Jak se nechat vysekat v Pokémon Emerald

V každé hře Pokémon je ukrytý HM Cut. Můžete jej použít k odemčení skrytých předmětů a postupu ve hře. Hádankou je však nalezení HM. Jelikož je v každé hře na jiném místě, může být nalezení obtížné.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Get Cut in Pokemon Emerald Krok 1

  1 Přejděte do Rustboro City (města, kde je první vedoucí posilovny Roxanne).
 2. Obrázek s názvem Get Cut in Pokemon Emerald Krok 2

  2 Jděte do domu vedle Pokémon Center.
 3. Obrázek s názvem Get Cut in Pokemon Emerald Krok 3

  3 Promluvte si s mužem vedle stolu (ten muž je jediným chlapem v domě).
  • Chlap, se kterým mluvíš, ti dá HM Move Cut.


 4. Obrázek s názvem Get Cut in Pokemon Emerald Krok 4

  4 Pomocí ní pokácejte stromečky ve hře (řezání stromků zpřístupňuje skrytá místa a poklady). reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Který pokémon může použít cut? Blubb lé Blubb Zigzagoon je nejlepší volbou, protože se dokáže naučit většinu HM. Jediné, co nemůže použít, jsou: Waterfall a Dive.
 • Otázka Jak získám odznak k použití? Blubb lé Blubb Musíte jít do posilovny, která je ve stejném městě. Postupujte po bílé křídové cestě na sever a uvidíte ji po 20 krocích na pravé straně.
 • Otázka, kterou nemohu snížit, když jsem dostal řez HM. Proč je to? K použití určitých HM mimo bitvu budete možná potřebovat odznak, takže to může být problém.
 • Otázka Jak naučím pokémona? Blubb lé Blubb Přejděte do tašky následujícím způsobem: Přejděte na, vyberte a pětkrát stiskněte A. Pokud to může Pokémon použít, text vedle něj zobrazí „ABLE!“ Pokud nevlastníte ten, který jej může používat, doporučuji „Zigzagoon“. Pokud už má tento Pokémon čtyři naučené útoky, musíte jeden nahradit „Cut“. Pokud ne, naučí se to automaticky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Cut lze použít v bitvě.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Výkonný útočník Orlanda Magic Nikola Vucevič byl plný chvály, když nedávno hovořil o Novakovi Djokovicovi. Černohorci také tvrdili, že negativita nad Adria Tour není v pořádku.

V tomto článku vás naučíme nejlepší úchop pro tenis, jak držet úchop správnou technikou a klíčové tipy pro zdokonalení úchopu.

Zde je návod, jak streamovat Wyonna Earp Season 4 online bez kabelu, ať už chcete sledovat epizody naživo nebo na vyžádání.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Měl jsem to vědět lépe“ se koná ve 20 hodin.