Wyoming vs Georgia State Live Stream: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Wyoming Cowboys a Georgia State Panthers se v úterý setkají v Arizona Bowl na stadionu Arizona v Tucsonu.

Začátek hry je naplánován na 16:30. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

otevření zamčených dveří auta tenisovým míčkem

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos státu Wyoming vs Georgia na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

červené tenisky

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network a Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos státu Wyoming vs Georgia na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos státu Wyoming vs Georgia na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

pás epikondylitidy

Náhled státu Wyoming vs Georgia

Cowboys uzavřeli svou pravidelnou sezónu silniční porážkou 20-6 se sokoly Air Force, která v sezóně klesla na 7-5. Zvládli pouhých 225 yardů od rvačky a prohráli bitvu o obrat 3: 1.

Myslel jsem, že jejich obranná fronta odvedla skvělou práci v tom, že byla rušivá, řekl hlavní trenér Wyomingu Craig Bohl. Associated Press . Vyskočili jsme pár her do červené zóny. Prostě jsme nemohli přijít s dostatečným pohybem, abychom udrželi několik her v koncové zóně.

Wyoming zahájil sezónu 6: 2, ale ve svém osmém zápase ztratil rozehrávače Seana Chambersa kvůli zranění kolena. Tyler Vander Waal začínal pod středem závěrečných čtyř pravidelných sezón Cowboys, zatímco tým bojoval.

V pondělí Bohl oznámil, že skutečný nováček quarterback Levi Williams bude dělat svou první kariéru v Arizona Bowl.

Williams získal první akci své kariéry vítězstvím 22. listopadu nad Colorado State Rams. Dokončil oba své procházející pokusy na 25 yardů a spěchal 13krát na 49 yardů a skóre. Vzal také pole proti letectvu, dokončil 6 z 11 průchodů na 84 yardů a odposlech a přidal 79 yardů na 15 nesení.

Vzhledem k tomu, že před několika týdny vystoupil z našeho skautského týmu, skutečně přijal náš útok a je bystrý mladý muž, řekl Bohl podle Oil City News . Měl výhodu, protože byl předčasně zapsán na střední školu a dělal s námi jarní fotbal a odvedl skvělou práci.

Panteři také zahájili sezónu 6: 2 a poté klopýtli na rekord 7: 5. Jejich boje se také shodovaly se zraněním jejich začínajícího quarterbacka, ačkoli Dan Ellington pokračoval ve hře přes svůj rozervaný ACL.

jak se vyhrává badmintonová hra

Ve svém pravidelném finále, Georgia State klesl na Georgia Southern Eagles 38-10 na silnici.

Georgia Southern udeřila Panthers na zem, nesla 47krát na 279 yardů a 5 přistání.

Budou čelit dalšímu silnému řítícímu útoku v Arizona Bowl - Cowboys průměrně 4,8 yardů na přenášení a 2,1 spěchajících přistání na hru.

Wyoming má několik velkých kluků, kteří jsou velmi fyzičtí, řekl obranný důstojník státu Georgia Terry Thomas Atlanta Journal-Constitution . S touto intenzitou se budeme muset vyrovnat. Budeme muset udělat maximum, abychom se ujistili, že jsme schopni zastavit běh, protože to je v podstatě to, co chtějí udělat, doslova spustit míč středem hřiště.


Populární Problémy

Ať už máte psa venkovního nebo vnitřního, psí boudy jsou investice, která se vyplatí. Psí dům může sloužit jako stálý úkryt pro venkovní psy nebo jako místo, kde se mohou potulní psi potloukat, když jsou venku. Stavba psa ...

Zde je návod, jak sledovat online dokument Pooh: The Derrick Rose Story.

Jak nosit černou koženou bundu. Černé kožené bundy jsou nadčasově cool módní prohlášení. Jejich nošení může okamžitě změnit váš outfit, takže se každý soubor bude cítit nervózněji. Mohlo by být zastrašující nosit koženou bundu pro ...

V pondělí Novak Djokovič překonal rekord Rogera Federera ve většině týdnů strávených jako světová jednička v oficiálním žebříčku ATP. Federer strávil 310 týdnů jako č.

Novak Djokovic si v neděli vryl jméno do tenisového folkloru, když vyhrál Wimbledon a remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 grandslamových titulů.

Jak vystoupit ze Suboxone. Suboxone (buprenorfin a naloxon) se často používá k pomoci lidem trpícím závislostí na opiátech, jako je heroin. Používal se také k léčbě bolesti. Suboxone má sám o sobě návykové vlastnosti a mnoho lidí se snaží ...