Tenisové mistrovství Neilsen Pro: Somdev Devvarman postoupil do druhého kola

Somdev Devvarman

Nejlepší indický tenista dvouhry mužů Somdev Devvarman vstoupil do druhého kola vyzyvatelského turnaje Nielsen Pro Tennis 2014 50 000 USD US Tennis Pro Tennis Championship. Porazil amerického wildcard Jareda Hiltzika 6: 4, 6: 2.

Šestému nasazenému Indovi trvalo hodinu a osm minut, než Hiltzika překonal. Jedná se o první turnaj World no 125 Somdev Devvarman po prvním kole z Wimbledonu 2014. V dalším kole se utká s Američanem Austinem Krajickem.

Další Ind Sanam Singh nedokáže překonat bariéru prvního kola a ukloní se z turnaje. Byl poražen Takanyi Garangangou ze Zimbabwe. Takanyi porazil Sanama 6-0,3-6, 6-2 za 1 hodinu a 29 minut.

Populární Problémy

Colts a Steelers se v neděli setkají v důležitém zápase AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Naučte se, jak zjistit, zda máte zlomený prst, s naším užitečným průvodcem. Objevte příznaky, příčiny a možnosti léčby zlomeného prstu a kdy vyhledat lékařskou pomoc.

Leonardo Mayer se stal druhým šťastným poraženým za tolik týdnů, který vyhrál titul ATP, když porazil Floriana Mayera na německém tenisovém mistrovství.

Ivan Ljubicic nedávno informoval o blížícím se návratu Rogera Federera na turné. Chorvat také popřel, že by mezi ním a Švýcary byla nějaká rivalita, pokud jde o jejich sportovní agentury.

Virginia se utká s Gardnerem Webbem v zápase 1 proti 16. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.