Jak se dívat na „Penn & Teller: Zkuste to doma“ online bez kabelu

Penn & Teller: Zkuste to doma

CW Penn & Teller: Zkuste to doma

Kouzelníci Penn Jillette a Teller obvykle lidem radili ne vyzkoušet si doma své iluze. Ale v pondělí 18. května ve 20 hodin. ET/PT, vysílají speciál na The CW called Zkuste to doma , karanténní kouzelnická show.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Penn & Teller: Zkuste to doma na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CW na FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

osoba hrající tenis

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Penn & Teller: Zkuste to doma žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte CW na Hulu pomocí živé televize

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

stolní tenis doma

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Penn & Teller: Zkuste to doma žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní CW na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Penn & Teller: Zkuste to doma žijte na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled „Penn & Teller: Zkuste to doma“Hrát si

Penn & Teller: Zkuste to doma | Speciální prezentace | CW Penn & Teller: Zkuste to doma v pondělí v 8/7c. Streamujte další den zdarma pouze na CW! PŘIHLÁŠENÍ: go.cwtv.com/YTSubscribe O CW: Oficiální kanál YouTube pro CW Network s řadou hitů Riverdale, Black Lightning, The Flash, Arrow, Supergirl, DC's Legends of Tomorrow, Supernatural, The 100, Dynasty , V… 2020-05-12T17: 00: 23Z

V těchto jedinečných časech dělají baviči vše, co je v jejich silách, aby přinášeli zábavu a kouzlo do domovů svých fanoušků. Vstupte do Penn & Teller, jehož kouzelnická show založená na karanténě potěší publikum všemi druhy triků, které si mohou sami vyzkoušet.

Tisková zpráva CW škádlí, Penn & Teller: Zkuste to doma předvádí nové kouzla, které Penn & Teller a jejich kouzelní přátelé vyvinuli doma, a učí diváky, jak si sami udělat řadu triků, a přitom se k nim připojí známí hosté včetně Elle a Dakoty Fanning, Michael Carbonaro a Shin Lim.

jak velká tenisová raketa

V náhledovém videu se dějí nejrůznější zábavné triky a iluze: vinná iluze, světelná show, triky s kartami, triky s pingpongovým míčem a další, zatímco Jillette škádlí, Vítejte v našich domovech. Ukážeme vám, jak udělat spoustu triků. Rozdáváme svá tajemství!

Tento speciál přichází jen několik týdnů před premiérou sedmé série kouzelnické CW show s názvem Penn & Teller: Fool Us , což je soutěžní série oslavující magii.Hrát si

Penn a Teller nás oklamali // Shin Lim Merch: shinlimmagic.com Sledujte mě: IG: instagram.com/shinlimmagic/ FB: facebook.com/shinlimmagic Twitter: twitter.com/shinlimmagic TikTok: tiktok.com/shinlimmagic Fotoaparát, který jsem použil: amzn.to/3ftYm5x Hrací karty Používám: amzn.to/3dpdUWB 2015-07-15T00: 27: 28Z

V této sérii, kterou pořádá Alyson Hannigan, jsou ctižádostiví kouzelníci pozváni, aby předvedli svůj nejlepší trik a pokusili se oklamat světoznámý tým Penn & Teller. Každý, kdo uspěje, získává právo vystupovat s Penn & Teller ve své oslavované show v Rio Hotel & Casino v Las Vegas. Živé studiové publikum a televizní publikum sledují společně s Penn & Teller, jak se snaží přijít na tajemství. Penn & Teller vidí tento trik pouze jednou a musí se ho okamžitě pokusit vyřešit. Živé studiové publikum ví, že neexistují žádné triky s kamerou, tajné úpravy ani užitečné střihy kamer. To vše je skutečná magie.

Penn & Teller: Fool Us premiéra pondělí 22. června ve 21 hodin ET/PT na CW.

Penn & Teller: Zkuste to u nás vysílá v pondělí 18. května ve 20 hodin ET/PT, po kterém následuje zcela nová epizoda Roswell, Nové Mexiko , na The CW.


Populární Problémy

Jak naplánovat rodinné setkání. I když je snadné zůstat v kontaktu s rodinnými příslušníky prostřednictvím sociálních médií, nic nemůže nahradit osobní setkání s příbuznými. Shledání rodiny je skvělý způsob, jak se spojit, přemýšlet a vytvářet nové vzpomínky. Začít...

Recenze knihy: Rafa - můj příběh

Felix Auger-Aliassime je po svém působivém výkonu v Granby Challengeru oslavován jako tenisový fenomén.

5. sezóna seriálu Celebrity Family Feud má premiéru 9. června 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online, prostřednictvím možností přímého přenosu.

Jak si hrát s prasátkem. Téměř každý ví, jak si hrát se štěnětem nebo kotětem, ale věděli byste, jak si hrát s prasátkem, kdybyste měli možnost? Jako většina mladých savců jsou selata v mládí hravá. Můžete hrát s ...