Karma straší, když John Isner prohrává nekonečný zápas

V roce 2010 v All England Lawn Tennis Club porazil John Isner Nicolose Mahuta v nejdelším zápase 8 hodin a 11 minut. Někdy je sport nespravedlivý, přestože si Mahut ani Isner nezasloužili prohrát, byl Isner korunován jako vítěz nejdelšího tenisového zápasu v historii.Říká se, že tě pronásleduje Karma. Tentokrát to byla pravda. Isner, který hrál své druhé kolo na French Open proti Paul-Henri Mathieu, prohrál další maratonský zápas. Výsledná výsledková listina zněla 6-7, 6-4, 6-4, 3-6, 18-16. Ano, nebylo to tak blízko velikosti závěrečného setu ve Wimbledonu, ale byl to další nekonečný zápas a tentokrát byl Isner na špatném konci.

Mathieu slaví, protože Isner má zlomené srdceNavzdory ztrátě prvního setu v tiebreaku se Mathieu důrazně vrátil, aby vzal druhý a třetí set. Isner byl dost silný na to, aby vyhrál čtvrtý a vzal zápas do závěrečné sady.

zábal paže na tenisový loket

Stejně jako u většiny ostatních grandslamů, ani závěrečný set v Roland Garros neměl tiebreak. Oba hráči drželi své podání, protože závěrečný set pokračoval dál a dál. Když bylo skóre 15–15 v pátém, Isner zachránil dva mečboly, aby udržel své podání. V tu chvíli nikdo nepředpověděl, že maratonec prohraje. Místní chlapec Mathiu však měl dav za sebou, a to se ukázalo jako životně důležité, když zlomil Isnerovu službu a vzal pátý set 18-16.Zápas trval 5 hodin a 41 minut, což byl vůbec nejdelší zápas na French Open a celkově druhý nejdelší. Také to zničilo předchozí rekord v největším počtu her hraných na French Open.Hraji tenis, abych žil takové chvíle, řekl Mathieu. Pokud jsem pracoval tak tvrdě, abych se vrátil, bylo to zažít takové chvíle. Navzdory zásahu 41 es to bylo 98 nevynucených chyb, které stály Isnera zápas.

Isner byl obraz zlomeného muže po zápase, který si vybral oběma hráčům svou daň. Před dvěma lety se dostal k jednomu Francouzi, ale jak osud chtěl, další Francouz se vrátil a pronásledoval ho. Když to řeknete, musíte souhlasit, že John Isner je to, o čem tenis je - skutečná drzost a odhodlání. Na konci dne se Američan ujistil, že tenis opět zvítězil.Populární Problémy

Sádry se používají, když zlomíte kost. Pomáhají stabilizovat zlomenou kost, aby se mohla uzdravit. Odlitky se vyrábějí buď ze skelných vláken nebo sádry. Většina odlitků ze skleněných vláken je vodotěsná, i když jejich vložka není, pokud nemáte speciální ...Jak na headbang. Headbangování je taneční technika úzce spojená s agresivními hudebními žánry, jako je heavy metal, hardcore a punk rock. Je to dobrý způsob, jak se dostat k hudbě, ale nesprávně provedené může zanechat to nejhorší ...

Váš průvodce streamováním Mulana online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní preseasonové hry Bills vs Bears.

Marion Bartoli citovala výdělky Rogera Federera ve výši 100 milionů dolarů, aby upozornila na výzvy, kterým čelí hráči s nižším umístěním. Aby vyřešil nerovnováhu, vyzval Bartoli na turnajích Challenger další prize money.