z Clueless? Ideální by byla kostkovaná žlutá sukně, nebo cokoli kostkované.

Populární Problémy

Jak rozpoznat obsedantně kompulzivní poruchu osobnosti. Každý má svůj vlastní způsob, jak dělat věci, a někdy to může narušit způsob, jakým ostatní pracují. Většina z nás dokáže najít společnou řeč a kompromis, aby spolupracovaly ...

Se 100. titulem na řadě a pomstou v mysli nebude mít Federer nedostatek motivace vydat ze sebe maximum proti Tsitsipasovi.

Salt Lake Stallions a Arizona Hotshots se setkají ve svém prvním zápase AAF v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Zápas trval 20 minut, přičemž Tsurenko trpěl napětím stehen, možným napětím třísel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas FA Cupu mezi Liverpoolem a Evertonem, pokud jste ve Spojených státech.

Jak spát s chrápajícím partnerem. Spát vedle někoho, kdo chrápe, může být výzva. Naštěstí existuje několik způsobů, jak můžete vy i váš chrápač lépe spát. Naučte se blokovat zvuky chrápání a pomoci komukoli ...