YouTuber děsivě přesné dojmy z Rafaela Nadala, Rogera Federera a dalších

Rafael Nadal slaví na US Open 2019 bodSvětová dvojka Rafael Nadal a světová jednička 40 Nick Kyrgios nedávno oznámili svůj odchod z nadcházejícího US Open kvůli pandemii COVID-19. Ti dva se tedy spojili Roger Federer v seznamu prominentních jmen chybí první major od začátku globální zdravotní krize.

nejlepší tenisová raketa pro začínající ženy

Tenisovému světu budou v New Yorku velmi chybět Roger Federer, Rafael Nadal a Kyrgios. Ale pokud je to nějaká útěcha, stále mohou vidět neuvěřitelně přesné repliky svých her - díky povedenému videu, které se včera objevilo na Twitteru.Youtuber jménem Stelios Gkontsaris se před několika měsíci vydával za několik špičkových tenistů jako Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovic a Dominic Thiem. Video z jeho činu nyní sdílela renomovaná osobnost sociálních médií Brice Conrad, což je pro Twitterati velmi zábavné.

YouTuber dělá vtipné dojmy z Rafaela Nadala, Rogera Federera a Co

Youtuber přesně replikoval notoricky známé svatby Rafaela Nadala

Tenisová komunita měla vždy vztah k napodobování; většina by si pamatovala, jak byly dojmy mladého Novaka Djokoviče na Rogera Federera, Rafaela Nadala a Marii Šarapovovou před několika lety rozjařeny. Nedávno video dvou dětí napodobující herní styly Rafaela Nadala a Nicka Kyrgiose vybuchla i na sociálních sítích.Nyní se na sociálních sítích objevilo další video, ve kterém je vidět Stelios Gkontsaris, známý tím, že dělá neskutečné tenisové napodobeniny, zobrazující manýry a herní styly nejlepších hráčů.

sportovní boty na tenis

Video začíná Andy Murrayem, protože YouTuber replikuje Britovy charakteristické údery země a dokonce i jeho vítězství po jejich zasažení. Dále se vydával za slavnou návratovou pozici světové jedničky Novaka Djokoviče, následovaly jeho údery a služba.

Poté, co se Gkontsaris vydával za dva protihráče, se ujal 20násobného šampiona ve slamu Rogera Federera. Pokusil se napodobit eleganci a rozvahu, s níž si Federer hraje, i když bez tíže, kterou Švýcaři předvádějí na kurtu.

Poté, co udělal protějšek Rogera Federera Stana Wawrinku a jeho slavnou oslavu prstem k hlavě, YouTuber poté hrál Rafaela Nadala v zdaleka nejzábavnější části videa.

měření velikosti tenisové rukojeti

Gkontsaris začal s výstředním návratem Španělska, kterého často zasáhl zpáteční cestou do dvora. Poté pokračoval v replikaci forságu Rafaela Nadala na laso-bič, doprovázený jeho chrochtáním ochranných známek.

Ale to, co bylo pravděpodobně nejpodivnější, byl youtuber napodobující Nadalovy neslavné pověry a rituály mezi body. Gkontsaris dostal místo na úpravu vlasů a vybírání zadku a bit zakončil slavnou Španělovou pěstní pumpou a výkřikem „Vamos!“.

YouTuber se pak vydával za několik dalších hráčů, mezi něž patří Nick Kyrgios, Stefanos Tsitsipas a Juan Martin Del Potro. Video bylo zakončeno vesele přehnaným dojmem z Dominica Thiema, kde Gkontsaris zavrčel zavrčení Rakušana.

Populární Problémy

„Crazy Ex-Girlfriend“ končí v pátek finále seriálu, po kterém následuje živý koncertní speciál. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Bianca Andreescu nedokázala vyhrát ze sestavy proti Simoně Halepové ve finále WTA poté, co Elina Svitolina porazila Karolinu Plíškovou.

Točení je skvělý způsob, jak se dostat do formy! Jízda na kole nezatěžuje vaše klouby, což je skvělé, pokud se chcete zapotit, aniž byste namáhali kolena nebo boky. Https://www.health.harvard.edu/blog/spinning-heart-j. ..

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat UFC 250 v sobotu večer.