Roland Garros 2021: Camila Giorgi vs Varvara Gracheva náhled, souboj a předpověď

Camila GiorgiPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Camila Giorgi vs Varvara Gracheva

Datum: 3. června 2021Turnaj : Roland Garros 2021

10 nejlepších raket na stolní tenis

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Cca. 13:00 místního času, 11:00 GMT, 7:00 EST, 16:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Camila Giorgi vs Varvara Gracheva náhled

Camila Giorgi zahájila svou kampaň Roland Garros v roce 2021 rozrušeným vítězstvím nad in-form Petrou Martic v pondělí. Ital překonal kolíbání v polovině zápasu, aby uzavřel maratonské třísetové vítězství. Ve čtvrtek se ve druhém kole nyní utká s 20letou Ruskou Varvarou Grachevou.

Giorgi utrpěla předčasné východy v Římě a Parmě, takže její vítězství nad Marticem by Italovi posloužilo jako masivní posílení důvěry.

nastavit tenis

Gracheva mezitím měla mnohem přímočařejší otvírák, když ve dvou setech projela kolem Lary Arruabarreny.

Varvara Gracheva

Gracheva debutovala na WTA v roce 2019 a rychle se zvedla v žebříčku.

Ruska se probojovala do třetího kola loňského US Open vítězstvím nad Kristinou Mladenovic a Paulou Badosou. Podpořila to několika povzbudivými výsledky v roce 2021, včetně semifinále na L'Open 35 de Saint-Malo.

Camila Giorgi vs Varvara Gracheva proti sobě

Půjde o první setkání kariéry mezi Camilou Giorgiovou a Varvarou Grachevou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Camila Giorgi vs. Varvara Gracheva

Giorgi se bude snažit převzít kontrolu nad zápasem pomocí svých silných pozemních úderů.

Žádný z těchto dvou hráčů nezaznamenal před začátkem turnaje skvělé výsledky a bude se snažit co nejlépe využít relativně otevřenou část losování.

Giorgi hrál po celý rok solidní tenis, ale postrádal klid na uzavření některých těsných zápasů. Ztratila soustředění i proti Marticovi, ve druhém setu promarnila výhodu 5: 2, kterou nakonec ztratila v tiebreaker.

Giorgi měla vždy vysoce rizikovou hru, a když hrála to nejlepší, dokázala být pro většinu soupeřů příliš silná. Italka se bude snažit převzít kontrolu nad čtvrtečním zápasem pomocí svých silných úderů.

Gracheva je mezitím solidní antukář, který má silnou základní hru a vznešené hnutí. Bude ale muset být vůči Giorgi agresivní a zabránit Italovi příliš diktovat řízení.

Tento zápas by mohl jít až k drátu, ale Giorgiho mocná hra a letité zkušenosti by jí měly dát výhodu.

espn 3 live streaming tenis

Předpověď: Camila Giorgi vyhrát ve třech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Alabama vs Clemson bez kabelu. Možnosti zahrnují sledování na telefonu, počítači, Roku, Fire Stick a dalších zařízeních.

Boty jsou zábavné a samozřejmě praktické, ale obvykle zabírají spoustu místa ve skříni. Netrvá dlouho a dokonce i pár párů může začít zaplňovat váš šatník nebo domov. Se správným systémem organizace obuvi to může být hodně ...

Jak cvičit se svým psem. Abyste zůstali zdraví, potřebujete pravidelný pohyb, stejně jako váš pes. Proč si tedy nevycvičit společně? Můžete dobře zjistit, že Fido, Rufus nebo Fluffy jsou tím nejnadšenějším a nejspolehlivějším cvičebním partnerem, kterého jste ...

Jak vytvořit mix. Mixtape je vybraná sbírka hudby z různých zdrojů, která byla ručně vybrána a zkopírována na nějakou formu zvukového záznamového média-obvykle jako dárek pro někoho. Směsi ...

Bývalá přítelkyně Alexandra Zvereva ho obvinila, že se s ní během jejich vztahu fyzicky zneužíval. Sharypova tvrdila, že došlo k několika útokům - včetně jednoho, kdy se ji pokusil uškrtit.

Istomin dosáhne mise „nemožné“ vítězstvím Djokoviče