Top 5 nejžhavějších tenistů na ATP Tour

Sportovci jsou vždy považováni za sexy. Ať už se jim ve sportu daří dobře nebo ne, dívky se na ně vrhnou. Tenisté mají dokonalou postavu a hezké tváře; zkrátka mají okouzlující osobnosti. Mají veškerý vtip a přítomnost, aby se fanoušci zamilovali do nich. Tenis je klasická hra s těmi nejžhavějšími hráči. Podívejme se, kdo je na prvním místě seznamu.

5. Tommy Robredo

2013 US Open - 10. den

Tommy robredo

Tuto neuvěřitelně dobře vypadající tenistku se zájmem sleduje mnoho dívek. Jeho nejvyšší žebříček jednotlivců je číslo 5, kterého dosáhl v roce 2006.

Profesionálem se stal v roce 1998. Jeho oblíbenými hráči jsou Roger Federer a Justine Henin. Nedávno porazil Federera v zápase čtvrtého kola na US Open, dostal se do čtvrtfinále a získal si srdce mnoha.

Jeho fanoušci jsou označováni jako „Disco Jack“. Poté, co pro ni pózoval nahý, získal velkou pozornost médií Kosmopolitní v roce 2007. Jeho intenzivní modré oči a skvělá postava jsou pro dámy neuvěřitelně atraktivní.

Populární Problémy

Bolest kolen vám může bránit v dobrém výkonu během cvičení. Aby toho nebylo málo, může vás to odradit od úplného rozvoje svalů nohou. Někteří lidé se při tréninku tlačí navzdory bolesti…

Video: Novak Djokovič vs John Isner Cincinnati Master 2013 zdůrazňuje

'Bless This Mess' je zpět na 2. sezónu, počínaje úterním večerem. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelového přihlášení.

Wii U, podobně jako současné herní konzole, má online komunitu. Přidání přátel do seznamu přátel vám umožní komunikovat a hrát hry s přáteli online. Pokud máte Nintendo Network ID svých přátel, můžete je přidat ...

Lapač je možná nejdůležitější defenzivní hráč baseballového týmu. Lapač střeží nejen domácí metu, ale lapač spolupracuje s nadhazovačem a dalšími hráči na koordinaci obrany týmu. Nakonec však existují ...