Jak zhubnout a více cvičit a přitom být dítě

Existuje tolik různých způsobů, jak být aktivní a přitom se dobře bavit sami nebo se svými přáteli. Při hledání zábavných způsobů cvičení se cítíte méně jako v práci a lidé, kteří si užívají čas strávený cvičením, si poté vybírají zdravěji, takže je to výhodné pro všechny. Děti potřebují každý den alespoň 60 minut mírné až dynamické fyzické aktivity a zkoušení nových aktivit je dělá tak snadné a příjemné.

Metoda 1 ze 3: Bavte se sami

 1. Obrázek s názvem Make a Hula Hoop Krok 6

  1 Pořiďte si hula hoop. Kromě toho, že jde o zábavnou a náročnou aktivitu pro všechny věkové kategorie lidí, předení hula obruče spaluje až 600 kalorií za hodinu a lze to udělat uvnitř i venku. I pouhých 15 minut denně může znamenat velký rozdíl ve vaší hmotnosti a zdraví. Hrajte energickou hudbu, jako je elektronika nebo pop, a snažte se točit s rytmem.
  • Hula hooping se snadno naučí, ale vyžaduje praxi. Začněte tím, že držíte obruč tak, aby se na jedné straně dotýkala vašeho pasu. Točte proti směru hodinových ručiček a houpejte boky dopředu a dozadu, aby se točilo.
  • Pokud jste začátečník, zkuste vážený a větší obruč. Snadněji se používají.
  • Jakmile se zlepšíte, přejděte k lehčí a menší obruči, která se obtížněji udržuje v otáčení, a proto spaluje více kalorií.


 2. Obrázek s názvem Přirozeně léčit ADHD Krok 11

  2 Jezděte na kole každý den. Zkuste si každý druhý den udělat dlouhou jízdu pro potěšení po dobu 30 - 45 minut. Do svého rozvrhu můžete také přidat čas na vyřizování úkolů na kole nebo jízdu do školy a ze školy místo toho, aby vás rodiče vzali autem. Získáte cvičení a zároveň snížíte čas, kdy sedíte neaktivní každý den.
  • Snažte se jezdit dvě až čtyři hodiny týdně, abyste zlepšili celkové zdraví.
  • Ranní jízda vystavuje vaše tělo slunečnímu záření a pomáhá vám v noci lépe spát!
  • Pokud nechcete vstávat dostatečně brzy na to, abyste mohli jet do školy na kole, dejte si závazek, že to budete dělat jen jeden týden a uvidíte, jestli se budete cítit energičtěji a do soboty budete lépe spát.
  • Cyklistika také zlepšuje vaši mozkovou sílu, takže jízda do školy vám pomůže naučit se více a lépe věnovat pozornost ve všech vašich třídách.
  • Nejen, že vám pomůže cítit se lépe, ale jízda na kole místo řízení také pomáhá životnímu prostředí tím, že vytváří menší znečištění.
 3. Obrázek s názvem Zvýšení fyzické aktivity u dětí Krok 9

  3 Jít plavat. Podívejte se, kolik kol můžete dokončit, a snažte se každý týden nebo měsíc přidat další. Zkuste každý druhý den plavat s jinou mrtvicí, nebo pro každé kolo použijte jiný zdvih. Tímto způsobem se nebudete nudit a budete pracovat co nejvíce svalů.
  • Pokud vám plavání připadá nudné, vezměte s sebou přátele a hrajte si společně. Zahrajte si kulečník nebo volejbal.
  • V létě pravděpodobně ve svém okolí najdete veřejný bazén, ve kterém budete hrát.
  • V některých tělocvičnách jsou také bazény. Požádejte rodiče, aby získali členství v rodině, a vezměte si s sebou plavání, zatímco budou cvičit.
 4. Obrázek s názvem Zvýšení fyzické aktivity u dětí Krok 18

