Novak Djokovič bude trénovat na Wimbledonu na Mallorce, ale trenér Ivanisevič říká, že Srb by neměl hrát Mallorca Championships

Novak Djokovic s titulem Roland Garros

Novak Djokovic s titulem Roland Garros

Goran Ivanisevic, trenér Novaka Djokoviče, prozradil, že světová jednička 1 a jeho tým odjedou na Mallorcu ve středu. Djokovič se hodlá připravit na Wimbledon cvičením na travnatých plochách španělského ostrova.

Ivaniševič však naznačil, že je nepravděpodobné, že by se Srb zúčastnil mistrovství Mallorky, které by mělo začít 20. června.

Novak Djokovič v neděli zvedl svou 19. grandslamovou trofej Poté, co porazil Stefanose Tsitsipase, navzdory zpočátku o dvě sady. Poté, co již letos vyhrál dva Majory, má Djokovič šanci dokončit Calendar Slam (vyhrát všechny Majors v jediné sezóně) a Wimbledon je další v jeho zaměřovacím kříži.

Po rozhovoru s Tennis Majors po triumfu Roland Garros svého svěřence Goran Ivaniševič potvrdil, že Novak Djokovič a jeho tým dorazí ve středu do Španělska. Bývalý wimbledonský šampion poté navrhl, aby se 34letý hráč vyhnul hraní na mallorském turnaji ATP 250, protože rozdíl v kvalitě povrchu by mohl být škodlivý.

'Měli bychom tam být ve středu,' řekl Ivaniševič. 'Podle mého názoru bychom neměli hrát turnaj, protože tráva ve Wimbledonu je velmi odlišná ve srovnání s trávou na Mallorce.'

Začátek Wimbledonu je naplánován na 28. června a Goran Ivaniševič zdůraznil, že je důležité dosáhnout Londýna nejméně tři dny před zahájením Slamu. Podle Chorvata stráví Novak Djokovič zhruba týden tréninku na Mallorce, ale je nepravděpodobné, že by před Wimbledonem odehrál nějakou vyladěnou akci.

'Musíme být v Londýně alespoň tři dny předem, protože Novak hraje v pondělí jako obhájce titulu,' dodal Ivaniševič. 'Zůstaneme na Mallorce sedm nebo osm dní.' Turnaj je předmětem diskuse, není to stejný případ jako v Bělehradě. '

Odložení Roland Garros znamenalo, že už tak krátká travnatá sezóna byla o týden dále zkrácena. Díky tomu bylo pro hráče, kteří se vydali hluboko do Paříže - jako Novak Djokovic - obtížné získat spoustu tréninku na trávníku nebo tréninku zápasů na hladkém povrchu.

Novak Djokovič musí mít v Londýně minimálně dva tréninky: Goran Ivanisevič

Novak Djokovič po vítězství ve Wimbledonu v roce 2019

Novak Djokovič po vítězství ve Wimbledonu v roce 2019

Novak Djokovic, pětinásobný wimbledonský šampion, tradičně nepotřeboval před tréninkem na hřišti SW19 mnoho tréninků na trávě. Ve skutečnosti získal titul v roce 2019, aniž by hrál nějaké vyladěné akce na trávě.

V této souvislosti Goran Ivaniševič tvrdil, že jeho svěřenec potřebuje pár tréninků po přistání v Londýně.

'Musíme mít v Londýně alespoň dva tréninky na trávě, takže ano, měli bychom tam být v pátek,' řekl Ivaniševič. 'Nejen to, musíme si zvyknout na velmi přísné podmínky ve Wimbledonu, protože bublina na nás čeká i tam, nemůžeme se nikam pohnout.'

Populární Problémy

Rafael Nadal viděl, že jeho charitativní turné dnes konečně začalo po čtyřměsíčním zpoždění. Rafa Nadal Tour, která získává finanční prostředky pro Nadaci Rafaela Nadala, letos navštíví 330 účastníků.

Dnes večer je finále sezóny 7 „Project Runway All Stars“. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu, jak se vysílá, online prostřednictvím živého přenosu.

Rubíny mohou být tím nejcennějším barevným drahokamem na základě ceny za karát. nemovitý. Nakonec nejjistější způsob, jak to zjistit, je vzít ...

Jak se rychle zbavit vnějších hemoroidů. Hemoroidy (hromady) se mohou stát každému v jakémkoli věku. Tyto nepříjemné zvětšené žíly se nacházejí uvnitř nebo vně kolem konečníku. Hemoroidy jsou způsobeny zvýšeným tlakem na ...

Houston a Oklahoma se setkají v neděli na fotbalovém otvíráku 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

UNC přebírá Texas A&M v Orange Bowl 2021 v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.