Jak sledovat ženatý na první pohled sezóna 11 online bez kabelu

Ženatý na první pohled, MAFS

Celoživotní/YouTube Pořad „Ženatý na první pohled“ se koná ve středu večer ve 20 hodin. na celý život.

Ženatý na první pohled Premiéra 11. série je ve středu 15. července ve 20 hodin. ET na celý život. Popis epizody 1 s názvem Příběh začíná zní: Nervy jsou vysoké, protože se naše deset singlů připravuje na sňatek s úplně cizím člověkem. Motivy jednoho ženicha jsou podrobeny zkoušce, když se rozlučka se svobodou rozeběhne, a studené nohy se promění v led, když jedna nevěsta večer před svatebním dnem zjistí identitu svého manžela.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Ženatý na první pohled na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Ženatý na první pohled žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ženatý na první pohled žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ženatý na první pohled žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

dobrá raketa na stolní tenis

Sledujte celý život na Sling TV

Životnost je zahrnuta v balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Ženatý na první pohled živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Sezóna 11 uvádí pět nových párů a vysílá středeční noci ve 20 hodin ET na celý životHrát si

Ženatý na první pohled | 15. července v 8/7c | Život Sledujte všechny nové epizody Ženatý na první pohled, ve středu v 8/7c a zůstaňte v obraze o všech svých oblíbených celoživotních pořadech na mylifetime.com/schedule. Celoživotní franšíza s nejlepším hodnocením za super porci vysokých sázek, lásky a dramatu. 5 nových párů a 2 hodiny na udržení skutečné romantiky, emocionálních sázek a válečků… 2020-07-01T13: 00: 17Z

V 11. sezóně se představí pět nových párů - Bennett a Amelia, Woody a Amani, Brett a Olivia, Henry a Christina a Miles a Karen se vydávají na skok ve víře, aby si vzali úplného cizince ve snaze najít ten pravý a žít šťastně po. Hvězdy reality budou v průběhu osmitýdenního experimentu navigovat život se svými novými cizími manžely, kteří se rozhodnou, zda vidí se svým partnerem budoucnost.

Pět nových párů udělá skok ve víře, když projdou uličkou a vezmou si úplně cizího člověka, píše se v tiskové zprávě pro novou sezónu. Všech 17 epizod je rozděleno na 2 hodiny, aby zachytily emocionální cestu každého páru od svatby přes líbánky až po brzké vnoření se do každodenních bojů o práci na jejich manželství. Po několika týdnech spolu musí každý pár učinit rozhodnutí: zůstanou spolu nebo se rozhodnou rozvést?

Premiérová epizoda sezóny 11 nabízí spoustu dramatu přímo z netopýra, včetně jednoho velmi koketního ženicha, který během své bakalářské párty příliš pije, a jedné nevěsty, která noc předtím zjistila identitu svého budoucího manžela svatba (a ona je ne nadšení z výběru odborníků), takže se fanoušci mají během premiéry na co těšit.

Ženatý na první pohled vysílá ve středu večer ve 20 hodin ET na celý život. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 11, předpovědi párů a další MAFS pokrytí zde.


Populární Problémy

Jak správně umístit prsty na klavírní klávesy. Správná poloha prstů je pro učení klavíru klíčová, i když právě začínáte a hrajete jednoduché písničky nebo cvičíte váhy. Začněte sezením uprostřed klávesnice s ...

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 6. Připravte se na každoroční rande dva na jednoho! Určitě bude plný ohňostrojů.

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

Hry

Jak hrát válku v papírové hře. Populární papírová hra známá jako válka, kde vše, co potřebujete, je papír, pero a přítel (nebo nepřítel)! Vezměte si kus obyčejného sešitového papíru a složte jej na poloviční hamburger.

Váš průvodce streamováním Aladdina (1992) online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.