Čtvrtfinále US Open 2019: Roger Federer vs Grigor Dimitrov, náhled a předpověď

Roger Federer

Roger Federer

Pětinásobný vítěz US Open Roger Federer nastoupí proti Grigorovi Dimitrovovi ve čtvrtfinálovém zápase mezi dvěma hráči podobného stylu hry.

Talentovaný Bulhar je dlouhodobě nabízen jako další nejlepší věc a tenisoví fanoušci mu přezdívají Baby Fed pro styl připomínající švýcarského maestra. Dimitrov, který zatím nesplnil očekávání, zaznamenal jen záblesky brilantnosti.

V posledních několika letech prochází velmi těžkou fází, zejména po titulu na konci roku 2017 ve finále ATP. Samotný běh do čtvrtfinále na US Open se sám o sobě zdá být pro Dimitrova úžasný běh; tak nízká byla od něj očekávání na základě jeho nedávné formy.

opravna tenisových bot

Nepochybně mu pomohlo, že dosud nemusel hrát ani jednoho nasazeného hráče. Ve druhém kole se měl setkat s 12. nasazeným Borna Coricem, jen aby mladý Chorvat ze zápasu vytáhl a předal Bulharovi náskok.

Dimitrovovy výkony v ostatních třech zápasech byly dobré, aniž by byly velkolepé. V prvním kole upustil sadu na Andrease Seppiho. I při vítězství ve dvou setech nad Kamilem Majchrzakem byl jeho boj v prvních dvou setech vidět pro všechny.

Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov

Pokud chce svůj zápas proti Federerovi učinit konkurenceschopným, měl by nejprve zajistit, aby sloužil stejně dobře, ne -li lépe, než ve čtvrtém kole proti Alexu de Minaurovi. V tomto zápase Dimitrov získal 70 procent prvních podání a získal 78 procent bodů za první podání.

Jeho soupeř na druhou stranu vypadal ve svých posledních dvou zápasech ve skvostné formě. Ve skutečnosti, jak Federer hrál své první dva zápasy proti Sumit Nagal a Damir Dzumhur, si mnozí mysleli, že stále není nad svou srdcervoucí prohrou Wimbledonu s Novakem Djokovičem. Federer v těchto zápasech prohrál své první sety a vypadal docela rezavě.

Ale Federer, kterého jsme viděli v jeho posledních dvou zápasech s Danem Evansem a Davidem Goffinem, kde prohrál celkem jen devět zápasů, je kouzelník, kterého známe už dlouho.

Federer měl proti Goffinovi scintilační formu

Federer měl proti Goffinovi scintilační formu

raketa míč raketa

Pokud Federer hraje tak, jak hrál ve svých posledních dvou zápasech, ani ten nejlepší z Dimitrova nebude stačit na to, aby byl zápas konkurenceschopný.

Aby měl Dimitrov v tomto zápase nějakou šanci, musí naplno využít svůj potenciál a doufat, že Federer, který se objeví na kurtu, je blíže tomu, který hrál první dva zápasy na turnaji. Jak to nyní vypadá, bude to odvážný muž, který vsadí proti Federerovi, aby na svých setkáních vedl 8: 0.

Předpověď: Federer vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit studnu. Vrtání studny může poskytnout udržitelný zdroj čisté vody, ale nechat ji vyvrtat profesionálními stroji může být drahé. Naštěstí existuje mnoho způsobů vrtání studny, které nevyžadují nákladné vybavení ...

Jak otevřít žárovku. Prázdné žárovky lze znovu použít pro řadu řemesel, dekorací a vědeckých projektů. Otevření žárovky může být napoprvé trochu složité, ale úkol je velmi proveditelný, jakmile víte, co ...

Jak uvázat Adidas Ultra Boost. Adidas Ultra Boosts vynikají jak jako módní kousek, tak jako skvělá sportovní obuv. Ultra Boosts můžete spojit různými způsoby, podle toho, zda je chcete použít pro běh nebo ...

Rafael Nadal neprojevil slitování se 17násobným vítězem Slamu Rogerem Federerem, když v semifinále Australian Open rozdrtil švýcarské 7-6, 6-3, 6-3.

Pokud ve svém životě potřebujete trochu více blingu, zvažte bedazzling párů bot. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale můžete je velmi prodražit a často je levnější je jednoduše oslnit sami. Vysoké podpatky a klínky jsou ...

South Park Pandemic Special se koná ve středu večer. Zde je návod, jak a kde sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.