Anderson přemůže Thiema v otvíráku finále ATP

Anderson zkrácen

Kevin Anderson oslavuje bití Dominica Thiema

jak nakreslit tenisovou raketu

Kevin Anderson se při svém debutu na turnaji ATP Finals prosadil vítězstvím dvou setů nad Dominicem Thiemem v prvním zápase turnaje.

Anderson nečelil osamělému bodu zlomu a získal 91 procent bodů za svým silným prvním podáním při nedělním vítězství 6-3 7-6 (12-10) v otvíráku skupiny Lleyton Hewitt v O2 Areně.

Čtvrtý nasazený Anderson zasáhl 30 vítězů a naservíroval 13 es v silném výkonu, čímž si připsal jedinou přestávku prvního setu, než si v tie-breaku ušetřil dva setboly a dohlédl na Thiema.

Thiem se při svých dvou předchozích vystoupeních v Londýně neprosadil z fáze každý s každým, a přestože předváděl záběry ze své třídy, šestý tým nedokázal zabránit sedmé prohře v devíti setkáních s Andersonem.

Anderson orazítkoval svou autoritu v zápase působivým začátkem, dostal Thiema pod tlak a dostal se do přestávky na vedení 3: 1, když Rakušan provrtal dlouhý forhend.

Tyčící se Jihoafričané si vydobyli další brejkový bod skvěle provedeným bekhendovým stop volejem a přestože Thiemovy nevynucené chyby narůstaly, bojující držení snížilo deficit na 4-2.

Anderson viděl další dva brejkboly přicházet a odcházet, když se Thiem dostal z potíží se slavnými vítězi, ale po nárazu forhendu do sítě byl setem.

Thiem si ale nedělal žádné laskavosti a v klíčových okamžicích dělal nevynucené chyby - včetně do očí bijící chyby divokým forhendem na síti - protože Anderson po vypuštění háku zvýšil na 4: 4.

tenisová sukně levně

Světová osmička Thiem zachránila tři mečboly, ale Anderson odrazil vzestupné eso druhý setpoint a při běhu vykouzlil majestátní forhendový vítěz, než zpečetil vítězství dalším esem.

STATISTICKÉ ROZDĚLENÍ
Anderson [4] bt Thiem [6] 6-3 7-6 (12-10)

VÍTĚZOVÉ/NEVYVOLANÉ CHYBY
Anderson - 30/22
Thiem - 23/22

ACE/DVOJNÁSOBKY
Anderson - 13/4
Thiem - 5/3

ZLOMENÉ BODY VYHRÁLY
Anderson - 1/7
Thiem - 0/0

PRVNÍ PROCES PRVNÍ SLUŽBY
Anderson - 61
Thiem - 58

PERCENTA BODŮ VYHRAJE NA PRVNÍ/DRUHÉ SLUŽBĚ
Anderson - 91/57
Thiem - 80/60

CELKEM BODŮ
Anderson - 76
Thiem - 67

tenis slouží nohám

Populární Problémy

Tsitsipas pokračoval ve snu, zatímco Nadal to měl snadné.

Lidé ze své podstaty usilují o stav klidu, bez stresu a úzkosti. Mít mír je vnější i vnitřní stav bytí a jednání. Pokud se snažíte být mírumilovnější, můžete začít nalezením míru ...

Výroba samurajského brnění může vypadat zastrašující, ale s trochou kreativity to může být docela snadné. K výrobě hrudní desky potřebujete pouze kartonovou nebo řemeslnou pěnu, falešnou kůži, spoustu lepidla a barevné šňůry. Pokud máte dost ...

Bowling je zábavný způsob trávení času s přáteli i vážný soutěžní sport. Ať už chcete vědět, jak být příležitostným nadhazovačem, nebo jak zdokonalit své bowlingové dovednosti, jste na správném místě. Pochopte bowlingovou dráhu ....

Neobvyklé způsoby sázení vzbuzují pochybnosti, které ovlivňují výsledky při výhře Andrea Hlavackova/Lukasz Kubot 6: 6, 3: 3 nad Larou Arruabarrenou/Davidem Marrerem.

Dospívající senzace Carlos Alcaraz vyhrál v neděli svůj první titul ATP, když porazil Richarda Gasqueta a zvedl Plava Laguna Croatia Open v Umagu.