Jak sledovat 3. sérii online „Vida“ bez kabelu

StarzPřekvapte hit Starz Život se vrací v neděli 26. dubna ve 21 hodin ET/PT pro svou třetí a poslední sezónu po vzestupech a pádech sester Hernandezových a jejich blízkých.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, podívejte se, jak sledovat jeho epizody Život živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Starz Channel Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma „Můžete sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Amazon Starz Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

sledujte bet awards 2019 online zdarma

Sledujte Starz na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se na Amazon Prime i na kanálu Starz , pak se můžete dívat Život buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.jaká je otevřená éra v tenise

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Život živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Starz je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Starz, můžete sledovat Život živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled na sezónu 3 „Vida“Hrát si

Život | Oficiální upoutávka na sezónu 3 STARZ Co by to bylo za rodinu bez malého dramatu? Poslední sezóna #VidaSTARZ má premiéru 26. dubna na #STARZ. Přihlaste se k odběru kanálu YouTube STARZ a získejte další Vida: bit.ly/1kalhP0 Like Vida na Facebooku: facebook.com/VidaSTARZ/ Sledujte Vidu na Twitteru: twitter.com/VIDA_STARZ Sledujte Vidu na Instagramu: instagram.com/vida_starz/ Like STARZ na Facebook: starz.tv/STARZFacebookYT Sledujte STARZ na Twitteru: starz.tv/STARZTwitterYT Sledujte STARZ… 19.03.2020: 00: 54 000Z

Život odvysílala na Starzu dvě úspěšné sezóny, získala kritickou chválu a GLAAD Media Award za vynikající komediální seriál v roce 2019. Nyní se vrací do své třetí a poslední sezóny, v níž se dočasné štěstí sester Hernandezových rozbíjí.

Emma (Mishel Prada) a Lyn (Melissa Barrera) [jdou] na paty úspěchu. Bar je na vzestupu a jejich milostný život ve skutečnosti vzkvétá ... dokud sestry Hernandezové neobjeví dlouho pohřbené rodinné tajemství, které ničí jejich těžce vydobytý mír, škádlí Starzův popis sezóny. Sestry se ocitly tváří v tvář starým duchům a novým nepřátelům, a to vše při rozhodování, zda mohou pokračovat společně jako rodina, nebo zda by se tentokrát měli vydat sami.

sperry plátěné tenisové boty

Popisy epizod škádlí, že se rýsující postava z minulosti sester vrátí a Lyn a Emma budou nuceni řešit své otcovské problémy. Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 herci škádlili, že sestry jsou ve třetí sezóně na opravdu dobrém místě ... na chvíli.

Ve třetí sezóně je vztah [mezi nimi] mnohem lepší, řekl Barrera. Třetí sezóna začíná naplno. Baru se daří. Emma nakonec Lyn ověřila a myslím, že jsme zmocnili Lyn, aby stále přinášela nové nápady, co dělat s barem a aby do něj lidé přicházeli. Takže jejich vztah vlastně začíná skvěle. To tedy znamená, že drama se bude muset odehrát jinde v jejich osobních životech a ve třetí sezóně vyjde na světlo spousta tajemství.

band it ortéza


Hrát si

Život | Řada 3 Teaser | STARZ Víš, co se říká: co tě nezabije, to tě přiměje más chingona. Připravte se na 3. sezónu #VidaSTARZ, návrat v neděli 26. dubna pouze na #STARZ. #Vida #STARZ Přihlaste se k odběru kanálu YouTube STARZ a získejte více videí Vida: bit.ly/1kalhP0 Like Vida na Facebooku: facebook.com/VidaSTARZ/ Sledujte Vidu na Twitteru: twitter.com/VIDA_STARZ Sledujte Vidu na Instagramu: instagram.com/vida_starz / Jako… 2020-02-18T18: 30: 08 000Z

Obsazení a tvůrci také uvedli, že pro ně tolik znamenalo, že mohli vyprávět příběhy, o kterých vyprávějí Život - příběhy, které se v televizi často neříkají.

Myslím, že konverzace kolem nebo o lidech Latinx byla vždy o lidech Latinx a tentokrát vychází z naší perspektivy a je to příběh, který není jen o imigraci a boji. Je to příběh dvou sester, které přinášejí laťku úspěchu, a různých lidí ve svém životě a v této komunitě a spousty divných lidí, které v této komunitě běžně nevidíme ani jim nevěnujeme pozornost. A ano, posiluje to každého, řekla Roberta Colindrez, která v pořadu hraje Emmin milostný zájem, Nico.

Prada dodal: Myslím, že kultura žízní po té reprezentaci a po těch možnostech, a máme sítě a lidi, kteří nám tu příležitost dávají, a myslím si, že je to její velká část, protože jako by tam ten prostor nebyl, pokud bys Nedáváme jim skutečné peníze na to, abychom mohli ukázat ten příběh. Budete stále opakovat stejné věci. Takže si myslím, že to je velká část, je to jen to, že jsme konečně praskli do trochu jako peněženky, abychom mohli vlastně jen vyprávět příběhy a najmout lidi, kteří se chystají, pak najmout toho druhého lidé, kteří budou vyprávět příběhy autenticky.

Žije premiéra třetí a poslední sezóny v neděli 26. dubna ve 21 hodin ET/PT na Starz.


Populární Problémy

Federer měl v roce 2019 spoustu důvodů k oslavě.

Nájezdníci a náčelníci se setkají v důležité bitvě AFC West v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Naučit se nanášet opalovací krém vytváří atraktivní alternativu k opalování na slunci nebo na soláriu. Při správné aplikaci můžete dosáhnout zdravě vypadající zlaté záře bez škodlivých paprsků, které by potenciálně mohly způsobit ...

Starosta Pete Buttigieg je prvním hostem v reálném čase s Billem Maherem na HBO 29. března 2019. Zde je návod, jak streamovat show online.

Zde je návod, jak sledovat Seahawks vs Panthers online bez kabelu

Bývalý Davis Cupper Jaideep Mukherjee jmenován prezidentem Indické asociace tenisových hráčů (ITPA)