Jak se sbalit na tábor (pro dívky)

Letní tábor může být zábavným a vzrušujícím dobrodružstvím nebo nešťastnou, hrubou zkouškou. Zlepšete si zážitek z letního tábora správným balením.

Kroky

 1. 1 Vytvořte si seznam oblečení, toaletních potřeb a dalších věcí, které budete potřebovat, nebo požádejte vedoucího tábora o seznam věcí, které budete potřebovat. Rádi vám jeden dodají a zodpoví všechny vaše dotazy, i když nemohou poskytnout seznam. Během registrace tábor většinou poskytne také seznam.
  • Pokud si chcete dát nějaké občerstvení, ujistěte se, že to není v rozporu s pravidly. Mnoho táborů vám neumožňuje přinést jídlo venku, protože může přilákat zvířata. Obrázek s názvem Balíček pro tábor (pro dívky) Krok 2 2. Obrázek s názvem Balíček pro tábor (pro dívky) Krok 3

  2 Ujistěte se, že máte potřebné oblečení. Budete potřebovat příslušné typy triček, kalhot, bot a případně ponožek. Oblečení je velmi důležité, protože se budete účastnit mnoha přísných činností, a často těch, které jsou špinavé.
  • Každý v táboře obvykle potřebuje změnit oblečení alespoň jednou denně. Kufřík plný oblečení nenahradí nic.
  • Nezapomeňte si zabalit hygienické potřeby. Budete potřebovat například zubní kartáček a pastu, kartáč na vlasy, deodorant, láhev šamponu a holící strojek. Pokud věříte, že během cesty budete mít menstruaci, určitě si sbalte nějaké velké krabice tamponů, vložek a dokonce i pár párů těžkého spodního prádla navíc. Obrázek s názvem Balíček pro tábor (pro dívky) Krok 4

  • Přineste si vše, co byste mohli potřebovat: láhev s vodou, sprej proti hmyzu, baterku, sluneční brýle, opalovací krém,. Je pravděpodobné, že budete chodit na pěší túry, plavat (pokud existuje jezero) a dělat další outdoorové aktivity, takže buďte připraveni na cokoli a na všechno. Obrázek s názvem Balíček pro tábor (pro dívky) Krok 5 3. 3 Nakupujte věci, které nemáte. Vytvořte si seznam a seznam si vezměte s sebou, abyste přesně věděli, co potřebujete. Nechcete si kupovat další láhev opalovacího krému, když máte doma tři lahve povalující se!


 4. 4 Vytvořte si kontrolní seznam věcí, které chcete zabalit. V posledních několika dnech před táborem zaškrtněte vše v seznamu, abyste se ujistili, že máte všechno. Pokud zjistíte, že nemáte všechny položky, jděte a získejte to, co potřebujete, co nejdříve. Je lepší být připraven brzy, ale vždy se najdou věci, které si musíte na poslední chvíli nacpat do tašek.


 5. 5 Zajistěte, aby bylo veškeré vaše oblečení vyprané. Den před táborem vyperte a usušte vše, co si vezmete do tábora, a úhledně to zabalte. Je velmi pravděpodobné, že budete potřebovat několik pytlů nebo krabic, aby se do nich vešlo všechno, ale snažte se mít vše organizované. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké boty si mám sbalit na tábor? Záleží na tom, do jakého tábora se chystáte. Pokud se chystáte na venkovní tábor, chtěli byste si sbalit dobré turistické boty. Pokud se chystáte do tábora u jezera, možná budete chtít přinést nějaké žabky. Kromě toho by byly dobré nějaké pohodlné běžecké boty nebo tenisky.
 • Otázka Co když nemohu usnout kvůli strachu ze tmy? Přineste malé bateriové světlo, například čajovou, a zeptejte se spolubydlících v kabině, jestli je v pořádku nechat to zapnuté. Pokud ne, vložte jej do spacáku a pamatujte, že tma je určena pro spánek, pohodlí a odpočinek pro zítřejší zábavný den. Není se čeho bát.
 • Otázka Co mohu udělat, abych uspořádal svoji palandu a učinil ji velmi roztomilou? Batoh byste měli dát do rohu své palandy a poté posunout kufr (nebo cokoli velkého, co jste přinesli) pod palandu. Pokud jste na nejvyšším lůžku, položte své velké a těžké předměty na dno s batohem. Nyní jste všichni organizovaní! Aby to bylo roztomilé, vezměte si s sebou nějaké drobné dekorace, které lze snadno pověsit na palandu, třeba nějaká světla!
 • Otázka Jak se zabalím na několik dní? Přineste si úplně stejné věci, jen méně oblečení a toaletních potřeb.
 • Otázka Jak se zbavím stesku po domově? Požádejte rodiče, aby vám napsali pár poznámek, které si sbalíte do tašky, když se vám bude stýskat po domově, nebo přinesete něco jiného, ​​co vám připomíná domov a bude vás utěšovat.
 • Otázka Jak mohu vše vejít do dvou tašek? Ujistěte se, že oblečení, které si přinesete, může být neshodné, abyste mohli nosit různé věci. Zabalte si do bot věci jako spodní prádlo a ponožky. Zeptejte se sami sebe, jestli byste něco opravdu potřebovali, a pokud vám jako první přijde na mysl „ne“, pak to nepřineste.
 • Otázka Co si mám přinést do tábora k léčbě jedovatého břečťanu? Pokud máte problém s jedovatým břečťanem, řekněte to sestře nebo si vezměte aloe vera cestovní velikosti, která je k dispozici ve Walgreens, CVS nebo ve vaší místní drogerii.
 • Otázka Jaký je nejlepší a nejorganizovanější způsob, jak zabalit kufr na letní tábor? Pomocí malých krabiček vložte vše samostatně, například jednu krabici na košile. Pak je všechny vložte do kufru.
 • Otázka Jak mohu vejít asi 30 až 50 věcí do 1 sáčku a batohu, aniž bych něco pokazil? Do jednoho pytle se pravděpodobně nevejde 30–50 věcí. Záleží na tom, jací jsou. Pokud se jedná o make -up, tampony, zubní kartáčky atd., Můžete si zabalit druhý malý sáček na toaletní potřeby. Pokud si nesmíte přinést více než jednu tašku, musíte některé položky nařezat, aby se vám všechny vešly.
 • Otázka Jak mám na táboře jednat s lidmi, které neznám? Tak snadno se spřátelíte, zejména se svými spolubydlícími.

Populární Problémy

Č. 12 Wisconsin čeká v úterý zajímavý test proti Loyola Chicago 3: 0. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Analýza toho, co každý z Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče musí udělat, aby zakončil rok, se umístila na světové jedničce. Nadal má stále matematickou šanci Djokoviče předběhnout, ale v nejlepším případě je to vzdálené.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas FIU vs Louisiana Tech, který není v televizi. Oba sedí v 8-4 v Conference USA play.

Trenér Rogera Federera Severin Luthi nedávno informoval o procesu obnovy Švýcarska a plánech do budoucna. Luthi také řekl, že výhra Federera na Australian Open 2017 byla hraničním zázrakem a že bude těžké opakovat.

Česká republika (dříve Československo) za ta léta vychrlila mnoho grandslamových šampionů v kategoriích dvouhry, čtyřhry a smíšené čtyřhry.

Brazílie a německé fotbalové týmy se ve čtvrtek setkají ve skupinové fázi na olympijských hrách. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos, pokud žijete v USA.