Jak sledovat online předběžnou soutěž Miss America 2020

Miss America 2020

NBC/YouTube Soutěž Miss America 2020 se koná ve čtvrtek 19. prosince ve 20 hodin. EST na NBC.

Předběžná příprava soutěže Miss America 2020, dvoudílná událost, se koná v neděli 15. prosince a v pondělí 16. prosince v 19 hodin. EST na NBC. Pokud doufáte, že se na pořad podíváte, ale nemáte přístup k televizi, možná hledáte jiné způsoby sledování. Níže jsou uvedeny všechny informace, které budete potřebovat k přímému přenosu události online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

jak uzdravíš tenisový loket?

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

tenisová tabule

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Předběžná soutěž 2020 bude letos k živému přenosu k dispozici vůbec poprvéHrát si

Připravte se na Miss America! - Soutěž Miss America 2020 V soutěži 51 žen z celé země si člověk vydělá příležitost jednou za život něco změnit na celém světě. Sledujte soutěž Miss America 2020 ve čtvrtek 19. prosince v 8/7c na NBC. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCSub Streamujte své oblíbené pořady kdykoli: bit.ly/NBCFullEpisodes NBC ON SOCIAL: NBC YouTube: youtube.com/nbc Like NBC:… 2019-12-05T20: 13: 36 000Z

Předběžná soutěž Miss America 2020 bude podle živého vysílání letos k dispozici vůbec poprvé v tomto roce oficiální web Miss America. Průvod se bude konat v centru Mohegan Sun Earth Expo v Connecticutu a bude také možné živě streamovat na NBC.com při závěrečné akci, která se koná ve čtvrtek 19. prosince ve 20 hodin. EST.

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst níže:

Uncasville, CT (10. prosince 2019)-Poprvé v historii Miss America budou předkola soutěže Miss America 2020 v přímém přenosu streamována z Mohegan Sun Earth Expo v 19:00 ET v neděli 15. prosince a v pondělí 16. prosince Přímý přenos bude produkovat JC Productions a bude sponzorován Dakota State University.

velikosti raketových raket

Kromě toho bude vysílání Miss America Competition 2020 současně streamováno na NBC.com ve čtvrtek 19. prosince ve 20:00 ET. Diváci nyní mohou na více platformách sledovat nový vzrušující, interaktivní a dramatický výběr jedné mladé ženy, která si vydělá práci se šestimístným platem a korunou Miss America.

Podle NBC.com soutěž Miss America sleduje 51 přesvědčivých kandidátů, kteří soutěží o stipendia, která jim změní život a která budou použita k pokračování jejich úsilí o veřejně prospěšné práce a vzdělávání. Přehlídka bude i nadále upozorňovat na různorodou skupinu mladých studentů a profesionálů, kteří prostřednictvím svého úsilí v oblasti stipendia, talentu a sociálního dopadu rozvíjejí poselství ženské síly, nezávislosti a posílení postavení.

Nalaďte si neděli 15. prosince a pondělí 16. prosince v 19 hodin. EST zachytí přípravné zápasy Miss America 2020 na NBC. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Chcete se dívat na Whittaker vs Adesanya a UFC 243 ve vaší televizi? Zde je návod, jak si objednat PPV a poté jej sledovat na televizi nebo jiném jiném streamovacím zařízení.

Střední útočník, jinak známý jako středový nebo prostřední blokátor, je ve volejbalu kritickou pozicí. Útočníci jsou zodpovědní za útočení na míč v útočných hrách a za získávání bodů pro svůj tým. Jako prostřední útočník budete potřebovat ...

Jak obnovit práci po odchodu do důchodu. Odchod do důchodu neznamená pro mnoho lidí vždy konec práce. Mnoho důchodců si našlo cestu zpět do pracovního procesu z řady důvodů, včetně potřeby více peněz nebo prostě nudy v ...

Angličanka Maud Watsonová byla první wimbledonskou vítězkou dvouhry žen, ale kdo je nejstarší?

Jak dát lístky jako dárek. Vstupenky na představení nebo akci mohou být skvělým dárkem pro téměř každou příležitost. Když dáváte lístky jako dárek, je důležité, abyste zvážili všechny své možnosti a určili, co odpovídá vašemu rozpočtu. Jestli ty...

Organizátoři Brazil Open přiznávají problémy