Wyoming vs Georgia State Live Stream: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Wyoming Cowboys a Georgia State Panthers se v úterý setkají v Arizona Bowl na stadionu Arizona v Tucsonu.

Začátek hry je naplánován na 16:30. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

otevření zamčených dveří auta tenisovým míčkem

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos státu Wyoming vs Georgia na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

červené tenisky

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network a Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos státu Wyoming vs Georgia na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos státu Wyoming vs Georgia na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

pás epikondylitidy

Náhled státu Wyoming vs Georgia

Cowboys uzavřeli svou pravidelnou sezónu silniční porážkou 20-6 se sokoly Air Force, která v sezóně klesla na 7-5. Zvládli pouhých 225 yardů od rvačky a prohráli bitvu o obrat 3: 1.

Myslel jsem, že jejich obranná fronta odvedla skvělou práci v tom, že byla rušivá, řekl hlavní trenér Wyomingu Craig Bohl. Associated Press . Vyskočili jsme pár her do červené zóny. Prostě jsme nemohli přijít s dostatečným pohybem, abychom udrželi několik her v koncové zóně.

Wyoming zahájil sezónu 6: 2, ale ve svém osmém zápase ztratil rozehrávače Seana Chambersa kvůli zranění kolena. Tyler Vander Waal začínal pod středem závěrečných čtyř pravidelných sezón Cowboys, zatímco tým bojoval.

V pondělí Bohl oznámil, že skutečný nováček quarterback Levi Williams bude dělat svou první kariéru v Arizona Bowl.

Williams získal první akci své kariéry vítězstvím 22. listopadu nad Colorado State Rams. Dokončil oba své procházející pokusy na 25 yardů a spěchal 13krát na 49 yardů a skóre. Vzal také pole proti letectvu, dokončil 6 z 11 průchodů na 84 yardů a odposlech a přidal 79 yardů na 15 nesení.

Vzhledem k tomu, že před několika týdny vystoupil z našeho skautského týmu, skutečně přijal náš útok a je bystrý mladý muž, řekl Bohl podle Oil City News . Měl výhodu, protože byl předčasně zapsán na střední školu a dělal s námi jarní fotbal a odvedl skvělou práci.

Panteři také zahájili sezónu 6: 2 a poté klopýtli na rekord 7: 5. Jejich boje se také shodovaly se zraněním jejich začínajícího quarterbacka, ačkoli Dan Ellington pokračoval ve hře přes svůj rozervaný ACL.

jak se vyhrává badmintonová hra

Ve svém pravidelném finále, Georgia State klesl na Georgia Southern Eagles 38-10 na silnici.

Georgia Southern udeřila Panthers na zem, nesla 47krát na 279 yardů a 5 přistání.

Budou čelit dalšímu silnému řítícímu útoku v Arizona Bowl - Cowboys průměrně 4,8 yardů na přenášení a 2,1 spěchajících přistání na hru.

Wyoming má několik velkých kluků, kteří jsou velmi fyzičtí, řekl obranný důstojník státu Georgia Terry Thomas Atlanta Journal-Constitution . S touto intenzitou se budeme muset vyrovnat. Budeme muset udělat maximum, abychom se ujistili, že jsme schopni zastavit běh, protože to je v podstatě to, co chtějí udělat, doslova spustit míč středem hřiště.


Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí nabíjet ovladač Pro na Nintendo Switch. Ovladač Nintendo Switch Pro lze nabíjet zapojením do nabíječky USB dodané s přepínačem Nintendo nebo připojením kabelu USB k ...

Jak se zúčastnit úklidu na pláži. Sběr odpadu z pláží lze provádět jako jednotlivec nebo rodina, jako skupina nebo kolektiv nebo jako součást speciální akce, jako je Mezinárodní den vyčištění pobřeží, Světový den oceánů nebo jako třída ...

Jak používat rodičovskou kontrolu na Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí používat rodičovskou kontrolu na přepínači NIntendo. Omezení obsahu a internetu můžete nastavit v nastavení systému Nintendo Switch. Pro více možností můžete ...

Pokud chcete být žralokem v bazénu nebo jen chcete na rande zapůsobit na svou dámu, pak první věc, kterou musíte vědět, je, jak správně držet tágo u bazénu. Pokud to neudržíte správně, můžete skončit odpálením míče mimo ...

Browns and Jets se dnes večer sejdou na 2. týdnu pondělního nočního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Zvláště pokud jste běžec, těsné boky vám mohou způsobit bolest kyčle, což vám ztěžuje, ne -li nemožné, běh dokončit. Protahování boků 90/90 bylo vyvinuto právě pro boj s tímto problémem. Název tahu přichází ...