Premiéra přímého přenosu „Doctor Who“ v sezóně 12: Jak se dívat na 1. epizodu online

Doctor Who Sezóna 12

BBC Doctor Who Sezóna 12

Pokud jste fanouškem Doktor kdo , pak je Nový rok důvodem k oslavě. Premiéra 12. série dnes ve 20:00. ET/PT na BBC America.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos BBC America na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

BBC America je jedním z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

jak vyhrát tenisový zápas proti lepšímu hráči

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos z Doktor kdo na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

hlava tenisová raketa hodnocení stylu švihu

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

BBC America je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Doktor kdo žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

základní pravidla badmintonu

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně BBC America. První měsíc stojí 20 USD a poté 30 USD za měsíc, což z něj činí druhou nejlevnější streamovací službu s BBC America, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Doktor kdo živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka ze série 12 „Doctor Who“

Dnes večer bude mít 1. epizoda premiéru. Jmenuje se Spyfall, část 1. 5. ledna 2020 bude mít Spyfall, část 2, premiéru na BBC America, čímž uzavírá dvoudílnou premiéru pro 12. sezónu.

Zde je upoutávka na novou sezónu.Hrát si

Doctor Who: Series 12 Trailer Doktor kdo. Již brzy 2020. Přihlaste se k odběru Doctor Who a získejte exkluzivnější videa: bit.ly/SubscribeToDoctorWho WATCH VÍCE: Série 11: bit.ly/DWSeries11 All the Doctor's Regenerations (UPDATED): bit.ly/Regenerations2019 The Thirteenth Doctor: bit.ly/ Třináctý lékař VÍCE O LÉKAŘI KDO: Vítejte na kanálu Doctor Who! Cestujte v TARDIS s klipy pocházejícími z první inkarnace doktora v roce 1963, všechny… 2019-11-23T15: 00: 07.000Z

Popis zní: Inteligenční agenti po celém světě jsou napadeni mimozemskými silami, takže se MI6 obracejí na jediné lidi, kteří mohou pomoci: doktora a přátele. Když cestují po celém světě a hledají odpovědi, přicházejí útoky ze všech stran.

band it loketní opěrka

A tady je upoutávka na datum vydání.

pažní výztuha esa


Hrát si

Series 12: Trailer Date Release | Doktor kdo Doktor kdo. 01.01.2020 Zjistěte více o nadcházející nové sérii! bbc.in/2DEB1wx SLEDOVAT VÍCE: Série 11: bit.ly/DWSeries11 All the Doctor's Regenerations (UPDATED): bit.ly/Regenerations2019 The Thirteenth Doctor: bit.ly/TheThirteenthDoctor Přihlaste se k odběru Doctor Who pro exkluzivnější videa: bit.ly /Přihlaste se k odběruDoctorKdo VÍCE O DOKTOROVI KDO: Vítejte na kanálu Doctor Who! Cestujte v TARDIS s klipy pocházejícími z… 2019-12-02T15: 00: 00.000Z

A první pohled vydaný před třemi týdny.Hrát si

FIRST LOOK: Episode 1 | Spyfall | Doktor kdo V sázce je bezpečnost celé této planety. Můžeme se na vás spolehnout? Nová řada #DoctorWho přichází na Nový rok. Přihlaste se k odběru Doctor Who a získejte exkluzivnější videa: bit.ly/SubscribeToDoctorWho SLEDUJTE VÍCE: Třináctý doktor: bit.ly/TheThirteenthDoctor Series 11: bit.ly/DWRegenerations Series 12 Datum vydání Trailer: bit.ly/S12ReleaseDate VÍCE O DOKTOROVI KDO: Vítejte v… 2019-12-06T23: 05: 33 000Z

Dnešní epizoda skončí ve 21:26. Východní. Poté to bude pokračovat 5. ledna 2020 částí 2. Spyfall. Na ukončení dnešní nové epizody si tedy budete muset počkat jen pět dní do neděle. Spyfall Part 2 se bude vysílat ve 20 hodin. Eastern na BBC America a potrvá do 21:27 Východní.

Epizoda 3 se bude vysílat 12. ledna ve 20 hodin. Eastern na BBC America. Tato epizoda může být nejděsivější epizodou sezóny nebo možná jakékoli Doktor kdo vůbec. Showrunner Chris Chibnall řekl Radio Times že tenhle bude děsivý. Bude se jmenovat Sirotek 55 a napsal jej Ed Hime, který také napsal knihu Tak Take You Away v roce 2018. Herci zapojení do epizody všichni řekli, že se během natáčení děsili a dospělí by možná chtěli najít skrývání prostoru za gaučem během epizody. To by tedy měla být velká zábava!

Další zábavná informace: James Buckley z Bílé zlato a Inbetweeners se v seriálu objeví někdy v této sezóně, Informoval Digital Spy .

Chibnall také řekl, že během celé sezóny zpracoval jedno konkrétní téma, Digital Spy sdílel , ale zatím neprozrazuje, o jaké téma jde. Více o tom bude mluvit, až skončí sezóna. Loňským tématem podle něj byla rodina a představy různých lidí o tom, co znamená rodina.

Po dnešní noci, Doktor kdo bude vysílat každou neděli večer ve 20 hodin Eastern na BBC America.


Populární Problémy

Ačkoli motokáry tradičně používají motory s horizontálním uložením, s malou úpravou můžete nainstalovat motor sekačky na trávu se svislým hřídelem, který bude hnací silou vašeho domácího závodního stroje. Ochutnejte znovu rychlost, svobodu a ...

Jak skrýt rukojeti lásky. K rukojeti lásky dochází, když se nadbytečný tuk kolem vašeho žaludku vyboulí po stranách, a ty mohou být zdůrazněny špatným výběrem oblečení. Někdy může být nesprávné oblečení dokonce tak nelichotivé, že ...

Havrani a Bengálci se setkají v neděli 5. týdne zápasu AFC North. Takto můžete hru sledovat na počítači, Roku, Firesticku nebo jiném streamovacím zařízení.

Vše, co potřebujete vědět o zápase mezi Milošem Raonicem a Lucasem Pouillem ve čtvrtfinálové fázi Australian Open 2019.

Vstup do roku 2019 s novým hlavním trenérem a novým QB, Ohio State má stále národní naděje na titul. Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas státu Ohio bez kabelu.

Chcete se dívat na soutěž Miss USA 2020 v pondělí večer? Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak a kde můžete sledovat show online.