Antverpy 2020: Ugo Humbert vs Lloyd Harris náhled, head-to-head & prediction | ATP European Open

Ugo Humbert

Ugo Humbert

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Ugo Humbert vs Lloyd Harris

datum : 23. října 2020

Turnaj : European Open 2020

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Antverpy, Belgie

Kategorie : ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

bekhend rakety

Odměna : Cca. 394 800 EUR

Načasování zápasu: 2 pm CEST, 5.30 pm

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál


Ukázka Ugo Humbert vs Lloyd Harris

Francouz Ugo Humbert má tento týden v Antverpách solidní turnaj, díky kterému se dvěma působivými výkony dostal do čtvrtfinále. V prvním kole zajistil vítězství 6: 4, 6: 3 nad Belgičanem Kimmerem Coppejanem, než v 16. kole nastoupil proti druhému nasazenému Pablu Carrenovi Bustovi.

Mnozí věřili, že Humbert byl smolařem proti Španělovi, který do turnaje přicházel díky čtvrtfinálovému vystoupení na Roland Garros. Humbert dokonce upustil první sadu, čímž tato podezření potvrdil.

Poté se ale ohromně vrátil a porazil Španěla 7-5, 6-3, 6-4. Humbert v zápase smekl osm es a zároveň získal 76% bodů za první podání, aby se věci změnily působivým způsobem.

Dvaadvacetiletý hráč je momentálně v žebříčku nejlepších ATP v kariéře na čísle 38. Humbert vyhrál svůj první titul ATP na Auckland Open dříve v tomto roce.

Lloyd Harris ze své strany ještě více rozrušil svůj poslední zápas. Jihoafričan, kterému v současné době patří 90. místo na světě, se ve druhém kole utkal se sedmým nasazeným Taylorem Fritzem.

Harris porazil Američana ve dvou setech a prodloužil tak svůj vysněný běh na turnaji. V Antverpách dosud neprohrál ani set ve třech kolech kvalifikace a dvou střetnutích hlavních tahů.

Harris, který se také minulý týden dostal do čtvrtfinále v Kolíně nad Rýnem, nyní podpoří jeho šance dostat se hluboko do turnaje.

Ugo Humbert vs Lloyd Harris proti sobě

Ugo Humbert a Lloyd Harris se dosud na turné nepotkali. Do čtvrtfinále jdou s nerozhodným výsledkem 0: 0.

Predikce Ugo Humbert vs Lloyd Harris

Ugo Humbert, pravidelný hráč ve čtyřhře, se rád často přibližuje k síti i ve dvouhře. Je docela dobrý ve volejích i při odpalech a také má rychlé reflexy.

Francouz je ofenzivní hráč, který miluje útok proti soupeři. Tento druh přístupu je zvláště účinný v rychlých vnitřních podmínkách.

Může Lloyd Harris způsobit další rozrušení v Antverpách?

Může Lloyd Harris způsobit další rozrušení v Antverpách?

Lloyd Harris má mezitím vynikající podání, které může potrápit každého hráče na turné. Ve dvou zápasech odehrál 19 es, přičemž si udržel procento prvního podání 71.

sledujte býky vs jesky online zdarma

Harris rád diktuje rally ze zadní části kurtu a bude zajímavé sledovat, jak bude čelit útokům Humberta na síť a levým úhlům.

Předpověď : Ugo Humbert k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Taková je dominance Rafaela Nadala na Roland Garros, že se mu prakticky každým zápasem, který v Paříži odehraje, daří lámat ten či onen rekord.

Buccaneers a 49ers se sejdou v neděli na 1. týdnu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Liverpool a Manchester United se setkají v neděli na Anfieldu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Na wimbledonském mistrovství je mnoho fascinujících věcí a ne všechny jsou velmi známé.

Polyester je běžný syntetický materiál používaný k výrobě trvanlivých, pevných a trvanlivých tkanin. Http://www.whatispolyester.com/history.html Mnoho oděvů a domácích potřeb, jako jsou deky, prostěradla a peřiny, se vyrábí s určitým procentem ...

Navarro má svůj úkol proti dvojnásobné obhájkyně titulu Elině Svitolinové. Aby měla šanci, bude muset předvést maximum.