Jak se dívat na UFC Fight Night Brazil online zdarma

GettyOdveta mezi Raphaelem Assuncao a Marlonem Moraesem bude v sobotu na titulcích UFC Fight Night v brazilské Fortaleze.

Akce začíná v 17 hodin. ET. I když to nebude vysíláno na národní úrovni v běžné kabelové televizi v USA, můžete sledujte živý přenos celé bojové karty na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, každý týden.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živé přenosy z každého boje na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


UFC Fight Night Brazílie Preview

Raphael Assuncao je zpět, aby poprvé od UFC 212 v Rio de Janeiru bojoval ve své domovské zemi Brazílii, a opět proti němu bude v Octagonu krajan Marlon Moraes.

Ve svém prvním boji v červnu 2017 Assuncao ukončil sérii 13 vítězných bojů Moraese, který debutoval v UFC po pěti úspěšných obhajobách titulu World Series of Fighting v bantamové váze. Přesto se Moraesův talent a potenciál naplno projevil, když veterána protlačil až na doraz, což se pro Assuncao proměnilo ve vítězství s rozděleným rozhodnutím.Od této prohry Moraes srazil výhry proti Top 10 soupeřům Johnovi Dodsonovi (rozdělené rozhodnutí), Aljamainovi Sterlingovi (KO v prvním kole) a Jimmie Riverovi (KO v prvním kole), přičemž s každým z posledních dvou získal Performance of the Night vítězství. A tvrdí, že se od těch transcendentních výkonů zlepšil.

Nečekal jsem, že budu tak dlouho mimo klec, ale jednu věc, kterou vám mohu říct, je, že jsem se zlepšil, řekl . Nebyl jsem doma, díval se na televizi, hrál videohry a chodil na pláž; Byl jsem na tréninku v tělocvičně a posledních osm měsíců jsem se zlepšoval. Trénoval jsem, trénoval a žádal o souboje. Chtěl jsem jít až na 145 a vzít nějakého chlapa z Top 15. Chtěl jsem s někým bojovat a myslím, že mě to posílilo. Cítím se připraven a nikdy předtím jsem se tak necítil.

Assuncao mezitím zvítězil nad Matthew Lopezem (třetí kolo KO) a Robem Fontem (jednomyslné rozhodnutí) od svého triumfu nad Moraesem. Od svého debutu v bantamové váze v srpnu 2011 má nyní skóre 11: 1, přičemž jedinou porážku má TJ Dillashaw na UFC 200. Myslel si, že udělal dost, aby si vysloužil titul, ale bude potřeba ještě jedno vítězství. tam, jak řekla Dana Whiteová, že v sobotu večer zvítězí uchazeč č. 1 o opasek Dillashawa.Byl jsem trochu překvapen. Myslel jsem, že dostanu titulní střelbu, zvláště když TJ sestoupí (na muší váhu) a všichni tito bojovníci bojují v různých divizích, Řekl Assuncao . Myslel jsem, že dostanu titul. Už tu lidé mluvili o boji. O tomto boji se šuškalo. A pak přišel šéf a řekl, že to byl boj, který se měl stát, a že se to stane. A to mě ještě více motivovalo. Cítím se nadšen. Na tento boj se opravdu soustředím.

Dalšími souboji na hlavní kartě jsou bývalí šampioni muší váhy Jose Aldo vs Renato Moicano, Demian Maia vs Lyman Good, Charles Oliveira vs David Teymur, Johnny Walker vs Justin Ledet a Livia Renata Souza vs Sarah Frota.

Na předběžné kartě, která lze také sledovat na ESPN+ Sedm soubojů: Markus Perez vs Anthony Hernandez, Thiago Alves vs Max Griffin, Mara Romero Borella vs Taila Santos, Junior Albini vs Jairzinho Rozenstruik, Geraldo de Freitas Jr vs. Felipe Colares, Ricardo Ramos vs Said Nurmagomedov a Rogeria Bibtorin vs Mag .


Populární Problémy

Pokud máte problém související s produktem Nintendo, například s vaší herní konzolí Switch nebo 3DS, můžete se obrátit na oddělení zákaznických služeb společnosti a vyřešit jej. Ačkoli tento proces není tak jednoduchý, můžete také kontaktovat ...

Ve fitness kruzích dostává kardio v ustáleném stavu často špatný rap. Tato forma cvičení vyžaduje, abyste po delší dobu prováděli aerobní aktivitu, jako je běh nebo jízda na kole, s nižší intenzitou. Experti na fitness vám možná řeknou, že ...

Jak se zotavit z úrazu nohy. Odborníci se shodují na tom, že zraněnou nohu musíte opřít, aby se uzdravila, zvláště pokud je oteklá. Https://medlineplus.gov/ency/patientinstructions/000652.htm Bohužel je opravdu snadné zranit vaše ...

Stefanos Tsitsipas nedávno hovořil o nejlepším týdnu své kariéry - když v Torontu porazil Novaka Djokoviče. Kromě Djokoviče na tomto turnaji porazil Tsitsipas také Dominica Thiema a Saschu Zvereva.