Přímý přenos UFC 251 Prelims: Jak se dívat online bez kabeluGetty Volkan Oezdemir ze Švýcarska a Jiří Procházka z České republiky.

Na UFC 251 jsou na kartě tři boje o titul, ale přípravné zápasy z Fight Island v sobotu dostanou pár zajímavých zápasů.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Předkola začínají v 18 hodin. ET a lze je sledovat na ESPN, ale pokud nemáte kabel, vy můžete sledovat všechny přípravné zápasy naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

Nebo pokud také plánujete sledovat Usman vs Masvidal a hlavní kartu UFC 251, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 250 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 250

kolik bodů v badmintonu

Jakmile se zaregistrujete, můžete pak sledovat všechny boje UFC 251 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

výsledky francouzského otevřeného tenisu 2016

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 251 Prelims

Než se rozehraje hlavní karta, připraví se na Fight Island na UFC 251. silná sada přípravných zápasů. Nejlepším zápasem přípravných zápasů bude Volkan Oezdemir vs. Jiří Procházka.

Prochazka debutuje v UFC a přichází z RIZINU jako bývalý šampion v těžké váze.

Nechci pro tento boj udělat něco víc, řekl UFC.com. Pro mě je to velmi důležité, ale každý boj je pro mě velkým okamžikem. Každý boj je důležitý.

Z 26 vítězství Procházky se rozhodlo pouze jedno. Navíc neprohrál od roku 2015. Jak už bylo řečeno, nehrozí mu košíček v Oezdemirovi, veteránovi UFC, který vyhrál své poslední dva kousky. Procházka je na +125 mírný smolař.

Myslím, že UFC chce trochu dokázat, jak jsem dobrý, a jestli jsem připraven na tuto úroveň boje, řekl Prochazka. Myslím, že Volkan je velmi dobrý soupeř, a to je pro mě dobrá příležitost ukázat, že jsem na této úrovni. Chci ukázat, že mám sílu a bojovat s IQ, abych byl nejlepší.

Další velmi očekávané přípravné utkání přichází mezi Elizeu Zaleski dos Santos a Muslim Salikhov. Oba bojovníci mají vyřazovací potenciál, s celkem 26 vyřazeními dohromady 38 výher.

Muslim Salikhov je stejně zkušený útočník, řekl Zaleski MMA Junkie. Má spoustu zkušeností se vstáváním. Je šampionem wushu sanda (čínského kickboxu), který je v Číně a Rusku obrovský. Jsem opravdu šťastný, že stojím tváří v tvář tak kvalitnímu soupeři. Během svého soustředění se musím každý den tlačit, abych mohl v bojové noci vydat ze sebe maximum. Studoval jsem ho. Vím, kde je dobrý. Vidím také mezery, které mohu prozkoumat. Bude to válka stylů - capoeira vs. kung fu.

Zde je plná předzápasová karta:

Předběžná karta
Lehká těžká váha: Volkan Oezdemir vs. Jiří Procházka
Welterweight: Elizeu Zaleski dos Santos vs. Muslim Salikhov
Lehká váha: Makwan Amirkhani vs. Dan Henry
Lehká váha: Leonardo Santos vs. Roman Bogatov

Předběžná předběžná karta
Těžká váha: Marcin Tybura vs. Alexander Romanov
Flyfly: Raulian Paiva vs. Zhalgas Zhumagulov
Dámská bantamová váha Karol Rosa vs. Vanessa Melo
Bantamweight: Martin Day vs. Davey Gran

netflix oj vyrobený v Americe

Jakmile přípravné zápasy skončí, trojice titulů bojuje o uzavření noci. Tady je to, na co se můžete těšit na zabalené hlavní kartě.

Hlavní karta
Championship welterweight: Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal
Mistrovství v lehké váze: Alexander Volkanovski vs. Max Holloway
Championship Bantamweight: Petr Yan vs. Jose Aldo
Slámová váha žen: Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
Ženská muší váha: Amanda Ribas vs. Paige VanZant


Populární Problémy

The Buccaneers and Lions se sejdou na sobotním odpoledním fotbale v 16. týdnu. Zde je návod, jak můžete sledovat zápas živě online, pokud nemáte kabel.

Vysoce uznávaný temný komediální televizní seriál „Barry“ se vrací pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte HBO.

V pátek se Vikingové a Svatí střetnou o vánočním zápase. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Dvojice se sešla, aby si loni zahrála několik her při otevření Trumpova tenisového zařízení na jeho golfovém hřišti ve Virginii.

Naomi Osaka nedávno tvrdila, že si lidé špatně vykládají její praštěnou povahu za to, že je stydlivá. Třiadvacetiletý mladík sdílel toto a další v segmentu s US Weekly s názvem „25 věcí, které o mně nevíte“.

Jak otevřít konzolu Xbox One. Tento wikiHow vás naučí, jak otevřít vnitřní kryt konzoly Xbox One. V opačném případě zanikne záruka. Tento článek vás nenaučí, jak otevřít konzolu Xbox 360. Ujistěte se, že máte ...