Jak se dívat na D. Wade Life Neočekávaný onlineGetty Dwyane Wade.Nedávno vysloužilá hvězda NBA Dwyane Wade je středobodem dokumentu ESPN D. Wade: Život neočekávaný , která pokrývá cestu legendy Miami Heat od dětství až do důchodu.Jak sledovat „D. Wade: Life Unexpected ‘online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně D. Wade: Život neočekávaný , lze sledovat s předplatným ESPN+.Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulutenisové míče na židle

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat D. Wade: Život neočekávaný na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
„D. Wade: Life Unexpected ‘30 za 30 Preview

Většinu fanoušků NBA zná Dwyane Wade: trojnásobný šampion NBA, MVP Finals MVP a 13násobný hvězdný hráč NBA. Ale Wade, o kterém většina neví, je ten, který se odehrává mimo kurt, o čemž se podrobně pojednává v dokumentu D. Wade: Život neočekávaný.

Jsem nadšený, že mohu sdílet svou stránku se světem, který možná moc lidí nezná, řekl Wade v tiskové zprávě k filmu. Tento hluboce osobní dokument poskytne fanouškům dosud neviděný pohled nejen do zákulisí mé šestnáctileté kariéry v NBA, ale stáhne oponu mého osobního života-maxima, minima a vše v mezi - ukazuje, jak jsem si vytvořil vlastní cestu, abych se dostal tam, kde jsem dnes.Film režíroval a výkonný producent Bob Metelus, dlouholetý přítel Wade a jeho rodiny. Ke zpracování záběrů k dokumentu využil bezkonkurenční roky přístupu.kde se poprvé hrál tenis

Mít příležitost vydat svědectví o Dwyanově kariéře za ta léta byla privilegium a je mi ctí, že mi byl během jeho cesty poskytnut přístup k zachycení těchto silných momentů na hřišti i mimo něj, řekl Metelus v tiskové zprávě ESPN. Toto je upřímné a syrové zobrazení skutečně inspirativního muže a jsem nadšený, že mohu sdílet Dwyanův příběh jako trojnásobný šampion NBA, ale také jako otec, manžel, podnikatel, filantrop, ikona stylu a přítel.

Dokument pojednává o mnoha těžkých tématech, včetně Wadeova rozvodu s jeho první manželkou a bitvy o opatrovnictví.

jak léčit tenisový loket

Moje emoce byly všude kolem, protože na jedné straně chcete oslavit vítězství, ale na druhé straně nikdo nevyhrává, řekl Wade. Ve vazební bitvě není vítěz.

Bylo to také o tom, že musel říct své manželce Gabrielle Union, že počal dítě s jinou ženou, když měli přestávku.

Měl jsem dítě s někým jiným a musel jsem jí to říct. Nejtěžší věc, kterou jsem kdy musel udělat, bylo zvednout se a říct Gabrielle Union, že jsem měl dítě s někým jiným, řekl Wade v dokumentu. Já a Gab jsme právě prošli něčím, čím si nikdy projít nechcete, a přesto jsme z toho vyšli. Ne, že by to bylo snadné, a to byl další okamžik, který mi ukázal, že život může být jiný.

Jedním z témat, která z dokumentu vysvítila sociální média, bylo Wadeovo dítě, 12letá Zaya s tím, že se identifikuje jako transgender.

Zaya přišla domů a řekla: „Hej, chci s vámi mluvit, lidi. Myslím, že do budoucna jsem připraven žít svou pravdu. Chci být označován jako ona a ona. Byla bych ráda, kdybyste mi říkali Zaya, “řekla Wade Ellen Degeneres ve své show. Interně je tedy naším úkolem jednoho, jít ven a získat informace, oslovit každý náš vztah. Moje manželka [herec Gabrielle Union] oslovila všechny v obsazení Pose. Snažili jsme se zjistit co nejvíce informací, abychom pomohli našemu dítěti být jeho nejlepším já.

tenisky Merril

Wade dále řekl Robinu Robertsovi na Good Morning America, že neví, jak moc chce, aby to bylo téma dokumentu.

Bojoval jsem s tím, jak moc jsem chtěl mluvit v doktorovi, prozradil Wade. Vlastně jsem o tom moc nemluvil. Ale věděl jsem, že když to vůbec dám do doku, bude to velký rozhovor. A bojovali jsme s tím od: „Ano, chápeme, že naší dceři je 12 let.“ Bojovali jsme s tím, co by lidé řekli o 12letém dítěti, které rozhodovalo o jejím životě. Ale také známe své dítě.

Sedíme tedy a říkáme. „Víš co?“ Jako rodiče je naší povinností sednout si a zjistit, jaké informace můžeme. A seděli jsme spolu jako rodina. Oslovili jsme co nejvíce lidí. Zkoumali jsme co nejvíce věcí, abychom se pokusili pomoci nejen naší rodině, ale i dalším lidem na této cestě a po cestě.

Existují také rozhovory s klíčovými postavami Wadeova života, včetně Carmela Anthonyho, Chris Bosha, Udonise Haslema a Pat Rileyho.

Wade hrál během své legendární kariéry převážně za Miami Heat, ale později v kariéře skončil za Cavaliers i Bulls, než se vrátil do Heat. Wade měl v kariéře průměrně 22 bodů, 4,7 doskoku a 5,4 asistence, v roce 2008 také vyhrál gólovou medaili na olympijských hrách s týmem USA.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici i další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.

druhy tenisových služeb


Populární Problémy

Garbine Muguruza doufá, že ve Wimbledonu završí působivých čtrnáct dní, a podělí se o tanec s Rogerem Federerem na plese mistrů.

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Vše, co potřebujete vědět o Rome Masters 2019, které se budou konat tento týden.

Jak předcházet holenním dlahám při běhu. Pokud jste nedávno začali běhat nebo jste zvýšili intenzitu běžecké rutiny, pravděpodobně jste zažili holenní dlahy. Tento bolestivý stav se vyvíjí, když příliš zatěžujete ...

Jak nosit Holter monitor. Pokud vám lékař diagnostikuje nepravidelné srdeční příznaky, může vám předepsat Holterův monitor, který můžete nosit. Toto poměrně běžné zařízení pomáhá sledovat elektrickou aktivitu ve vašem srdci. To dá ...