Jak sledovat premiéru 14. sezóny AGT online

Jak sledovat AGT online

Foto: NBCUniversal

Amerika má talent má premiéru sezóna 14 dnes večer, 28. května 2019, ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT, v síti NBC. To znamená, že je tu spousta nových soutěžících a je připravena soutěžit o cenu 1 milion dolarů. Pro ty, kteří chtějí sledovat show, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, stále existují možnosti prohlížení.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (živé na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat NBC v přímém přenosu na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat OSM protože vysílá živě, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR jako další doplněk.


OSM přinesla do mixu pár nových rozhodčích a také nového hostitele. Loni v zimě měla přehlídka edici šampionů a hostitelka Tyra Banks se na show nevrátila. Terry Crews převzal hostitelské povinnosti a je opět zpět jako hostitel. To bylo také naposledy OSM fanoušci mohli vidět Heidi Klum a Mel B v porotě. Zatímco Simon Cowell a Howie Mandel se vrátili do show jako porotci, Mel B a Klum byli nahrazeni Julianne Hough a Gabrielle Union. Existuje tedy mnoho změn v obsazení.

V rozhovoru s USA Today “Simon Cowell vysvětlil, že vinnými při odletech Kluma a Mel B byly vinné zaneprázdněné pracovní plány.

Často na Amerika má talent „Soudci a hostitel jsou požádáni, aby se zúčastnili určitých kaskadérských kousků nebo činů. Někdy jsou tyto činy odvážnými výkony a velmi nebezpečné. Nejinak je tomu i v této sezóně. Cowell nedávno odhalil, že během konkurzů v této sezóně téměř zemřel. Cowell řekl: Byl jsem jeden palec od zabití. Nebudu se rozepisovat o tom, jak špatné to bylo, ale uvidíte.

A přestože se někteří členové obsazení mohli změnit, formát nikoli. Řekl Cowell USA Today že formát je stejný, nejprve nahrané konkurzy, poté střihy porotců a poté živá vystoupení. Vysvětlil to: Je to do značné míry to, co jsme vždy měli. Funguje to. Zlaté bzučáky jsou každým rokem stále více působivé. Tato myšlenka vzešla z německé verze „Got Talent“. Když jsme to viděli, rozhodli jsme se to dát do všech show. Stalo se to jako ochranná známka, jako „X“ v X Factor . Proč měnit show, když to funguje tak dobře, že?


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Portland Timbers vs Minnesota United online bez kabelu.

Richard Gasquet věří, že Roger Federer je nyní stínem svého bývalého vítězného já, a tak si představí své šance proti Švýcarům při střetu druhého kola ve Wimbledonu.

Orlando's Disney World je největší zábavní středisko na světě a každoročně hostí více než 50 milionů turistů. Díky své obrovské rozloze zábavních parků, restaurací a lázní si tu mohou užít lidé všech věkových kategorií. Od té doby...

Jak vyrobit kostým netopýra. Pokud potřebujete rychlý a snadný kostým na noc, už nehledejte! Kostýmy netopýrů jsou snadno přizpůsobitelné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Vše, co potřebujete, je rychlý výlet do místního obchodu s řemesly a trochu tuku na lokty ....

Zde je návod, jak sledovat finále Survivor: Winners at War a live reunion live stream online bez kabelu. Vysílá se ve středu 13. května ve 20 hodin. ET/PT na CBS.

Zde je návod, jak sledovat zápas divokých karet Colts vs Texans, pokud jste v Kanadě. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku a Amazon Fire TV.