Jak se dívat na americký pohár Gymnastika 2020 online bez kabeluFotografie s laskavým svolením Getty Images Sam Mikulak a Morgan Hurd z USA z gymnastiky v sobotním poli amerického poháru.

Nejlepší světové gymnastky budou v sobotu v akci, když se utkají v prestižním americkém poháru v Milwaukee ve Wisconsinu.Soutěž žen (čas zahájení v 12:30 ET) se bude konat v NBC a soutěž mužů (v 17:00 ET) v NBC Sports Network.Pokud nemáte kabel, obě soutěže můžete sledovat živě na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (žijí na vybraných trzích) a NBC Sports Network jsou dvě z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos amerického poháru 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenejte to.Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC (živé na vybraných trzích) a NBC Sports Network. Sling je nejlevnější streamovací služba s kanály NBC, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí, která trvá do 15. března:Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat americký pohár 2020 živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují NBC (živé na vybraných trzích) a NBC Sports Network. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

hrát sám raketbal

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos amerického poháru 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou NBC (živé na vybraných trzích) a NBC Sports Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

cílová tenisová sukně

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos amerického poháru 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na americký pohár 2020

Gymnastická soutěž amerického poháru je vyhlášena jako jedna z nejprestižnějších sportovních akcí, ale letos bude mít ještě větší význam před olympijskými hrami v Tokiu.

Pole lemované některými z nejlepších světových gymnastek ze 14 zemí je tento víkend v centru Milwaukee ve Wisconsinu, kde se zúčastní amerického poháru na Fiserv Forum.

Tato událost je součástí série čtyř závodů Světového poháru Mezinárodní gymnastické federace. V sobotu začne víceboj žen ve 12:30. ET a je k vidění na NBC. Pokrytí pokračuje v 17 hodin. ET na NBCSN s všestrannou soutěží mužů.

Série all-around bude mít poprvé dopad na olympijskou kvalifikaci na letošní Tokijské hry. Tři nejlepší země v pořadí mužů i žen po sérii čtyř akcí získají každá další jedno kvótové místo pro olympijské hry 2020.

V sobotu se na pole postaví dvojnásobný americký olympionik Sam Mikulak a dvojnásobný mistr světa Morgan Hurd.

Mikulak, šestinásobný vítěz vícebojů USA a vítěz amerického poháru z roku 2014, se postaví proti mužskému poli světové úrovně, kde se představí zlatý medailista z olympijských bradel 2016 a stříbrný medailista z olympijských her 2016 Oleg Verniaiev z Ukrajiny, olympionik 2016 Néstor Abad Španělska a bronzového medailisty světového týmu mužů z roku 2019 Daiki Hashimoto z Japonska.

Sedmadvacetiletý Mikulak loni v srpnu získal rekordní šestý titul ve víceboji USA s největším náskokem v historii.

Sam Mikulak na cestě k 6. národnímu titulu AA vypadá lépe než kdy dříve! #USGymChamps pic.twitter.com/znEqBzgRYv

- FloGymnastics (@FloGymnastics) 11. srpna 2019

Spojením Mikulaka na domácí půdě bude soutěžit mistr USA v trezoru Shane Wiskus, který je také úřadujícím šampiónem NCAA pro bradla v Minnesotě.

Osmnáctiletá Hurdová, vítězka amerického poháru z roku 2018, se postaví proti špičkovému ženskému poli, kde se představí stříbrná medailistka z celého světa Ellie Blacková z Kanady, bronzová medailistka světového týmu z roku 2019 Giorgia Villa z Itálie a juniorka USA z roku 2019 šampionka Kayla DiCello, která má za sebou seniorskou mezinárodní premiéru.

Akci v sobotu přivolá z domova Milwaukee Bucks komentátor play-by-play Terry Gannon, pětinásobná olympijská medailistka a olympijská vítězka vícebojů z roku 2008 Nastia Liukin, dvojnásobný olympijský medailista Tim Daggett a reportérka Andrea Joyce.


Populární Problémy

Jak zabránit zpocenému podpaží. Pocení je přirozený chladicí mechanismus vašeho těla a je naprosto normální se potit, když je horko, když cvičíte a dokonce i když jste nervózní nebo vystresovaní. Http://www.nlm.nih.gov/medlinep ...

Jak okořenit manželství. Poté, co první rok manželské blaženosti přichází a odchází, mnoho párů hledá způsoby, jak udržet své manželství vzrušující. Jak udržíte jiskru naživu, když řešíte stresující účty a snažíte se ...

Hraní je mnohem širší a přístupnější koníček, než tomu bylo před deseti lety. Navzdory tomu, čemu by podle vás měla malá menšina hráčů věřit, nemusíte prokazovat své schopnosti nebo se připojit ke kliku, abyste se mohli nazývat hráčem. Stejně jako knihy nebo ...

Rafael Nadal je hliněný král, ale když byl teenager, měl velmi překvapivé povrchové preference. Nadalův kariérní graf na antuce, trávě a indoor hardcourt dopadl úplně jinak, než co říkal v roce 2002.

„Nebojte se s Iyanlou Vanzantovou“, nová show na VLASTNÍ od slavného trenéra života, má premiéru v sobotu. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.