  4 Cvičení s videohrami. Vyzkoušejte Wii Fit Plus nebo Xbox 360 Kinect Fitness, které nabízejí různé sportovní události, při kterých musíte hýbat tělem. Nebo si pořiďte taneční hru, jako je Dance Dance Revolution. Zahrajte si jednu z těchto her místo obvyklých neaktivních her, nebo je střídejte.
  • Nemusíte hrát celou hodinu najednou - zkuste to buď dvakrát denně po dobu 30 minut, nebo čtyřikrát denně po dobu 15 minut.
  • Děti se musí pohybovat alespoň každé dvě hodiny. Po hodině domácích úkolů si na přestávku zahrajte jedno kolo taneční nebo sportovní hry.
 5. Obrázek s názvem Zvýšení fyzické aktivity u dětí Krok 5

  5 Navštivte kurz tance nebo cvičení. Existuje tolik různých druhů tanečních/cvičebních kurzů, určitě si najdete ten, který vás baví! Zkuste kickbox nebo box, nebo hodinu fúzního tance jako Zumba, Bokwa, capoeira nebo Masala Bhangra. Tradiční hodiny jako balet, jazz, hip hop a swingové tance jsou skvělým cvičením a povzbuzují vás, abyste chodili pravidelně.
  • Hodina Zumby je jako vysoce energetická latinskoamerická taneční párty. Třídy speciálně pro děti lze snadno najít a jsou často rozděleny do věkových skupin.
  • Bokwa zahrnuje africký tanec, kickbox a práci nohou a je velmi efektivní při spalování kalorií.
  • Capoeira pochází z Brazílie a kombinuje tanec s bojovým uměním.
  • Pokud máte rádi bollywoodské filmy a indickou popovou hudbu, vyzkoušejte Masala Bhangra, která kombinuje tradiční a současné taneční pohyby.
 6. Obrázek s názvem Klidné hyperaktivní děti Krok 13

  6 Začněte studovat bojové umění. Ať už jde o karate, taekwondo, aikido nebo kung-fu, bojová umění podporují cvičení i sebekázeň. Testy pro další úroveň nebo pás obecně probíhají každé tři měsíce, takže získáte rychlé a viditelné odměny za pokrok.
  • Karate je japonština a při pohybech používá rychlé, ostré kopy a údery. Před cvičením se určitě zahřejte!
  • Taekwondo je forma karate z Koreje. Kromě kopů a úderů jsou klíčovými součástmi dýchání a meditace.
  • Aikido a jujitsu jsou japonské styly boje pomocí partnera, ale aikido je jemnější a méně konkurenceschopné.
  • Kung Fu pochází z Číny. Je to jako karate, ale pro klouby je to snazší, protože pohyby jsou plynulejší a méně ostré. Je to stále rychlé, takže je to skvělé aerobní cvičení!
 7. Obrázek s názvem Vysvětlete lidem autismus Krok 18 Bullet1

  7 Zkuste jógu nebo dogu. Jóga zahrnuje napínání a jemné přesouvání do různých poloh na podlahové rohoži nebo venku. Možná to nezní příliš aktivně, ale zvýšení flexibility vám pomůže zhubnout a být fit. „Doga“ je jóga, kterou děláte se svým psem, buď ho používáte jako rekvizitu, nebo ho učíte, aby s vámi stál. Kromě cvičení pro vás je to skvělé pouto pro vás a vašeho mazlíčka.
  • Existuje také mnoho dobrých videí na webech YouTube a jógy, které můžete sledovat a sledovat. Vyzkoušejte kanály Cosmic Kids Yoga a Soft Music & Yoga ~ YogaYak.
  • Pózy pózy závisí na velikosti vašeho psa. Podívejte se online na úvodní videa a naučte se základní pózy.
 8. Obrázek s názvem Získejte chlapce, aby vás měl rád na střední škole, krok 11

