Jak sledovat premiéru filmu „Briarpatch“ online bez kabelu

Rosario Dawson v Briarpatch

Síť USA

O nejnovější dramatu USA Network, Briarpatch Rosario Dawson se chystá vypálit vaši obrazovku jako Allegra Dill, politická agentka, která se musí vrátit do svého rodného města, když je zabita její mladší sestra, detektivka v texaském pohraničním městě San Bonifacio. Když se Allegra dívá na vraždu své sestry, zaplete se se starými i novými přáteli do města, kde nic není tak, jak se zdá.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z USA a Briarpatch na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Briarpatch na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují USA. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Briarpatch na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně USA. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu v USA, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Briarpatch živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

USA je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos z Briarpatch na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Briarpatch“Hrát si

Briarpatch | Oficiální upoutávka - v hlavní roli Rosario Dawson | v síti USA Od tvůrce pana robota pochází tajemný thriller Briarpatch v hlavní roli s Rosario Dawsonem. Briarpatch zasáhne USA Network v roce 2020. Přihlaste se k odběru USA Network: bit.ly/1Rvs3kA O USA O USA Network: Lídr v oblasti kabelové zábavy, USA Network je domovem úspěšné série „Mr. Robot, '' Obleky '', Chrisley to ví nejlépe '' a '' Královna jihu '' Síť také… 2019-08-26T16: 59: 57 000Z

Podle stejnojmenného románu Rosse Thomase hraje Rosario Dawson jako Allegra Dill, tvrdě pijící a nesmyslná agentka Washingtonu D.C., která je nucena vrátit se do svého nepředvídatelného rodného města, když je zavražděna její mladší sestra Felicity.

Během vyšetřování Allegra zkříží cestu s tvrdohlavými, výstředními, podezřelými místními, včetně Jake Spivey (Jay Ferguson), jejího přítele ze střední školy, který je nyní velmi bohatým obchodníkem se zbraněmi v důchodu, Clyde Brattle (Alan Cummings), starý obchod Spivey partner a AD Singe (Edi Gathegi), přítel Felicity, která by mohla být jedinou osobou ve městě, které Allegra může věřit.

Ale není to příběh o pomstě. Je to rozhodně záhadná vražda, kterou mohou diváci sledovat a pokusit se ji vyřešit po boku Allegry.

Nechtěl bych to nutně považovat za příběh o pomstě, řekl Dawson zimní tiskové turné Asociace televizních kritiků 2020. To je pro tuto postavu opravdu záhadná vražda a odhalení o zbroji, kterou si v životě nasadila, aby přežila, pocházející z neuvěřitelně zbídačeného prostředí a spousty traumat z dětství. Získala úspěch ve spoustě opravdu náročných situací a nyní se skutečně podrobila nejneuvěřitelnější zkoušce, která se zabývá vraždou její sestry.

nejlepší tenisky k džínám


Hrát si

Briarpatch Trailer 1: Twisted Tale | 10dílná řada | Premiéry 6. února | v síti USA Podívejte se na zkroucený příběh v deseti částech, kde se představí Rosario Dawson a Alan Cummings. Podívejte se na čtvrtek 6. února 10/9c pouze v USA Network. Briarpatch má premiéru v USA Network v roce 2020! Přihlaste se k odběru sítě USA: bit.ly/1Rvs3kA #Briarpatch #USANetwork O Briarpatch: BRIARPATCH následuje Allegru Dill (Dawson), zarputilého vyšetřovatele, který se vrací do… 2019-12-12T21: 10: 28.000Z

Existuje také vedlejší zápletka zaměstnavatele Allegry, amerického senátora Josepha Ramireze (Gerardo Celasco), který může, ale nemusí mít vazby na Spiveyho a Brattla. A jak je k tomu všemu svázán zbabělý starosta San Bonifacio?

Jak škádlí popis USA, As Allegra se pokouší procházet - a vylepšovat - mocenskou strukturu San Bonifacio, a tak se setkává s lidmi, kteří jsou zkorumpovaní, egotističtí, manipulativní a ochotní zabíjet. Felicity je první, kdo zemřel v Briarpatch. Bude poslední?

Chtěli jsme udělat horký noir, prozradil tvůrce Andy Greenwald. Chtěli jsme, aby byl klasický příběh aktualizován, přepnut a okořeněn a rozžhaven pro naši současnou éru, takže [já] jí rozhodně také hodně děkuji za to, že nám v tomto směru poskytla jen potřebný tlak.

Briarpatch premiéra čtvrtek 6. února ve 21 hodin ET/PT v síti USA.


Populární Problémy

Peníze na Australian Open: Zjistěte, co každý rok vydělají Djokovič, Nadal a Federer.

Rakouský daviscupový kapitán Stefan Koubek kritizoval komentáře otce Srdaka od Novaka Djokoviče na Rogera Federera. Koubek dále tvrdil, že Federer je „král tenisu“, který by měl hrát tak dlouho, jak to jen bude možné.

Zde je vše, co potřebujete ke sledování každé hry Jets online bez kabelu v roce 2019.

Když se kriketový míč pohybuje vzduchem, pohybuje se směrem k pálkaři nebo od něj. míč. Nicméně, jak je míček ve hře používán, ...

Předseda hráčské rady ATP Novak Djokovič včera rezignoval na vedení vzniku nové hráčské unie. Djokovičův navrhovaný hráčský svaz PTPA bude bojovat za lepší rozdělení příjmů mimo jiné.

Jak odebrat palmu. Odstranění palmy je něco, co můžete udělat, pokud jste si vědomi rizik. Palmy jsou velmi těžké a mohou poškodit blízké stavby, zvažte proto pronájem firmy na odstraňování stromů. Pokud chcete odstranit ...