Roger Federer a Michael Jordan navrhli speciální obuv pro US Open

mj a roger

Michael Jordan a Roger Federer

Dvě legendy tohoto sportu, Roger Federer a Michael Jordan, se spojili a navrhli a vytvořili nové tenisky pro 17násobného grandslamového vítěze.

Šestinásobný vítěz NBA se setkal s Federerem v New Yorku, aby probrali botu.Jordan byl v úterý přítomen také na Flushing Meadows, aby sledoval svůj první tenisový zápas na stadionu. Federer v prvním kole rychle pracoval se svým protivníkem Marinkem Matosevičem, vyhrál 6-3, 6-4, 7-6. Jordan v krátkém rozhovoru promluvil o tenisovém velikánovi, vlastních dvojčatech a atmosféře.Boty jsou opravdu krásně navržené a Jordan správně zdůrazňuje, že díky tenisové legendě vypadají lépe.

federer nové boty

Federerovy nové boty

Vypadá to, že boty udělaly s Federerem zázraky. Švýcarský šampion se po celý zápas perfektně pohyboval, včetně toho, že běžel zpět a zasáhl tento úžasný tweener. Michael Jordan si to náramně užil.Populární Problémy

Pokud chcete v sobotu sledovat živý přenos Cotto vs Kamegai, existuje řada různých možností, i když nemáte kabelové předplatné nebo HBO.

Poté, co Kyrgios odstoupil ve čtvrtfinálové fázi, je Roger Federer v semifinále bez úspěchu.

Je to střet v jižní Kalifornii, protože basketbal UCLA v sobotu nastupuje na USC. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Aulani je letovisko Disney v Ko Olina na Havaji, které nabízí mnoho aktivit přizpůsobených dětem i dospělým. Aulani je také jednou z nemovitostí, kde si můžete koupit timeshare v Disney Vacation Club. Pro první návštěvníky ...

V podcastu Kevin Anderson hovořil o své výhře nad Rogerem Federerem ve čtvrtfinále Wimbledonu 2018. Anderson ztratil dva sety a ve třetím mečbol, než se v pátém zotavil na Federera 13-11.