Jak se dívat na finále 15. série The Bachelorette online

Jak se dívat na finále bakalářské online

ABC / Ed Herrera Na snímku: Hannah Brown

Bakalář 2019 končí dvoudílným finále, které se bude vysílat v pondělí 29. července 2019 a 30. července ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT. Hannah Brown vstupuje do závěrečné epizody se třemi muži, kteří soupeří o její srdce. Zásnubní prsten však přijme pouze od jednoho z nich. Poslední tři kluci jsou Peter Weber, Tyler Cameron a Jed Wyatt.

Přehlídka se vysílá v síti ABC, ale pokud nemáte kabel, možná si říkáte, jak můžete sledovat finále. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

hodinky vdané na první pohled Austrálie

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat show naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat Bakalář naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.Přečtěte si více od Heavy

Jed Wyatt hovoří o tvrzeních bývalé přítelkyně Haley Stevensové

Kromě výše uvedených možností živého streamování má Amazon sezóna 15 epizod Bakalář k dispozici ke koupi. Jednotlivé epizody můžete zakoupit v SD za 1,99 $ nebo v HD za 2,99 $, přičemž celou sezónu 15 za 9,99 $ .

Minulý týden byl odvysílán speciální díl Men Tell-All pro 15. sérii seriálu a epizoda byla plná dramatu, ale také zápletek a zábavných momentů. Luke Parker, padouch sezony, byl předveden při ceremoniálu růží ve finále 3, i když hvězda Hannah Brown už s ním vyřadila. Brown a ostatní muži byli velmi rozrušeni, když viděli, jak se Parker objevil, ve snaze pokusit se získat Browna zpět. Parker byl okamžitě odmítnut.

roztočení stolního tenisu

Moderátor Chris Harrison řekl Brownovi, že se Parkerová objevila se zásnubním prstenem v kapse a vypadala šokovaně.

Přehlídka se poté posunula vpřed se svým segmentem shledání, pro který byl Parker také přítomen. Posadil se na horké sedadlo a byl konfrontován některými ostatními soutěžícími a hostitelem Harrisonem.

Po shlédnutí epizody někteří přišli na Parkerovu obranu. Řekl to například absolvent bakalářského národa Ali Fedotowsky Zábava dnes večer „Lukovy věci jsou těžké, protože Luke je manipulátor. Luke je toxický. Je to zneužívající, upřímně. Ale je to člověk a způsob, jakým jsme ho viděli léčit v Men Tell All, není fér ... Jen proto, že někdo šikanuje, to neznamená, že ty šikanuješ. To neznamená, že je to v pořádku. Upřímně řečeno, mám pocit, že jsme viděli, jak z toho vyplynuly docela tragické věci Bakalář komunitní [nebo] svět, a myslím si, že musíme myslet na pocity lidí.

Pokračovala: Dokážete si představit, že byste jím byl? Neříkám, že Luke udělal správnou věc. Luke je blbec, ano? Dokážete si ale představit, že byste byli v jeho kůži v The Men Tell All? Dokážete si představit nenávist, kterou na internetu zažívá? Je to lidská bytost, a jen proto, že udělal hrozné věci a ublížil lidem, to nám nedává omluvu, abychom mu ublížili. Fedotowsky hrál dál Bakalář v roce 2010.

Po skončení této sezóny Bakalář , Bakalář v ráji bude mít premiéru příští týden a převezme místo v pondělí večer v pořadu na ABC.


Populární Problémy

13násobný vítěz Roger Federer není mezi nominovanými na ocenění ATP Sportsmanship Award 2020. Federer v roce 2020 odehrál pouze jeden turnaj, což je nejpravděpodobnější důvod jeho opomenutí.

Aryna Sabalenka a Oceane Dodin se v úterý setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Setkání je první mezi oběma hráči na profesionální cestě.

Šestinásobný hlavní vítěz Boris Becker zpochybnil postavení Rogera Federera mezi některými minulými velikány, navzdory jeho pozoruhodnému trofejnímu zátahu.

Serena Williamsová bude mít nyní šanci vyhrát 14. major poté, co porazila Wozniackého v semifinále US Open 2011.

Novak Djokovic vytvořil novou asociaci nezávislou na ATP ve snaze chránit zájmy hráčů. Proti svazu pouze pro hráče se postavili Roger Federer a Rafael Nadal, proti kterému stojí Andy Murray.

Jak se zbavit křečí v prstech na nohou. Křeče v prstech vás mohou probudit uprostřed noci a způsobit nepříjemnosti po celý den. Křeče na nohou můžete dostat z různých důvodů, od dehydratace po těhotenství. Pokud vám křeče v prstech vydrží ...