Jak sledovat nové epizody „Catfish“ MTV online

Shelly Chartier, Shelly Chartier Catfish, Chris Andersen, Chris Birdman Andersen, Paris Roxanne, Paris Dylan, Paris Dunn, Paris Roxanne Instagram Catfish

(MTV)

C atfish se vrací na MTV ve středu 8. ledna 2020. Série reality sleduje Neva Schulmana a různé hosty při odhalování pravdy podezřelých online románků. The nová sezóna premiéra v 8/7 c.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos MTV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

náramek na loketní tendonitidu

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

MTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

MTV je součástí balíčku Sling TV Sling Orange + Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue + Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 $ a poté 35 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 8 „Catfish“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Jsme zpět a větší než kdy jindy. Podívejte se na první epizodu 8. série hned teď a nenechte si ujít premiéru TUTO středu ve 20:00 na @mtv! ?

Příspěvek sdílený @ mtvcatfish 6. ledna 2020 v 10:56 PST

Nev Schulman je hostitelem a výkonným producentem Sumec . On mluvil s PopCulture.com o dlouhodobé přitažlivosti přehlídky a proč věří, že lidé jsou nadále podvedeni do falešných vztahů. Pro lidi, kteří se cítí osamělí nebo izolovaní ... pokud se jednoho rána probudíte a máte pocit, že jste vyhráli v loterii, máte tuto krásnou atraktivní osobu, která s vámi chce mluvit celý den, dává vám to naději, vysvětlil.

live stream Steelers vs Buccaneers

Schulman, který byl ohniskem dokumentu 2010 Sumec , řekl, že sezóna 8 přináší nový tah na epizodický formát. Místo toho, aby Schulman a jeho různí hosté oslovili lidi, kteří je přímo kontaktovali, budou sledovat vedení na základě účtů přátel a rodinných příslušníků. Poté budou muset přesvědčit osobu, která je dobytkem, že musí zjistit, s kým skutečně mluví.

Bylo to zajímavé, protože bychom je nechali přijít do epizody a okamžitě přesvědčit osobu, aby nám pomohla, na rozdíl od jiných ročních období, kde sami často dosáhli, Schulman řekl Hollywood Life . V tomto případě jsou překvapeni, že od nás slyší, takže okamžitě začne každý díl zajímavou novou dynamikou, která byla opravdu skvělá!

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Zvedněte ruku, pokud jste stejně nadšení jako my, protože @therealkamie je náš NOVÝ CO-HOST! Nemůžeme se dočkat, až ji v této sezóně uvidíme na straně nevschulmana, která bude mít zítra premiéru ZÍTŘKU v 8 hodin 7 hodin na @mtv!

Příspěvek sdílený @ mtvcatfish 7. ledna 2020 v 15:01 PST

Od odchodu dlouholetého spoluhostitele Maxe Josepha se Schulman pro každou epizodu spojil s otočnými dveřmi umělců a celebrit. Sezóna 8 bude do značné míry představována Kamie Crawford , modelka a mediální osobnost, která ji vyrobila Sumec debut v roce 2018.

Navzdory hostování série téměř deset let, Schulman řekl PopCulture.com že některé vztahy, které odhalil v sezóně 8, ho opravdu překvapily. Existuje několik epizod, kde si nejsem jistý, jak se na konci cítím, škádlil ji. Kdo má pravdu a co špatně? Existuje několik zvláštních situací, kdy si nejsme jisti, komu věřit, a pokud má jeden člověk pravdu více než druhý.


Populární Problémy

Plinko je populární hra o štěstí, kterou hraje The Price Is Right. I když je to jednoduchá hra, možná budete mít jen štěstí, že ji zahrajete a vyhrajete velké peníze! Hádejte ceny různých položek a získejte žetony. Cena je správná, soutěžící ...

Modrá hlína dělá z ATP kvílivý festival

Novak Djokovič postoupil do semifinále Roland Garros po jedenácté v kariéře tím, že ve středu zaregistroval čtyřsetovou výhru nad Matteem Berrettinim.

Král hlíny nebyl v této sezóně zatím na tom nejlépe. Podívejme se na některé jeho nejhorší porážky na antuce od doby, kdy začal svou kariéru.

Krysy byly nazývány „psy s nízkou údržbou“ kvůli jejich přitažlivé kombinaci inteligence a loajality. Přestože žádného domácího mazlíčka opravdu nelze považovat za „nenáročného na údržbu“, o krysy je určitě mnohem jednodušší péče. Dobře socializovaná a šťastná krysa ...