Amazing Race 2020 přímý přenos: Jak sledovat online zdarma

The Amazing Race season 32 obsazení

CBS The Amazing Race season 32 obsazení

Od té doby uplynul více než rok Úžasný závod sezóna 31 dokončena v létě roku 2019. Nyní je zpět s 32. sezónou, kde se představí obsazení zcela nových soutěžících tvořících 11 týmů po dvou. Premiéru má ve středu 14. října ve 21 hodin. ET/PT na CBS.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho přímý přenos zde Úžasný závod Sezóna 32 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

porozumění tenisovému skóre

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžeš se dívat Úžasný závod živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Úžasný závod živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

kde můžu hrát tenis?

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Úžasný závod žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

úzké džíny a tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžeš se dívat Úžasný závod živě nebo na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

velikosti tenisových raket

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .


The Amazing Race 32 PreviewHrát si

The Amazing Race - Returns (Sneak Peek 2) Seznamte se s 11 novými týmy, které zahájí svou životní cestu, když hostitel Phil Keoghan odstartuje 32. ročník THE AMAZING RACE, středa 14. října (21: 00–22: 00, ET/PT) v televizi CBS Síť. Přihlaste se k odběru kanálu '' The Amazing Race '' ZDE: ttp: //bit.ly/1fE6RsD Sledujte celé epizody '' The Amazing Race '' ZDE: bit.ly/1gcPJaI Sledujte… 2020-10-05T19: 45: 01Z

Dlouho trvající závodní soutěžní série CBS Úžasný závod je zpět na své 32. sezóně a představí zcela nové obsazení týmů, které budou soutěžit o prestižní výhru 1 milion dolarů. V této sezóně bude show oslavovat milion najetých kilometrů po celém světě.

Týmy zkoumající zeměkouli začínají své dobrodružství, které bylo natočeno před globálním vypuknutím koronaviru, z kultovní Hollywood Bowl v Los Angeles a cestují do svého prvního cíle, Trinidadu a Tobaga. Na trase budou týmy cestovat do Francie, Německa, Kazachstánu, Brazílie a dalších. Tým, který projede cílem jako první, bude korunován za vítěze Úžasný závod a odneste si domů milion dolarů.

Úžasný závod posílá 11 týmů na trek po celém světě. Každý tým se skládá ze dvou lidí, kteří spolu mají již existující vztah. V každém cíli každý tým soutěží v řadě výzev - psychických a fyzických - a když jsou úkoly splněny, dozví se své další cíle. Týmy, které jsou nejvzdálenější, budou postupně vyřazovány, jak soutěž pokračuje, přičemž vítězi byl korunován první tým, který dorazil na místo určení.Hrát si

Týmy v sezóně 32 závodu Amazing Race Diskutujte o jejich strategiích Získat hlavní cenu 1 milion dolarů na konci The Amazing Race vyžaduje více než jen být dobrým navigátorem. Podívejte se, co mají noví závodníci na mysli, aby získali náskok. Nenechte si ujít premiéru seriálu The Amazing Race ve středu 14. října v 9/8c na CBS a CBS… 2020-10-12T18: 00: 16Z

Elise a já jsme vytvořili Úžasný závod Před 20 lety jako způsob, jak vzrušujícím způsobem vnést do obývacích pokojů publika expanzivní krásu světa, řekl Bertram van Munster, spolutvůrce a výkonný producent. Letošní rok byl pro všechny výzvou a doufáme, že i v této sezóně Závod dosáhne pozoruhodného milníku jednoho milionu najetých kilometrů po celém světě a pomůže uspokojit touhu diváků. Těšíme se, až budeme moci všichni znovu cestovat!

Mezi 11 týmy po dvou patří bývalé hvězdy NFL DeAngelo Williams a Gary Barnidge, sourozenci Eswar a Aparna Dhinakaran, otec a syn Jerry a Frank Eavesovi, sestry Kaylynn a Haley Williams, ženatí rodiče Chee Lee a Hung Nguyen, olympijští překážkáři Kellie Wells-Brinkley a LaVonne Idlette, pár s Leo Brownem a Alanou Folsom, sestry Michelle a Victoria Newland, nejlepší přátelé Nathan Worthington a Cody Buell, bratři a profesionální volejbalisté Riley a Maddison McKibbin a pár s Willem Jardellem a Jamesem Wallingtonem.

Úžasný závod sezóna 32 má premiéru ve středu 14. října ve 21 hodin ET/PT na CBS. Vysílat bude ve 21 hodin. až do středy 28. října, kdy se přesune na 20:00. Chvilka.

jak sledovat ppv na firestick

Populární Problémy

Jak odstranit zdravotní rizika z vašeho dvora. Dvorky jsou skvělým zdrojem relaxace a zábavy. Pravděpodobně budete chtít svůj dvůr využít ke grilování, odpočinku, zahradničení a možná i jako nárazník proti zbytku ...

Rafael Nadal oznámil, že se v této sezóně nebude moci vrátit do akce kvůli chronickému zranění nohy.

Jak jíst autentickou japonskou kuchyni. Každá kultura má své vlastní tradice a styly, pokud jde o stravování jejich vlastních druhů kuchyně. Když se vydáte jíst autentickou japonskou kuchyni, je důležité naučit se jídelní styl ...

Jannik Sinner má údajně nové personalizované logo, což z něj činí jednoho z nejmladších hráčů v poslední době, který takové získal.

UFC 249 se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat Ferguson vs Gaethje a všechny boje ve vaší televizi, Roku, Firesticku nebo jiném zařízení.

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří vyhráli titul dvouhry na Australian Open. Seznam obsahuje jednoho aktivního hráče a druhého, který zvedl tituly v amatérské i otevřené éře.