Antverpy 2020: Ugo Humbert vs Lloyd Harris náhled, head-to-head & prediction | ATP European Open

Ugo Humbert

Ugo HumbertPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Ugo Humbert vs Lloyd Harrisdatum : 23. října 2020Turnaj : European Open 2020

Kolo : ČtvrtfináleMísto : Antverpy, BelgieKategorie : ATP 250

Povrch : Indoor hardcourttendonitis loketní ortézy

Odměna : Cca. 394 800 EURNačasování zápasu: 2 pm CEST, 5.30 pm

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál


Ukázka Ugo Humbert vs Lloyd Harris

Francouz Ugo Humbert má tento týden v Antverpách solidní turnaj, díky kterému se dvěma působivými výkony dostal do čtvrtfinále. V prvním kole zajistil vítězství 6: 4, 6: 3 nad Belgičanem Kimmerem Coppejanem, než v 16. kole nastoupil proti druhému nasazenému Pablu Carrenovi Bustovi.

Mnozí věřili, že Humbert byl smolařem proti Španělovi, který do turnaje přicházel díky čtvrtfinálovému vystoupení na Roland Garros. Humbert dokonce upustil první sadu, čímž tato podezření potvrdil.

Poté se ale ohromně vrátil a porazil Španěla 7-5, 6-3, 6-4. Humbert v zápase smekl osm es a zároveň získal 76% bodů za první podání, aby se věci změnily působivým způsobem.

Dvaadvacetiletý hráč je momentálně v žebříčku nejlepších ATP v kariéře na čísle 38. Humbert vyhrál svůj první titul ATP na Auckland Open dříve v tomto roce.

Lloyd Harris ze své strany ještě více rozrušil svůj poslední zápas. Jihoafričan, kterému v současné době patří 90. místo na světě, se ve druhém kole utkal se sedmým nasazeným Taylorem Fritzem.

Harris porazil Američana ve dvou setech a prodloužil tak svůj vysněný běh na turnaji. V Antverpách dosud neprohrál ani set ve třech kolech kvalifikace a dvou střetnutích hlavních tahů.

Harris, který se také minulý týden dostal do čtvrtfinále v Kolíně nad Rýnem, nyní podpoří jeho šance dostat se hluboko do turnaje.

Ugo Humbert vs Lloyd Harris proti sobě

Ugo Humbert a Lloyd Harris se dosud na turné nepotkali. Do čtvrtfinále jdou s nerozhodným výsledkem 0: 0.

Predikce Ugo Humbert vs Lloyd Harris

Ugo Humbert, pravidelný hráč ve čtyřhře, se rád často přibližuje k síti i ve dvouhře. Je docela dobrý ve volejích i při odpalech a také má rychlé reflexy.

Francouz je ofenzivní hráč, který miluje útok proti soupeři. Tento druh přístupu je zvláště účinný v rychlých vnitřních podmínkách.

Může Lloyd Harris způsobit další rozrušení v Antverpách?

Může Lloyd Harris způsobit další rozrušení v Antverpách?

Lloyd Harris má mezitím vynikající podání, které může potrápit každého hráče na turné. Ve dvou zápasech odehrál 19 es, přičemž si udržel procento prvního podání 71.

sledovat fotbal fsu online zdarma živě

Harris rád diktuje rally ze zadní části kurtu a bude zajímavé sledovat, jak bude čelit útokům Humberta na síť a levým úhlům.

Předpověď : Ugo Humbert k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Alexandr Dolgopolov se stáhl z French Open, což znamená, že Simone Bolelli zaujímá své místo v losování proti Rafaelovi Nadalovi.

Dvojnásobná grandslamová šampionka Naomi Osaka obnoví v pátek kampaň Western & Southern Open poté, co obrátila rozhodnutí odstoupit.

Změna jména Marie Šarapovové přináší vzpomínky na ostatní sportovní hvězdy, které dělají totéž

Club América se v sobotu v Clausura 2021 utká s kolegou Liga MX klubu Atlético San Luis. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu, pokud jste v USA.

Video: Rafael Nadal v super zpomaleném pohybu - forhendové bekhendové podání

I když byste měli svému okolí věnovat velkou pozornost a dělat vše pro to, abyste se vyhnuli výhružným situacím, možná budete považovat za nutné bránit se před útočníkem. Můžete použít úder dlaní vzhůru a pokusit se zlomit ...