Živý přenos Jets vs Colts: Jak se dívat bez kabeluGetty Indianapolis Colts běží zpět Jonathan Taylor.jaké jsou nejlepší tenisové rakety

Indianapolis Colts bude v neděli hostit akci New York Jets ve 3. týdnu.Hra začíná v 16:05. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Jets vs Colts online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a Indianapolis

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Jets vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé chytré televize, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a IndianapolisProstřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Jets vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

jak cvičit tenis sám

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně New Yorku a Indianapolis

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Jets vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: nedělní lístek

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Jets vs Colts živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

můžete prát tenisky v pračce

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Jets vs Colts živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Jets vs Colts

Colts omezil Minnesota Vikings 28-11 v týdnu 2, aby se zlepšil na 1-1, jel silný výkon z běhu zpět Jonathan Taylor.

Při svém prvním startu kariéry nováček provedl 26krát na 101 yardů a skóre a přidal pár úlovků na 9 yardů.

Mluvíte o jeho druhé hře, žádné OTA, nulové předsezónní hry a on byl dnes pracovním koněm, řekl quarterback Colts Philip Rivers podle Associated Press . Jonathan bude sakra hráč. Udělal dnes neuvěřitelné škrty, neuvěřitelné běhy, kde můžete vidět, jaké zkušenosti získá, a bez jakýchkoli váhání tyto škrty udělá.

Rivers dokončil 19 z 25 průchodů na 214 yardů, přistání a výběr, aby získal první vítězství s týmem. Do této offseason nastoupil jako volný hráč poté, co strávil prvních 16 let své kariéry u San Diego/Los Angeles Chargers.

Taylor, dvojnásobný jednomyslný All-American prvního týmu během své vysokoškolské kariéry u Wisconsin Badgers, byl vržen do výchozí role poté, co Indianapolis ztratil Marlona Macka na sezónu-končit slzu ACL v 1. týdnu.

Po prvním přenášení se trochu dostanete do toho myšlení, uvědomíte si, že je to fotbal, soustředíte se a zamknete a jdete hrát po hře, řekl Taylor, podle AP. To uděláte a brzy bude čtvrté čtvrtletí.

Jets jsou bez vítězství ve dvou pokusech, když byly překonány celkem 28 body. Naposledy podlehli San Francisco 49ers 31-13.

25palcová tenisová raketa

Quarterback Sam Darnold šel 21 z 32 na 179 yardů a skóre a pozemní útok Jets zvládl jen 104 yardů na 29 přenosech.

Pouze tři jednotky Jets představovaly alespoň jednu hru z červené zóny; tyto jízdy vyústily ve dvojici branek a obrat při pádech.

Měl jsem pocit, že jsme pohybovali míčem v dobrém rytmu. Právě končí v červené zóně, řekl Darnold oficiální webové stránky týmu . Myslím, že jde o konzistentní hry na druhém a třetím dole a pak jen pokračovat v pohybu řetězů. V prvním poločase jsme to v poli odvedli dobře, ale musíme skončit, jakmile se dostaneme do červené oblasti.

New York sports pravděpodobně nejhorší obrana ligy během dvou týdnů: Jsou na posledním místě ve yardech od rvačky (763) a prvních pádů (32), předposledních v bodech (30) a spěchajících yardů (156) a od třetího k -poslední ve yardech vzduchem (375).

Očividně jsme si nepředstavovali, že by tyto dvě hry mohly probíhat takto, řekl Darnold na týmovém webu. Ale musíme prostě sklopit hlavu, jít do práce a připravit se na tvrdý tým Indy.


Populární Problémy

Alton Brown je zpět s 'Good Eats: The Return'. Zde je návod, jak sledovat novou sérii streamovanou online bez kabelu.

Světová čtyřka Stefanos Tsitsipas nedávno přijala na Twitter, aby vyjádřila svůj nesouhlas se zákazem tenisového on-line koučování během zápasů.

Na svém Nintendo Switch si můžete užít spoustu skvělých bezplatných her, bezplatných aplikací a her s bezplatnými ukázkami. S tolika hrami v dnešním e -shopu Nintendo může být jejich hledání trochu ošidné, dokud nevíte, kam ...

Chcete streamovat Kim Possible právě teď? Máme pro vás podrobné informace o tom, kam ji streamovat, obsazení, tvůrce a zábavná fakta o sérii.

Zjistěte, jak sledovat novou sérii FOX „The Prodigal Son“, pokud nemáte kabel nebo přístup k síti.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiérovou epizodu „Veep“ v sezóně 7, spolu s nadcházejícími epizodami show, online prostřednictvím živého přenosu.