Jak sledovat online předběžnou soutěž Miss America 2020

Miss America 2020

NBC/YouTube Soutěž Miss America 2020 se koná ve čtvrtek 19. prosince ve 20 hodin. EST na NBC.Předběžná příprava soutěže Miss America 2020, dvoudílná událost, se koná v neděli 15. prosince a v pondělí 16. prosince v 19 hodin. EST na NBC. Pokud doufáte, že se na pořad podíváte, ale nemáte přístup k televizi, možná hledáte jiné způsoby sledování. Níže jsou uvedeny všechny informace, které budete potřebovat k přímému přenosu události online.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

sušit v sušičce s tenisovými míčky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Předběžná soutěž 2020 bude letos k živému přenosu k dispozici vůbec poprvéHrát si

Připravte se na Miss America! - Soutěž Miss America 2020 V soutěži 51 žen z celé země si člověk vydělá příležitost jednou za život něco změnit na celém světě. Sledujte soutěž Miss America 2020 ve čtvrtek 19. prosince v 8/7c na NBC. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCSub Streamujte své oblíbené pořady kdykoli: bit.ly/NBCFullEpisodes NBC ON SOCIAL: NBC YouTube: youtube.com/nbc Like NBC:… 2019-12-05T20: 13: 36 000Z

Předběžná soutěž Miss America 2020 bude podle živého vysílání letos k dispozici vůbec poprvé v tomto roce oficiální web Miss America. Průvod se bude konat v centru Mohegan Sun Earth Expo v Connecticutu a bude také možné živě streamovat na NBC.com při závěrečné akci, která se koná ve čtvrtek 19. prosince ve 20 hodin. EST.

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst níže:

Uncasville, CT (10. prosince 2019)-Poprvé v historii Miss America budou předkola soutěže Miss America 2020 v přímém přenosu streamována z Mohegan Sun Earth Expo v 19:00 ET v neděli 15. prosince a v pondělí 16. prosince Přímý přenos bude produkovat JC Productions a bude sponzorován Dakota State University.

Kromě toho bude vysílání Miss America Competition 2020 současně streamováno na NBC.com ve čtvrtek 19. prosince ve 20:00 ET. Diváci nyní mohou na více platformách sledovat nový vzrušující, interaktivní a dramatický výběr jedné mladé ženy, která si vydělá práci se šestimístným platem a korunou Miss America.

Podle NBC.com soutěž Miss America sleduje 51 přesvědčivých kandidátů, kteří soutěží o stipendia, která jim změní život a která budou použita k pokračování jejich úsilí o veřejně prospěšné práce a vzdělávání. Přehlídka bude i nadále upozorňovat na různorodou skupinu mladých studentů a profesionálů, kteří prostřednictvím svého úsilí v oblasti stipendia, talentu a sociálního dopadu rozvíjejí poselství ženské síly, nezávislosti a posílení postavení.

Nalaďte si neděli 15. prosince a pondělí 16. prosince v 19 hodin. EST zachytí přípravné zápasy Miss America 2020 na NBC. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Andrey Rublev se utká s Danem Evansem v jeho úvodním zápase na Western & Southern Open. Rublev hrál Evanse ve svém posledním soutěžním zápase na turné před přestávkou COVID-19.

Gilles Simon otevřeně hovořil o relativním nedostatku popularity Novaka Djokoviče na turné v nedávném rozhovoru. Podle Francouze není světová jednička tak diplomatická jako Roger Federer nebo Rafael Nadal.

Cruz Azul a Pumas se setkají v Copa GNP v Mexiku v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu v USA.

Jak zabalit Achillovu šlachu. Vaše Achillova šlacha, která probíhá od lýtkového svalu k patě, vám umožňuje chodit, běhat, skákat a ohýbat nohu. Pokud je vaše Achillova šlacha bolestivá nebo zraněná, můžete ji zabalit, dokud se hojí. Obal...

Do zahájení US Open zbývá necelý týden a kolem účasti šestinásobné šampionky Sereny Williamsové panují pochybnosti.