  8 Tanec. Stačí zapnout oblíbenou hudbu a začít tančit. Můžete dělat, co vás napadne, nebo vyhledat online návody na konkrétní pohyby nebo rutiny. Nestresujte se tím, že se je snažíte dělat dokonale. Pokud se bavíte, děláte to správně!
  • Zaměřte se na 30 minut alespoň pět dní v týdnu, abyste za dva měsíce shodili až 10 liber.
  • Začněte pětiminutovou rozcvičkou pomalým tancem.
  • Tančete 20 minut dostatečně rychle, aby se váš srdeční tep zvýšil.
  • Ukončete dalších pět minut zchlazením, provádějte pomalejší pohyby a protahujte se, dokud se váš srdeční tep nevrátí do normálu.
  • Ujistěte se, že hýbete celým tělem. Zvednutí paží k ramenům nebo výše pomůže zvýšit srdeční frekvenci. Pokrčte kolena a zvedněte nohy, místo abyste chodidla pohybovali po podlaze.
 9. Obrázek s názvem Poraž nudu jako dospívající dívka, krok 19

  9 Začněte silový tréninkový program. I děti ve věku šesti let mohou bezpečně zvedat lehké váhy, ale dodržujte bezpečnostní pokyny a nechte si pomoci rodičem nebo trenérem. Je to skvělá aktivita pro doplnění sportu, protože typické sportovní týmy se scházejí a cvičí jen párkrát týdně. Děti při vzpírání nezískávají viditelnou tělesnou hmotu jako dospělí, ale zvyšují sílu a motoriku.
  • Nejbezpečnější je začít s cviky, ve kterých se jako odpor používá vlastní tělesná hmotnost. Po jejich zvládnutí můžete zkusit přejít na odporové pásy a lehké váhy.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Cvičení s ostatními

 1. Obrázek s názvem Play Ultimate Frisbee Krok 11

  1 Zahrajte si Frisbee s kamarádem. Jděte do nejbližšího parku a házejte Frisbee sem a tam. Udělejte to dostatečně náročným, abyste oba museli běžet, abyste to stihli. Hraním můžete spálit 200 kalorií za hodinu! Nebo místo toho vezměte svého psa. Hoďte mu to a běžte do nové polohy, aby to přivedl zpět. Spojíte se, když ho naučíte poslouchat příkazy a také mu dáte potřebné cvičení.
  • Pokud máte několik přátel, uspořádejte hru Ultimate Frisbee, která z Frisbee udělá sport zahrnující prvky fotbalu.
  • Minimálně 30 minut hraní vám poskytne skvělé cvičení a zlepší celkovou náladu.
  • Rekreační Frisbee dokáže spálit více než 100 kalorií za 30 minut a Ultimate Frisbee dokáže spálit téměř 300 za stejnou dobu.
 2. Obrázek s názvem Zvýšení fyzické aktivity u dětí Krok 6

  2 Vydat se na túru. Pokud milujete pobyt venku, je procházka po lesní cestě skvělým způsobem, jak si užít přírodu a zároveň si zacvičit. Udělejte z toho rodinnou aktivitu tím, že požádáte rodiče, aby našli nové stezky, o kterých se budou o víkendech chodit. Zkontrolujte pravidla a zjistěte, zda můžete také přivést svého psa, aby zahrnoval celou rodinu.
  • Pro prvních pár výletů si vyberte kratší trasy (méně než 1 míli nebo 1,6 kilometru), které jsou většinou ploché a mají spoustu přírodních rysů, na které se můžete dívat po cestě, jako jsou jezera nebo vodopády, chladné skalní útvary nebo stanoviště zvířat.
  • Nezapomeňte zkontrolovat počasí při plánování výletu a také ráno. Přineste vrstvy, pokud bude část dne chladnější.
  • Nezapomeňte přinést dostatek vody.
  • Pěší turistika není opravdu každodenní cvičení, protože vyžaduje čas a přípravu. Minimálně čtyři dny v týdnu se věnujte jiným aktivitám. Spolu s víkendovým výletem splníte svůj týdenní požadavek na aktivitu a zůstanete na trati s každodenním cvičením.
 3. Obrázek s názvem Fit hokejové brusle Krok 6

