Přímý přenos olympijských her BMX Freestyle: Jak se dívat v USA

Hodinky BMX Freestyle Olympics

Getty Američan Justin Dowell je nejlepším uchazečem o zlato.

BMX Freestyle debutuje na olympijských hrách v Tokiu a bude se konat v městském sportovním parku Ariake.

Ve Spojených státech běžecké běhy žen (začátek: pátek v 21:10 ET), běžecké běhy mužů (pátek, 22:20 ET), finále žen (sobota 21:10 ET) a finále mužů ( Sobota, 22:20 ET) bude vysílána přes CNBC a USA, ale nemusí to být úplné pokrytí každého běhu a nemusí být vše živé.

Kromě toho můžete sledovat kompletní specializované živé přenosy z mužských i ženských soutěží přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream olympijských her BMX freestyle online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos USA, CNBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte televizní vysílání olympijského BMX v přímém přenosu v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledujte každý běh naživo nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Živý přenos z USA, CNBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue plus News Extra od Sling TV, Tato možnost neobsahuje zkušební verzi zdarma, ale je to Nejlevnější dlouhodobá streamovací služba s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) za pouhých 10 $ (Sling Blue) nebo 16 $ (Sling Blue plus News Extra):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte televizní vysílání olympijského BMX v přímém přenosu v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledujte každý běh naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

kam streamovat naruby

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos z USA, CNBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí bezplatného 14- si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. denní zkouška.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte televizní vysílání olympijského BMX v přímém přenosu v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledujte každý běh naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos USA, CNBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte televizní vysílání olympijského BMX v přímém přenosu v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledujte každý běh naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled na freestyle BMX

Rozdíl mezi BMX Freestyle a jinými cyklistickými akcemi je markantní. Soutěžící ve freestylové akci mají 60 sekund na to, aby viděli, kolik očí otevírajících a zábavných triků dokážou provést při procházení hřiště s překážkami, jako jsou zábradlí a zdi. - bude klíčem k této konkrétní události. Soutěžící budou hodnoceni na základě kreativity, stupně obtížnosti, originality, výšky a celkového provedení.

30 za 30 xfl sledujte online

Na straně mužů jsou Američané Nick Bruce, Justin Dowell a Perris Benegas oblíbenci, kteří si domů odnesou nějaký hardware. Nemohu lhát a říct, že jít na olympijské hry byl můj sen, protože pro můj sport to bylo tak přitažené za vlasy, protože BMX byl spíše jako podzemní sport, 21letý Dowell , 21.

Očekává se, že Daniel Dhers z Venezuely vyzve tři nejlepší americké kandidáty. Vím, jak moc by to společensky znamenalo, kdybych získal medaili, zvláště zlatou, protože je to země, která má spoustu problémů, Řekl Dhers.

Na straně žen získala dvojnásobná světová šampionka Hannah Roberts titul v parku na mistrovství světa BMX freestyle 2021 a bude zde oblíbená. Očekává se, že ji vyzve německá Lara Lessmannová z Německa a bronzová světová medailistka Charlotte Worthingtonová z Velké Británie.

Být jmenován do týmu a jít reprezentovat svou zemi je velký úspěch, ale já to všechno namočím, Řekl Roberts , a dodává: Víte, jediným cílem, který mám pro sebe, je podpořit to solidními běhy, se kterými jsem neuvěřitelně spokojený. A ať už odtud dostanu cokoli, je to vše, o co mohu požádat.

Zde je pohled na harmonogram akce a na to, kdo bude soutěžit:

 • Sobota 31. července Pánské BMX freestyle setí Dámské BMX freestyle setí
 • Neděle 1. srpna Finále freestyle BMX mužů, finále freestyle BMX žen


BMX freestyle závodníci:

 • Natalya Diehm (Austrálie)
 • Logan Martin (Austrálie)
 • Macarena Perez Grasset (Chile)
 • Fabian Kenneth Tencio Esquivel (Kostarika)
 • Anthony JeanJean (Francie)
 • Rebecca Gruhn (Německo)
 • Lara Marie Lessmann (Německo)
 • Declan Brooks (Velká Británie)
 • Charlotte Worthington (Velká Británie)
 • Rimu Nakamura (Japonsko)
 • Minato Oike (Japonsko)
 • Elizaveta Posadskikh (ROC)
 • Irek Rizaev (ROC)
 • Nikita Ducarroz (Švýcarsko)
 • Perris Benegas (Spojené státy americké)
 • Nick Bruce (Spojené státy americké)
 • Justin Dowell (Spojené státy americké)
 • Hannah Roberts (Spojené státy americké)
 • Daniel Dhers (Venezuela)

Populární Problémy

Prohlídka Indie po Novém Zélandu v roce 2020 začíná dnes večer 1. T20. Zde je návod, jak sledovat zápas naživo v USA.

Pečeně můžete vařit v hrnci, aniž byste ji zhnědli, ale maso je chutnější a přitažlivější, pokud ho nejprve opečete. Vysoké teplo katalyzuje reakce Maillardova hnědnutí, zlepšuje chuť a texturu. Cukry a tuky ...

Zde je návod, jak sledovat Patriots vs Jets online bez kabelu

Jaguáři a Packers se dnes scházejí na zúčtování 10. týdne. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Rozměry tenisu: Jak velký je tenisový kurt a který povrch je nejrychlejší ?.

Dominic Thiem nedávno dlouze hovořil o svých ambicích a šancích na Roland Garros a zároveň chválil třináctinásobného šampiona Rafaela Nadala.