Dominic Thiem: Každý hráč z Chelsea je můj oblíbený fotbalista

Dominic Thiem na US Open 2020

Dominic Thiem na US Open 2020

S turnajovým favoritem Novakem Djokovičem je světová trojka Dominic Thiem nyní nejlepším psem, kterého lze porazit na US Open 2020. Rakušan také dodržuje vyúčtování, když vyslal 20letého Felixe Augera-Aliassimeho, aby se podruhé v kariéře dostal do čtvrtfinále ve Flushing Meadows.Thiem byl na tom s mladým Kanaďanem brutálně nejlépe a předvedl všestranný výkon, aby komplexně vyhrál. Přestože zápas neměl mnoho dramat ani vzrušení, televizní síť Tennis Channel dala fanouškům něco k vychutnání nahráním video speciálu, kde Rakušan odpovídá na spoustu zajímavých otázek.jak nakreslit tenisovou raketu

Video s názvem „Zpovědný košík s Dominicem Thiemem“ vidí, jak ho Thiem vozí v golfovém vozíku jeden z pracovníků sítě při řešení zábavných otázek.Na otázku, jaký olympijský sport by chtěl kromě tenisu hrát, Dominic Thiem rychle odpověděl:masáž chodidel tenisovým míčkem
'Fotbal je součástí olympijských her, takže bych si ho vybral sedm dní v týdnu.'
Dominic Thiem je oddaným fanouškem Chelsea FC

Dominic Thiem je oddaným fanouškem Chelsea FC

Ani další otázka nebyla velkým překvapením, protože se Thiema ptali, kdo je jeho oblíbený fotbalista. Dominic Thiem trochu přemítal, než řekl:'Všichni z Chelsea!'

Je celkem známo, že šestadvacetiletý fotbal miluje a je horlivým příznivcem Chelsea FC. V roce 2015 Dominic Thiem dokonce navštívil domácí stadion týmu Stamford Bridge a o rok později dostal od klubu 10 párů personalizovaných bot.„Rafael Nadal vs Fernando Verdasco na Australian Open 2009 je jedním z nejlepších zápasů všech dob“ - Dominic Thiem

Rafael Nadal potřeboval 5 hodin a 14 minut, aby na AO 2009 porazil Fernanda Verdasca

Rafael Nadal potřeboval 5 hodin a 14 minut, aby na AO 2009 porazil Fernanda Verdasca

Video speciál pak pokračoval otázkami, které byly blíže domovu. Hostitel se zeptal Thiema, pro který zápas by se rozhodl hrát na hřišti, kdyby si mohl vybrat nějakou klasiku z historie.

„Rád bych sledoval Rafael Nadal versus Fernando Verdasco, semifinále Australian Open v roce 2009. Je to podle mě jeden z nejlepších (zápasů) všech dob,“ odpověděl Thiem.

Dominic Thiem není jediný, kdo drží semifinále Rafael Nadal vs Fernando Verdasco 2009 Australian Open s tak velkým respektem. Nadal přežil krajana Verdasca v pěti vyčerpávajících setech, aby dosáhl finále, a zápas byl od začátku do konce naplněn velkolepou střelbou.

Poté se video přesunulo zpět k vědomostním otázkám a Thiem se zeptal, s kým by si chtěl na jeden den vyměnit místo. Thiem řekl, že si vybere jednoho z hráčů z Chelsea FC.

Rakušan byl také tázán na jednu věc, bez které by nemohl žít, na kterou drze odpověděl: „Jídlo“. Thiem to také rozšířil a dal všem vědět, že těstoviny jsou jeho nejoblíbenější.

tenisový míček chlapci

Zatímco video speciál byl zábavný a pohodový, čas Dominica Thiema na US Open se ukázal být stejný, jako když v pondělí přetočil svého protivníka za ztrátu pouhých osmi zápasů. Nutno také podotknout, že Rakušan zatím na turnaji shodil pouze jednu sadu.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Bengals vs Rams online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi i mimo trh.

Usměvavý Juan Martin del Potro nabídl pozitivní zprávu o svém uzdravení ze zranění kolena.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde můžete ve čtvrtek sledovat 1. kolo mistrovství PGA mistrovství Tigera Woodse.

Jak otestovat reflex kolene. Pokud jste někdy měli fyzičku v ordinaci, pravděpodobně vám poklepali na koleno malým gumovým kladivem a vyrazili nohu. Tento jednoduchý test je určen ke kontrole reflexů ve vaší noze nebo ...

Zde je návod, jak se dívat na sobotní záhlaví bratří Charloů, kdy Jermell bere Tonyho Harrisona a Jermall bojuje s Matveyem Korobovem.