  3 Vydejte se na kolečkové brusle. Najděte si blízké kluziště a naplánujte si schůzku s přítelem. Bruslení je dobré pro posílení svalů a spálí až 500 kalorií za hodinu. Je to také dobré kardio pro vaše srdce a snadné pro vaše tělo, protože má malý dopad.
  • Bruslení je skvělá křížová tréninková aktivita. Pokud sportujete, začleňte do volných dnů bruslení, abyste si udrželi každodenní cvičení a sílu. Je to dobré pro vaše svaly jako běh!
  • Když začnete opravdu dobře bruslit na čtyřech kolech, pořiďte si kolečkové brusle, se kterými se budete muset vyzvat. Naučí vás lepší rovnováze a přesnějším pohybům.
  • K bruslení nepotřebujete kluziště. Bruslete ve svém okolí nebo v blízkém parku. (Sledujte provoz v ulicích!) Pořiďte si sluchátka a hudební přehrávač, aby vaše hudba byla rychlejší a zábavnější.
 4. Obrázek s názvem Zapomeň na někoho Krok 10

  4 Připojte se ke sportovnímu týmu. Vyberte si sport, při kterém se při hře zapotíte. Basketbal, fotbal, lakros, tenis a hokej jsou dobrou volbou. Kromě pravidelných tréninků a her je výhodou vstupu do týmového sportu také trenér, který vám pomůže zůstat motivovaný a povzbudí vás k tvrdší práci.
  • Plánované praktiky mohou být pouze jednou nebo dvakrát týdně, takže nezapomeňte vyplnit dny 60 minutami jiné aktivity, abyste zhubli a zlepšili zdraví.
  • Basketbal za 30 minut spálí kolem 285 kalorií. Ke hraní nemusíte být ani součástí formálního týmu, stačí si dát dohromady skupinu přátel a navštívit místní tělocvičnu nebo park.
  • Konkurenční fotbal vám pomůže spálit přes 350 kalorií za 30 minut. Ve dnech, kdy nemáte cvičení, proveďte další individuální cvičení sami nebo přimějte své přátele, aby se k vám připojili v neformální hře v místním parku.
  • Tenis vyžaduje ke hraní pouze dvě osoby, i když ve čtyřhře můžete hrát i se třemi přáteli. V závislosti na vaší aktuální hmotnosti počítejte s tím, že spálíte přibližně 300 kalorií za hodinu nebo více. Zajistěte, aby vám profesionál v tenisovém obchodě vyhovoval na raketu, aby pro vás měla správnou velikost a hmotnost.
  • Hokej, stejně jako fotbal, je kontaktní sport, takže buďte připraveni na to, že vás ostatní hráči zasáhnou nebo srazí. Pokud to zní děsivě nebo vůbec zábavně, zkuste místo toho nejprve fotbal.
 5. Obrázek s názvem Zvýšení fyzické aktivity u dětí Krok 8

  5 Shromážděte skupinu na hru badminton nebo kickball. Na rozdíl od tenisu nebo basketbalu vyžaduje badminton méně místa a vybavení, se kterým můžete cestovat a snadno se oblékat. Kickball je spousta zábavy a vyžaduje pouze přátele a míč.
  • I když nemáte síť, můžete si zahrát badminton! Vyberte blízké objekty k označení hraničních čar a dohodněte se na imaginární čáře pro neviditelnou síť.
  • Badmintonové rakety mají být lehké. K hraní nepoužívejte tenisovou raketu. Pokud máte správnou raketu a při švihu vás bolí zápěstí, držte ji výše v úchopu (ale nikdy nad úchopem!).
  reklama

Metoda 3 ze 3: Jíst zdravou výživu

 1. Obrázek s názvem Vyhněte se cukrovce typu 2 dietou, krok 18

  1 Jezte snídani každý den. Jezte celozrnné cereálie a pečivo, jogurt a čerstvé ovoce. Na obiloviny a nápoje používejte plnotučné mléko, protože vás zasytí více než nízkotučné nebo netučné mléko, ale ujistěte se, že ke každému jídlu budete mít pouze 1 šálek.
  • Bavte se snídaní a vyzkoušejte různá jídla. Požádejte rodiče, aby vám o víkendech pomohli připravit nové pokrmy.
  • Vydejte se s rodiči na nákupy potravin, které vám pomohou vybrat nové věci k vyzkoušení a najít zdravější alternativu sladkých cereálií. Na štítku hledejte celozrnné produkty a možnosti s nízkým obsahem cukru.
  • Vejce jsou skvělou snídaní i svačinou. Uvařte si natvrdo uvařená vejce ráno ke snídani a vezměte si je na oběd nebo pozdní svačinu.
 2. Obrázek s názvem Zabalit oběd pro batole Krok 14

