Jak sledovat účty vs delfíni v přímém přenosu bez kabelu

Getty Josh Allen z Buffalo Bills.Buffalo Bills se budou snažit přejít na 2: 0, když se vydají na jih, aby se utkaly s hladovým týmem Miami Dolphins, který v neděli hledá své první vítězství v sezóně.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Bills vs Dolphins online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Buffala, Miami a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Bills vs Dolphins můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Buffala a Miami

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisová raketa pro začátečníky

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bills vs Dolphins můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Buffala a Miami

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bills vs Dolphins můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Buffala, Miami a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Bills vs Dolphins můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

jak vyhrát tenisový turnaj

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Bills vs Dolphins naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Bills vs Dolphins na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled účtů vs delfínů

Bills byli působiví na vítězství New York Jets z 1. týdne, kdy udeřili na svého rivala AFC East 27-17 ve hře, která, upřímně řečeno, nebyla tak blízko, jak naznačovalo konečné skóre. Pozdní přistání Jets je sblížilo ve hře, kterou Bills ovládali od začátku do konce.

Quarterback Josh Allen vedl cestu pro Bills, dokončil 33 ze 46 povolení na 312 yardů a pár skóre. Svého nového špičkového terče Stefona Diggse našel brzy a často, přičemž rychlý lovec nasbíral osm úlovků na devět terčů na 86 yardů.

Nyní nastoupí proti vylepšené obraně Dolphins, která zahrnuje jeho bývalého spoluhráče Shaqa Lawsona.

Dostali jsme tam našeho starého kamaráda Shaqa, řekl. Bude zábavné hrát proti němu, loni byl v šatně opravdu dobrý chlap. Nenáviděli jsme ho vidět odcházet. Ale víte, je to tým, který v této offseason hodně přidal, zejména sekundární, takže se musíme ujistit, že jsme s rozhodováním dobří. Mají pár kluků, kteří si mohou jít zahrát, pár kouzelníků venku.

Představení Bills strong z 1. týdne upoutalo pozornost hlavního trenéra Dolphins Briana Florese, který ví, že jeho tým bude mít plné ruce práce.

Souhlasil bych, že směnky směřují vzhůru, řekl Flores. To je dobrý tým. Chceme předvést to nejlepší.

badmintonová tréninková videa

Delfíni spustili otvírák na Patriotů vedených Cam Newtonem, 21. – 11. Miami zvládlo pouhých 269 yardů celkového útoku a quarterback Ryan Fitzpatrick byl méně než hvězdný. Vousatý veterán hodil tři zastavení.

Nejlepší lék pro takový výkon je návrat na cvičiště a návrat tam, řekl Fitzpatrick, podle South Florida Sun Sentinel. Očividně nechcete mít týdny jako já minulý týden. To se nemůže stát, pokud budeme vyhrávat fotbalové zápasy. … Pro mě a horskou dráhu, na které jsem byl, mám snadný způsob, jak takové věci hodit za hlavu a jít dál.

Ale jeho špatný výkon přidává na pokřiku pro debutujícího nováčka Tua Tagovailoa. Miami vzal bývalého vítěze Heismana pátým celkovým výběrem v letošním draftu, ale během poslední vysokoškolské sezóny utrpěl vykloubenou zlomeninu kyčle a zadní stěny. To vedlo k tomu, že delfíni byli opatrní ohledně rozhodnutí postavit ho na hřiště.

Má se dobře, řekl Flores. Opravdu jde z rehabilitačního hlediska nebo z hlediska silového tréninku. Dělá to, co dělají všichni ostatní, takže jsme měli pocit, že bychom ho mohli sundat. Daří se mu fyzicky i psychicky a získává opakování praxe a snaží se zlepšit z fotbalového hlediska, z hlediska učení a profesionality, jako všichni nováčci. Má se dobře a učí se.

Buffalo je 5,5bodovým silničním favoritem zápasu. Celková částka je stanovena na 42.Populární Problémy

Jak udržet svého psa zábavného. Mnoho rodičů s domácími mazlíčky má také práci na plný úvazek a během pracovního dne musí nechat své psy doma samotné. Nuda je hlavní příčinou špatného chování psů. Pokud nevynakládají dostatek své energie ...

Gonzaga a Baylor se setkají v sobotu na předpremiéře národního mistrovství. Zde je návod, jak můžete hru sledovat zdarma, pokud nemáte kabel.

Andy Murray a Milos Raonic se v úterý setkají v osmifinále na Western & Southern Open v New Yorku. Půjde o 13. setkání mezi touto dvojicí na turné, přičemž Murray vede proti sobě 9-3.

Zde je návod, jak sledovat Valero Texas Open 2019 bez kabelu.