Jak se dívat na „Party of Five“ 2020 restart online

InstagramVolné tvary Party of Five reboot přebírá strukturu původní série a aktualizuje ji pro moderní publikum. Kromě nového obsazení se restart bude zabývat tématy imigrace a deportace. Premiéru má ve středu 8. ledna v 9/8c.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Freeform na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:tenisová láska význam
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Freeform. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Freeform je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Freeform je součástí balíčku Sling Orange Sling TV, který obsahuje 32 živých televizních kanálů. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Freeform, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte fotbal Clemson online zdarma

Náhled restartu „Party of Five“ 2020

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

8. ledna #partyoffive #partyoffivefreeform

Příspěvek sdílený uživatelem Party of Five Freeform (@partyoffivefreeform) 15. září 2019 ve 20:58 PDT

Party of Five probíhala od roku 1994 do roku 2000 a zaměřila se na děti Salingerových, které přišly o rodiče při autonehodě a byly nuceny se postarat o sebe, když žily v San Francisku. Série získala v roce 1995 Cenu Zlatý glóbus za nejlepší televizní seriál - drama a pomohla navázat kariéru hercům jako Neve Campbell, Lacey Chabert, Jennifer Love Hewitt a Matthew Fox.

Informuje CNN že série přesune akci do Los Angeles a zaměří se na děti Acosty: Emilio (Brandon Larracuente), Lucia (Emily Tosta), Beto (Niko Guardado), Valentina (Elle Paris Legaspi) a kojence Rafaela. Také se budou muset sejít, aby se o sebe postarali, ale příčinou nepřítomnosti jejich rodičů je spíše deportace zpět do Mexika než smrt.

Amy Lippman a Christopher Keyser, tvůrci původní série, řekl nám Weekly že to už nějakou dobu chtěli restartovat, ale hledali nový pohled na materiál. Když jsme na titulní stránce všech novin začali vidět politické klima a podobné příběhy, začali jsme si uvědomovat, že to, co jsme si před 25 lety představovali jako sirotčí rodinu, se proměnilo v rodinu dětí žijících bez rodičů, vysvětlil Lippman .

[Rodiče] nejsou přítomni, ale řeší, jak se snažíme vychovávat své děti na dálku, jak děti řeší sociální služby, jak se liší jejich stopa v komunitě, dodal.

V samostatném rozhovoru s UPI Lippman řekl, že restart se ponoří do genderových rolí prostřednictvím objektivu Latinx a že tým autorů bude odrážet rozmanitost na obrazovce. Věděl jsem, že by bylo cenné pracovat se spisovateli, kteří měli zvláštní přehled, nejen o imigračním příběhu, který vyprávíme, vysvětlil Lippman. Měli by také přehled o genderových rolích v rodině Latinx. Jaká jsou rodinná očekávání dívek, která se liší od chlapců?

Někteří autoři uvedení v pořadu IMDb profil patří Michal Zebede, Gabe Llanes, Mary Molina a Mike Skerrett. Web také potvrzuje, že sezóna bude sestávat z deseti epizod.


Populární Problémy

Jak vylepšit podání tenisu. Zlobili jste se někdy na sebe během zápasu, protože vaše podání prostě nešlo dovnitř? Ve vaší formě a technice podávání pravděpodobně existují malé chyby, ale můžeme to opravit ...

Příběh 'Left for Dead: The Ashley Reeves' je nejnovějším filmem Lifetime podle skutečného příběhu. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Celková operace kolenní náhrady je hlavní procedura, která nahrazuje jedno nebo obě kolena. Obnova může být těžká, ale operace téměř vždy zmírňuje bolest spojenou s artritidou nebo zraněními. Chcete -li se zotavit hladce, nejprve se ujistěte, že ...

Kouč mentální kondice Badri Narayanan na mentální svaly a na to, jak se Stan Wawrinka a Angelique Kerber proměnily v šampiony.

Neustálé vyhánění komárů může být frustrující. Naštěstí, ať už kempujete nebo odpočíváte na dvoře, existuje několik triků, které můžete použít k tomu, abyste zabránili otravným komárům. Plácněte je plácnutím. Plácnutí komárů, obvykle ...