  2 Přineste oběd do školy. Spousta školních obědů je plná zpracovaných potravin a tuků. Místo toho si zabalte oběd, abyste věděli, co jíte. Požádejte rodiče, aby si koupili nízkotučné maso na sendviče a vyráběli je s pita kapsami místo hustého chleba. Nezapomeňte na kousek čerstvého ovoce a nízkotučné mléko.
 3. Obrázek s názvem Postupujte podle paleo diety, krok 7, Bullet3

  3 Uvařte si večeři místo rychlého občerstvení. Pomozte rodičům udělat většinu nocí večeři. I když máte po škole spoustu aktivit a přijdete domů později, existuje tolik dobrých, rychlých receptů na saláty, že si určitě najdete ten, který vám chutná a může pomoci vybičovat. Nebo se připravte co nejvíce dopředu, aby vaření večeře bylo rychlejší.
  • Pomozte svým rodičům připravit o víkendech čerstvé suroviny, aby byli připraveni dát se dohromady na rušné večery.
  • Udělejte si z vaření týdne rodinnou zábavu tím, že si v neděli připravíte několik jídel a na konci týdne některé zamrazíte.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na sezónu alergií, krok 10

  4 Vyberte si zdravější dezerty. Místo sladkých dezertů si dejte bobule s jogurtem nebo trochou šlehačky. Místo zmrzliny požádejte o sorbet nebo džusové tyčinky. Pomeranče ponořte do rozpuštěné hořké čokolády, abyste získali bohatou čokoládovou pochoutku.
  • Najděte zábavné recepty na zdravější verze svých oblíbených dezertů online. Někdy je pouhé nahrazení několika přísad obrovským rozdílem.
  • Můžete si například udělat zdravou verzi jahodového cheesecaku s jogurtem, tvarohem a preclíky.
 5. Obrázek s názvem Pusťme nezdravá jídla Krok 7

  5 Vyzkoušejte ochucené vody místo sody nebo džusu. Vložte do vody plátky máty a okurky nebo několik borůvek a plátek pomeranče. Místo pití sladké šťávy použijte perlivou vodu a unci nebo dvě ovocné šťávy. Nakrájené ovoce vložte do misek na kostky ledu s trochou vody a zmrazte na později.
  • I 100% šťáva je většinou cukr, protože lisování ovoce do tekutiny napíná vlákno - nejzdravější část!
  • Soda je tak sladká, že vyvolává ve vašem těle touhu po větším množství cukru a nutí vás ho více ochutnat. Ani dietní soda pro vás není dobrá, protože vašemu tělu stále chutná velmi sladce.
  • Zkuste zelený čaj s trochou medu, horký nebo studený. Čaj poskytuje spoustu antioxidantů, díky kterým je pro vás zdravý, a dokonce vám může chutnat čistý.
 6. Obrázek s názvem Pusťme nezdravá jídla Krok 3

