Tenisové mistrovství Neilsen Pro: Somdev Devvarman postoupil do druhého kolaSomdev Devvarman

Nejlepší indický tenista dvouhry mužů Somdev Devvarman vstoupil do druhého kola vyzyvatelského turnaje Nielsen Pro Tennis 2014 50 000 USD US Tennis Pro Tennis Championship. Porazil amerického wildcard Jareda Hiltzika 6: 4, 6: 2.

Šestému nasazenému Indovi trvalo hodinu a osm minut, než Hiltzika překonal. Jedná se o první turnaj World no 125 Somdev Devvarman po prvním kole z Wimbledonu 2014. V dalším kole se utká s Američanem Austinem Krajickem.

Další Ind Sanam Singh nedokáže překonat bariéru prvního kola a ukloní se z turnaje. Byl poražen Takanyi Garangangou ze Zimbabwe. Takanyi porazil Sanama 6-0,3-6, 6-2 za 1 hodinu a 29 minut.

Populární Problémy

Rafael Nadal obdržel od členů akademie ke svým 34. narozeninám dort s tematikou jílu. Nadal strávil lépe část posledních dvou desetiletí oslavou svých narozenin na Roland Garros, ale ne letos.

Jak masírovat bolest dolní části zad. Bolest dolní části zad většinou sama odezní během několika dní. Pokud tomu tak není, bolest dolní části zad lze zvládnout kombinací masáže a cvičení. Chcete -li zmírnit bolest dolní části zad pomocí masáže, ...

Elektronika může být velkým zabijákem. Dlouhodobé dívání se na obrazovky elektronických zařízení není dobré pro vaše oči, a když se dostanete na to, nekonečné vystavení elektronice v dnešní době může získat ...

„Vánoční prázdniny“ jsou v horní části seznamu filmů, které musíte během prázdnin sledovat. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Pohled na pět nenasazených hráčů, kteří by mohli na letošním US Open způsobit nějaké škody. Dav oblíbeného Nicka Kyrgiose je v tomto seznamu, přestože má v New Yorku špatný rekord.

Váš průvodce sledováním animované série The Incredible Hulk online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.