Přímý přenos basketbalu ze státu Ohio vs UCLA: Jak se dívat online

Getty Los Angeles, Kalifornie - 11. prosince: Jaime Jaquez Jr. a Johnny Juzang z UCLA BruinsČ. 20 Ohio State Buckeyes (5-1) se v sobotu na CBS Sports Classic utká s UCLA Bruins (5-1).

Hra začíná přibližně v 16:30. ET (v závislosti na tom, kdy UCLA-Kentucky končí) a bude vysílán na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete online sledovat živý přenos mezi Ohio State a UCLA:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, v aplikaci Amazon Video můžete sledovat Ohio State vs UCLA naživo na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ohio State vs UCLA naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .nejlepší střední tenisová raketa

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ohio State vs UCLA naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Ohio State vs UCLA naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Ohio State vs UCLA Preview

Bruins původně měli hrát Kentucky Wildcats v CBS Sports Classic, ale problémy s testovacími protokoly COVID-19 způsobily určité zamíchání plánu, takže jsme tady.

Buckeyes jsou čerstvě z první prohry v sezóně, porážka 67-60 v rukou Purdue. Stát Ohio viděl, že Boilermakers v poločase vedli 38-33, než ve druhém poločase vyrazili na 11-1, a OSU se poté nemohla vrátit. Buckeyes byli bez startu vpřed E.J. Liddell, který zůstává ze dne na den s nemocí, a jeho přítomnost v nátěru jim zjevně chyběla.

Justice Sueing vedl Ohio State v bodování se 14 body a Duane Washington Jr. přidal 13 bodů. OSU střílela zpoza oblouku špatně, trefila pouhých 25 procent svých tříbodových střel a Purdue, 36-30, ji vytlačil a odrazil.

Moje prvotní myšlenka je, že musíme hrát s větší silou a fyzičností jak v útoku, tak v obraně. Nemyslel jsem si, že jsme tak fyzičtí, jak jsme potřebovali, hlavní trenér Buckeyes Řekl Chris Holtmann po ztrátě. Musíme hrát lépe. Neměli jsme dost poezie ofenzivně pozdě. Myslel jsem, že jsme udělali pár dobrých věcí. Musíme to prostě vzít a jít z toho.

Budou čelit týmu Bruins, který od úvodního nočního zápasu proti San Diegu neprohrál. UCLA minulý pátek porazila Pepperdine, Seattle, Cal, San Diego a nejnověji Marquette, vítězstvím 69-60.

Jaime Jaquez Jr. měl 18 bodů, což vedlo Bruins, zatímco Jules Bernard získal 15 bodů a sedm desek. UCLA dává gól 78,5 bodu na zápas , a umožňují 65,8 nepřátelským týmům. Nastoupí proti týmu Ohio State State, který má v průměru 77 bodů na zápas, přičemž odevzdá 64,7 bodu na soutěž, a trenér Bruins Mick Cronin tento týden řekl, že si on a jeho tým dobře uvědomují výzvy, s nimiž se postaví proti Buckeyes. obrana.

certifikace instruktora tenisu

Bude extrémně těžké na nich skórovat na půli soudu. Jsou oddaní skautské zprávě a obraně týmu jako kdokoli, proti komu budete hrát, Řekl Cronin .

Máme několik kluků, kteří mohou začít. Pokoušet se oblékat týmy novými těly bude pro nás velkým faktorem do budoucna, Dodal Cronin . Ať už do hry dáme kdokoli, musíme se na něj spolehnout, že bude pevný v obranné části a bude se dobře rozhodovat v ofenzivní části. Umožní nám to hrát v tempu, které unavuje týmy.


Populární Problémy

V jednom ze zápasů prvního kola na French Open nastoupí Johanna Konta v neděli na Coco Gauff. Konta dosáhla v loňském roce na French Open semifinále, zatímco Gauffová bude debutovat v hlavní remíze French Open.

Jak na Mountain Board. Už jste někdy cítili spěch sjíždění hory na snowboardu? Přáli jste si někdy, aby bylo celý rok sněhové, jen abyste mohli cítit ten nápor? Nyní s tímto jednoduchým průvodcem nebudete muset jezdit na snowboardu; Já jsem ...

Club América se v pátek večer utká s Tolucou v Copa por Mexico. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu, pokud jste v USA a nemáte kabel.

Murray včera prohrál ve čtvrtfinále s Američanem Samem Querreyem.