  6 Jezte zdravé svačiny mezi jídly a před cvičením. Nízkotučný sýr je skvělá svačinka a je také přenosný. Zahrňte ovoce tím, že budete jíst nakrájená jablka s arašídovým máslem. Nebo dejte nějaké čerstvé ovoce do nízkotučného jogurtu na chlazené občerstvení. Zkuste pitu s hummusem nebo hrst ořechů.
  • Zkontrolujte štítky na arašídovém másle, abyste našli čistě přírodní bez přidaného cukru.
  • Kupte si místo jogurtu obyčejný jogurt s přidaným ovocem nebo příchutí, protože obsahují hodně cukru. Přidejte své vlastní ovoce a pokud potřebujete trochu více chuti, trochu místního medu.
  • Z mandlí nebo vlašských ořechů připravte směs se sušeným ovocem a granolou. Jen se ujistěte, že nebudete jíst více než pár hrstí denně, abyste to nepřehnali s kaloriemi.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik hodin denně by mělo cvičit desetileté dítě? Shari Research, NP, MA
  Magisterský titul, ošetřovatelství, University of North Dakota Shari Forschen je registrovaná sestra v Sanford Health v Severní Dakotě. Získala magisterský titul rodinného lékaře z University of North Dakota a od roku 2003 je zdravotní sestrou. Shari Research, NP, MA Magisterský titul, ošetřovatelství, University of North Dakota Expertní odpověď 10letým se doporučuje cvičit 60 minut denně.
 • Otázka Jak mohu zhubnout břišní tuk a tuk na nohou? Shari Research, NP, MA
  Magisterský titul, ošetřovatelství, University of North Dakota Shari Forschen je registrovaná sestra v Sanford Health v Severní Dakotě. Získala magisterský titul rodinného lékaře z University of North Dakota a od roku 2003 je zdravotní sestrou. Shari Research, NP, MA Magisterský titul, ošetřovatelství, University of North Dakota Odborná odpověď Pokuste se být tak aktivní, jak můžete. Hubnutí začíná v kuchyni, takže jíst přírodní ovoce a zeleninu s libovým masem je dobrý začátek.
 • Otázka Když jím zeleninu, roubík a téměř zvracím, co mohu dělat? Shari Research, NP, MA
  Magisterský titul, ošetřovatelství, University of North Dakota Shari Forschen je registrovaná sestra v Sanford Health v Severní Dakotě. Získala magisterský titul rodinného lékaře z University of North Dakota a od roku 2003 je zdravotní sestrou. Shari Research, NP, MA Magisterský titul, ošetřovatelství, University of North Dakota Expertní odpověď Začněte pomalu s malými částkami a snažte se. Nakonec na ně dostanete chuť.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Užijte si více zábavy s přáteli a udělejte z cvičení soutěž. Závod na konec bloku. Podívejte se, kdo může na opičích tyčích zůstat nejdéle.
 • Vyzvěte se rostoucími cíli. Podívejte se, kolik skákacích zvedáků nebo sedy-lehy můžete udělat, a zkuste udělat 1 další každý den.
 • Pokud nemůžete najít hodinu denně na cvičení, proveďte několikrát během dne několik minut intenzivní cvičení, například lezení, sprint nebo skákání. I jedna minuta vysoce intenzivní anaerobní aktivity denně se ukázala jako mimořádně prospěšná pro vaše celkové zdraví.
 • Stanovte si týdenní cíle zdravé výživy. Použijte ty, které navrhuje Prezidentská výzva, mezi něž patří naplnění půlky talíře ovocem a zeleninou při každém jídle a místo sladkých nápojů pití vody.
 • Pohodlná jídla jsou vhodná z nějakého důvodu - jen zřídka v nich je celé ovoce, zelenina nebo zrna, protože tyto přísady jsou dražší a hůře skladovatelné na poličce. Bez přidaného cukru a tuku často nemají vůbec žádnou nutriční hodnotu. Vyhněte se co nejvíce zpracovaným potravinám, abyste jedli zdravě.

reklama

Varování

 • Vynechávání jídel není zdravý způsob, jak zhubnout. Vaše tělo potřebuje jídlo, aby přežilo.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru New Mexico vs San Diego State online bez kabelu. Aztéky dělí od dokonalé pravidelné sezóny pouhých pět výher.

Pátá a poslední sezóna 'Greenleaf' má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat online streamování nových epizod, i když nemáte kabel.

Minimalistický styl kempování. Minimalistické kempování může znít nadbytečně, protože mnoho lidí kempuje, aby se vyhnuli našemu silně materialistickému životnímu stylu. Když však vezmete v úvahu veškeré kempingové vybavení, které se prodává u těch, kteří ...

Steelers a Browns uzavírají své pravidelné sezóny zápasem soupeření 17. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Hráč narozený ve Švédsku se na turnaji, který se konal v roce 2013, přiznal k ovlivňování výsledků zápasů.