Novak Djokovic Foundation sponzoruje tento víkend sérii UTR Pro Match

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Světová jednička Novak Djokovic oznámil prostřednictvím Twitteru, že jeho nadace bude tento víkend sponzorovat UTR Pro Match Series, přestože se sám hráč neúčastní.

UTR, zkratka pro Universal Tennis Ranking, tvrdí, že je nejpřesnějším mezinárodním systémem hodnocení tenisu. Hodnotí profesionální, vysokoškolské, juniorské a rekreační hráče bez ohledu na pohlaví nebo národnost.

Hodnocení se provádí na stupnici 16 bodů na základě faktorů, jako je síla soupeře, vyhrané zápasy a posledních 30 zápasů během 12měsíčního období.

je ping pong na stolní tenis

Série UTR Pro Match Series se snaží zejména v obtížném období COVID-19 předvést, jak lze tenis hrát lokálně a bezpečně formou zápasů jeden na jednoho.

UTR Pro Match Series je turnaj o finanční odměny, nikoli exhibice. Tennis Integrity Unit (TIU) zkontrolovala turnaj, aby zajistila dodržování předpisů, a hry lze sledovat na Tennis Channel nebo tennis.com .

forhendové podání tenis

Výsledky ze série UTR Pro Match by byly zahrnuty do univerzálního tenisového hodnocení hráče (UTR).

Události UTR Pro Match Series budou dodržovat všechna nezbytná bezpečnostní opatření a zavést přísná opatření pro screening, čištění a sociální distancování hráčů, funkcionářů a zaměstnanců. Všechny zápasy se budou konat na soukromém hřišti ve West Palm Beach na Floridě a nebudou mít přístup diváci ani veřejnost.

Nebudou přítomni žádní diváci, potřesení rukou, děti s míčem ani čároví rozhodčí. Na zápas bude dohlížet jeden rozhodčí a rozhodčí a zařízení budou před a po hře profesionálně dezinfikovány. Každý hráč bude mít k dispozici vlastní sadu označených míčů pro použití během zápasů.

První série UTR Pro Match se bude konat od 8. do 10. května. Turnaj mužů a žen ve čtyřech hráčích každý den začíná ve 12:00 ET poledne každý den a 3 hodiny přímého přenosu na Tennis Channel.

Série UTR Pro-Match od 8. do 10. května bude zahrnovat následující čtyři hráče:

Reilly Opelka - 3. místo v americkém žebříčku, ATP #39, UTR 15,51 ( #25)

sloužit tenisový byt

Hubert Hurkacz - 1. hráč v Polsku, ATP #29, UTR 15,35 ( #47)

Miomir Kecmanovic - 3. srbský, ATP # 47, UTR 15,38 ( # 43)

Tommy Paul - Američan na 6. místě, ATP #57, UTR 15,31 ( #58).

Co dělá Nadace Novaka Djokoviče?

Novak Djokovic během jedné ze svých nadací

Novak Djokovic během jednoho z programů své nadace

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Novak Djokovic Foundation (NDF), kterou založil Novak Djokovic, pracuje na zlepšování dětí tím, že zajišťuje jejich rané vzdělávání. Vyžaduje přístup založený na spolupráci a spolupracuje s místními úřady na školení a posilování učitelů a vytváření soběstačných škol a programů.

NDF pozitivně změnil život více než 20 000 dětí a 980 rodin a vyškolil více než 1 500 učitelů.

Dosavadní sezóna Novaka Djokoviče 2020

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovic zahájil sezónu 2020 vítězstvím všech šesti svých zápasů ve dvouhře na úvodním poháru ATP týmu Srbsko. Srb poté porazil šestinásobného šampiona Rogera Federera v semifinále Australian Open, než se vzpamatoval ze dvou setů na jeden deficit proti Dominicu Thiemovi a získal rekordní osmý titul Down Under.

Vítězstvím v Melbourne se Djokovič vrátil na čelo světového žebříčku.

Dvaatřicetiletý hráč poté vyhrál svůj pátý titul v Dubaji, aby se v sezóně udržel 18: 0, než vypuknutí COVID-19 přinutilo ATP přerušit turné do 13. července.

Populární Problémy

NextGen se musí přizpůsobit různým stylům hry a lépe zvládat tlak, aby vyhrál na největší scéně.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rockets vs Warriors online, pokud nemáte kabel.

Jak zabránit tomu, aby pes kopal. Pokud máte psa, je pravděpodobné, že váš psí přítel vykopal svůj podíl děr ve vašem dvoře. Psi kopou z mnoha důvodů-mimo jiné nuda, lov, pohodlí, hledání pozornosti a jednoduchý instinkt. Na ...

Nejnovější epizoda seriálu Rick and Morty s názvem Childrick of Mort má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

Poté, co porazila Pákistán, se Indie ujala Chorvatska o místo ve finále Davisova poháru, které se bude konat v listopadu 2020.

Jak vápnit rybník. Kvalitu rybníků a dalších malých, uzavřených vodních ploch můžete zlepšit ošetřením vápnem. Vápno pomáhá vyrovnávat překyselené rybníky, což má za následek svěžejší, čistší vodu a pohostinnější prostředí ...