Jak sledovat hvězdnou sobotní noc NBA 2020 online bez kabeluGetty Jayson Tatum z Boston Celtics.

Někteří z nejlepších sportovců NBA budou na hřišti, protože víkend All-Star bude v sobotu v Chicagu v plné síle s řadou dovednostních soutěží.

Události (v pořadí: Skills Challenge, 3-Point Contest, Dunk Contest) začínají ve 20 hodin. ET a budou všechny vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos All-Star Saturday Night na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete na FuboTV, můžete sledovat živý přenos All-Star Saturday Night na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

tenisky s červenou jiskrou

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos All-Star Saturday Night na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

podpůrný popruh na paži

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat All-Star Saturday Night na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos All-Star Saturday Night na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak hrát rakety ve čtyřhře

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled hvězdné sobotní noci NBA 2020

Zápas hvězd se možná bude konat až v neděli, ale v sobotu bude mezi fanoušky NBA mezi Skills Challenge, 3-Point Contest a Dunk Contest spousta nadšení.

tabulka velikosti tenisového gripu

Skills Challenge zahajuje soutěž soutěží, která testuje schopnost míče, přihrávku a střelbu. Existuje rozmanitá oblast konkurentů, která zahrnuje rychlé stráže a talentované velké muže. Zde je seznam konkurentů:

 • Bam Adebayo, Miami
 • Patrick Beverley, LA
 • Spencer Dinwiddie, Brooklyn
 • Shai Gilgeous-Alexander, Oklahoma City
 • Khris Middleton, Milwaukee
 • Domantas Sabonis, Indiana
 • Pascal Siakam, Toronto
 • Jayson Tatum, Boston


Tatum je obhájcem titulu. Kurz Shark uvádí Dinwiddieho jako oblíbeného k opakování na +375, následovaný Middletonem na +400. Tatum je +475, aby se opakoval jako šampion.

Další na řadě bude vždy zábavná tříbodová soutěž, ve které se představí ti nejostřejší střelci v NBA. Zde je pole:

 • Davis Bertans, Washington
 • Devin Booker, Phoenix
 • Devonte ‘Graham, Charlotte
 • Joe Harris, Brooklyn
 • Buddy Hield, Sacramento
 • Zach LaVine, Chicago
 • Duncan Robinson, Miami
 • Trae Young, Atlanta

Robinson a Young jsou oblíbenými na výhře +400. Za nimi následuje Bertans na +425 a Harris - obhájce titulu - je +475. Akce má novou vrásku se zónou MTN DEW, která se nachází šest stop za tříbodovou čarou a obsahuje jeden speciální zelený míč. Stojí za tři body a může změnit příliv kola.

Poslední událost noci je nejpozoruhodnější. Dunk contest je již dlouho vrcholem All-Star víkendu jako příležitost předvést jedny z nejvýbušnějších rachotů, které liga může nabídnout. Letošní posádka dunkerů zahrnuje:

 • Pat Connaughton, Milwaukee
 • Aaron Gordon, Orlando
 • Dwight Howard, Los Angeles
 • Derrick Jones Jr., Miami

Nejoblíbenější jsou Derrick Jones Jr. (+135) a Aaron Gordon (+140), zatímco Connaughton (+400) a Howard (+450) jsou poměrně velcí smolaři.

Howardovo zařazení do soutěže je součástí jeho cesty zpět do dobrých milostí NBA. Jako hráč role prospíval v Los Angeles Lakers, svém pátém týmu za pět sezón. Howard řekl, že Kobe Bryant souhlasil, že mu před smrtí pomůže.

Pro mě je to velmi smutné, protože jsem mu opravdu chtěl říct, jak si vážím všeho, co udělal, všech věcí, které řekl, řekl Howard CBS. I v době, kdy jsme byli ve stejném týmu, jsme si nerozuměli.


Populární Problémy

Zde je seznam pěti nejlepších nejrychlejších porcí v historii ženského tenisu.

Vyčerpané pořadí pro Azarenkovou zajistilo, že se ve druhém kole v Indian Wells setká se Serenou. Může zde zopakovat svůj čin z roku 2016?

Jak zjemnit maso. Jakýkoli kus masa, bez ohledu na to, jak je levný, může být pomocí správných technik jemný a chutný. Tenderizing zahrnuje rozbití svalových vláken v mase, aby se změkčila struktura a maso bylo snazší ...

Bunting je skvělý způsob, jak postoupit běžci nebo dokonce získat zásah. Pokud létáte jako blesk nebo nevěříte schopnostem třetího nebo prvního basemana, může být strnad velmi účinný. Pokud jste vy nebo váš manažer do určité míry rizikové ...

Jak nosit krátkou sukni, aniž byste vypadali přeexponovaně. Krátké sukně mohou být roztomilé, módní, univerzální a zábavné na nošení. Jak se ale vyhnete pocitu nepohodlí, přeexponování nebo nevhodnosti, když odhalíte tolik kůže? Naučit se jak...