Tsitsidosa se znovu objevila na sociálních sítích po nevysvětleném vymazání účtu

Přední silový pár tohoto sportu Paula Badosa a Stefanos Tsitsipas uklidnil mysl fanoušků příběhem těchto dvou na Instagramu před Burj Khalifa v Dubaji.Naše podivná mezinárodní noční můra skončila: Tsitsidosa je stále silná.

Paula Badosa a Stefanos Tsitsipas přiměli fanoušky, aby se ptali, co se děje s předním mocenským párem tenisového světa, když je musí následovat. @Tsitsidosa účet v neděli potemněl – pouhé dny poté, co se umělecké ztvárnění dvojice objevilo s laskavým svolením fotografky Radky Leitmeritz .Badosa byla zpět na Instagram další den, ale bez svého pětiměsíčního přítele (půjde pět let) a místo toho s původní tenisovou „spřízněnou duší“ Arynou Sabalenkou na dívčí večeři v Dubaji .

Zdálo se, že neidentifikovaná kytice růží naznačovala, že ve světě Tsitsidosa je vše stále v pořádku, ale Badosa a Tsitsipas vše oficiálně uvedli na instagramový příběh, ve kterém byli ti dva v Dubaji před Burj Khalifa.

Zdá se, že zvěsti o hacknutí účtu byly nepodložené, protože Badosa znovu zveřejnila obrázek na svém vlastním příběhu na Instagramu – spolu se samostatným záběrem nejvyšší budovy světa (Tsitsidosa moderní architektury??).Tsitsidosa se znovu sešel před Burj Khalifa, nejvyšší budovou světa (IG/@Tsitsidosa).

Spíše než bezobřadný konec, dosud nevysvětlené a stále přetrvávající vymazání mřížky, která nashromáždila téměř 100 000 sledujících, je místo toho další kapitolou toho, co bylo jedním z nejvíce online milostných příběhů ve sportovní historii.

A když se zamyslím, všechno to začalo tak nevinně: s měkkým spuštěním Spotify a nafotili fotky Badosy, jak Tsitsipas hraje na Roland Garros.Odtamtud to začalo být zajímavější jako Badosa a Tsitsipas převedeny na jejich výše uvedený Instagram a začali o sobě dlouze mluvit v tisku, nejslavněji ve Wimbledonu začátkem letošního léta .

„Nikdy jsem nesnila o tenistech, ale tu noc se mi o něm zdálo, že jsme oba vyhráli Australian Open,“ řekla předtím, než pronesla citát roku: „Pak to bylo, jako bychom prožívali velmi romantické chvíle, ale já nebudu vysvětlovat. Prostě to tam nechám.'

A tak pokračuje Tsitsidosa sen, ze kterého fanoušci jistě doufají, že se nikdy neprobudí.

Populární Problémy

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Rafael Nadal se ve druhém kole Australian Open 2019 utká s dalším Australanem.

ATP Winnetka Challenger: Somdev prohrává v semifinále, vstupuje do finále čtyřhry

Jak uspořádat flash disk. Tento wikiHow vás naučí organizovat soubory a složky, které jsou na vašem flash disku. Najděte na počítači port USB. Porty USB připomínají horizontální, obdélníkové sloty s tenkou plastovou tyčí na ...